TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396691 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 01, 2024, 09:34:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: EXIT O7 NOVI SAD  (Pročitano 20906 puta)
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #24 poslato: Jul 14, 2007, 07:06:17 posle podne »

kakvo crno roditeljstvo?
pa pogle samo na sta liche te spodobe sto se mogu vidjet po tim paradamna. i zamisli taj dijete da usvoji. horror...
ne drago mi je da ima normalnih ljudi koji brinu o cistoci ulica pa pociste smece inace ko zna dokle bi to otislo, prvo picnju neke parade pa bi onda bi htjeli posebne javne ustanove samo za pedere, gradske chetvrti, republike, drzave ... :)
« Poslednja izmena: Jul 14, 2007, 07:09:20 posle podne od strane H2SO4 » Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #23 poslato: Jul 14, 2007, 05:54:41 posle podne »

pa donekle sam i to rekao,da znam mnoge takve osobe i kao sto sam rekao vredne su paznje,ali samim tim njihovim vrednovanjem i njihovim javnim exponiranjem ljudi ih ne vole,sto ti kazes elokvent,pazljiv,isao u teretanu itd..Znaci u mnogome bolji od vecine strejtera i samim tim sto je bio takav nije bio pozeljan plus je bio i gay.....Kao sto sam rekao ja nemam nista protiv njih samo da se ne exponiraju javno.....Da i nikome od njih nije uopste lako i dosta njih izvrsi cak i samoubistvo jer ne mogu da podnesu to sta su.....Ali ovo je tema o kojoj bi mogao stalno ......... I ne znam da li ce nekada ona imati kraja...
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TashaBG
Gost
« Odgovor #22 poslato: Jul 14, 2007, 05:30:38 posle podne »

a pa to sam cekala da ih vidi u seksualnom odnosu...
evo ti pr moje drugarice cije je dete slucajno videlo to sto mama i tata rade.jadnicak istraumiran je i kad vidi eksplicitnu sliku seksa na tv.naravno uvek postoji kljuc. znaci dete od normalnih roditelja pa istraumirano zbog golotinje.sva sranja koja se dese mogu se desiti i sa bioloskim normalnim roditeljima,i sa ovim drugim.to je do roditelja da pazi,kao sto rekoh kljuc je zakon...Peder nije izvestacena ne znam sta,on je jednostavno to i mi to mozemo da prihvatimo ili ne.Ja kao sirokogruda osoba prihvatam sve,samo dok nije nasilja bilo kakve vrste.Iskreno imala sam druga iz detinjstva,koji je jednostavno od malena bio kao devojcica,i na kraju postao to sto je postaoa od normalnih roditelja.Nazalost umro je od HIV-a.Bio je pametniji,mudriji,sarmantniji,elokventniji...od mnogih strejtera koje sam upoznala.i zanimljivo redovno je posecivao teretanu a nije bio zagrizen za fashion tv niti bilo kakva modna desavanja ni najmanje...
« Poslednja izmena: Jul 14, 2007, 05:51:25 posle podne od strane TashaBG » Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #21 poslato: Jul 14, 2007, 05:16:24 posle podne »

ne moze se raspravljati o moralu ljudi posto je to totalno prica bez kraja,niti se moze raspravljati o vaspitanju,jer ipak niko nije imao skolu za roditelja,a ko zna sta je on tjst roditelji sta su prosli u zivotu pa sada misle da treba tako vaspitavati dete.Znaci o tome ne vredi,a ne vredi ni o tome da neko jednostavno ne razmislja pa posle ni nema savesti pa ostavi dete u kontejneru...Znaci to postoji i postojace....Ali ja sam pricao samo o nekim pravilima koja su pre bila postovana,tjst gresim bila su nakon Stare Grcke i Rima jer tamo je pederstvo bilo normalno,ali kasnije je zbog toga ubijano i spaljivano na lomaci itd sve do recimo 80tih kada je GAY lobi krenuo da ta pravila rusi tjst ne mislim da je trebalo ubijati ljude itd,ali ako vec to politika moze da sankcionise onda neka se to uradi jer jednostavno to nije NORMALNO.To dete ne moze ni kasnije biti normalno jer nece imati MAJKU nego izvestacenog ne znam ni ja sta,da ne spominjem da ih vidi kako se J*** katastrofa,znaci nikako to ne treba biti dozvoljeno....Posto je ocigledno da ljudski moral je negde veci negde nizi i da ljudska svest varira i da se to ne moze kontrolisati,ali ovo moze i TREBA
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TashaBG
Gost
« Odgovor #20 poslato: Jul 14, 2007, 05:07:07 posle podne »

ej ja sam hriscanka u svakom pogledu.i vidjam "hriscane" na svakom cosku koji mlate svoju decu,vise su gladna nego SITA...JEL HRISCANSKI ZLOSTAVLJATI???!!! SAMO ZATO STO JE NEKO DEKLARISAN KAO N O R M A L A N??!!!JEL TO OPRAVDANJE DA SE OSTAVI NOVORODJENCHE U KONTEJNERU?JESI LI TI MISLIO NA TE GADOSTI,ILI NEKE DRUGE...
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #19 poslato: Jul 14, 2007, 05:01:15 posle podne »

ma kakva Evropa,kakvo siroko shvatanje ???? Niko mene nece nikada nabediti da treba da imam sira shvatanja nego sad niti ce mi iko ikada reci da je bolje dati decu na usvajanje osobama "drugacijeg" razmislajanja jer da tako treba pisalo bi i u Biblji,ali posto i tamo pise,a ta knjiga je napisana pre vise od 2000 godina da je gad pred Bogom izlagati svoje "drugacije" stavove pred drugima i tako se uopste ponasati onda stvarno ne vidim svrhu uopste pricati o nekoj Evropi itd...
Licno nikada nisam imao nista protiv "njih" niti cu imati dok ne vidim javno exponiranje i to usvajanje dece,zanimljivo je to sto ti ljudi stvarno umeju biti vredni paznje sto se i moze videti u svetu mode itd.I protiv toga nemam niti cu imati nesto protiv,ali svako javno prikazinvanje tih gadosti me nikada nece naterati da prihvatim.Jer ako svi mi to budemo prihvatali na kraju ce biti dozvoljeno i poligamija pa onda sto i tad da nemamo decu sta fali ??? 3-4 zene i 2-3 dece taman i jedan muskarac sta ces bolje nego ljubav od svih njih ??? Zna se sta je normalno i sta se tolerise preko toga ne treba prelaziti i krsiti neka 2000 godina recena prava zarad neke politike i para......
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TashaBG
Gost
« Odgovor #18 poslato: Jul 14, 2007, 04:47:42 posle podne »

jos ovo da napisem pa da zavrsim sa ovom temom:

ne usvajaju se deca koja su voljena i koja zive u toplom roditeljskom okruzenju.vec napustena,nezeljena...
prema tome sto ih ne bi usvojio neko ko ih zaista voli i zeli?!pa makar to bila 2 pedera?!uostalom znaju se uslovi pod kojima treba da udjemo u EU.trebalo bi da budemo malo sirih shvatanja....al komplikovano je to
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #17 poslato: Jul 14, 2007, 04:32:27 posle podne »

NO COMENT
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #16 poslato: Jul 14, 2007, 03:55:15 posle podne »

bolje i neki gay par da gaji decu sa puno ljubavi,nego "normalni" koji ce da ih kljukaju sterosima i prave kretene od njih
kao mali herkules npr
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #15 poslato: Jul 14, 2007, 03:46:32 posle podne »

NI MENE NE ZANIMA SHTA ONI RADE U KREVETU, ALI KAD TRAZE DA USVAJAJU DECU STVARNO PRETERUJU
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #14 poslato: Jul 14, 2007, 03:43:55 posle podne »

tuci i izivljavati se nad  slabijim od sebe,ma to je tako hrabro i cool,nema sta
licno nikada me nije zanimalo da li je neko gay,lesbo ili trandza...kao sto nikoga ne treba da zanima moja postelja
svako treba u svoj tanjir da gleda
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #13 poslato: Jul 14, 2007, 03:39:29 posle podne »

MA samo neka je oni organizuju. EVO OVOM PRILIKOM IH POZIVAM DA JE NAPRAVE OVDE U BEOGRADU, ZELIM IM DOBRODOSHLICU ;D ;D ;D
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #12 poslato: Jul 14, 2007, 03:26:52 posle podne »

hahaha kao kod nas u bg?
digla se kuka i motika
tctctc jos jednom smo se pokazali kao divljaci

da li je vama jasno zasto se organizuju gay parade?!
iskljucivo zbog diskriminacije,a ne zbog propagiranja ili naturanja necije seksualne opredeljenosti.
« Poslednja izmena: Jul 14, 2007, 03:31:22 posle podne od strane TashaBG » Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #11 poslato: Jul 14, 2007, 03:24:36 posle podne »

E shto bih voleo da organizuju tu peshovansku paradu, da vide kako ce proci
Sačuvana
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #10 poslato: Jul 14, 2007, 01:23:15 pre podne »

boze kakva sve chudna stvorenja gmizu gradom pa to je strashno ...
dno dna, talog, shljam, pa jos najavljuju i neku paradu pedera ...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 19 upita.