TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 08:24:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: bol u cevanici tokom trcanja  (Pročitano 21603 puta)
boris6
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #32 poslato: Maj 19, 2011, 08:08:41 posle podne »

Desava se to,ako nisi u formi...Prodje za par dana ...
Voleo bih da je to problem jer bih ga onda znao resiti :)
U veoma dobroj sam formi. Probacu sa smanjenim intenzitetom treninga pa polako povecavati i u teretani raditi neke vezbe za cevanice. To je jedino sto mi pada na pamet u ovom trenutku.
Sačuvana
acer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #31 poslato: Maj 19, 2011, 07:06:15 posle podne »

Desava se to,ako nisi u formi...Prodje za par dana ...
Sačuvana
boris6
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


« Odgovor #30 poslato: Maj 19, 2011, 10:36:28 pre podne »

Zadnji put mi se ovaj problem pojavio pre 4, 5 godina i nakon malog odmora sve je bilo u redu. Medjutim pre dve nedelje sam morao prekinuti trening zbog bolova i nisam trcao do jutros kad sam opet morao prekinuti trcanje. Uz bolnu pokosnicu iskoci mi redovno i jedna vena. Trcim na keju u Novom Sadu i iako znam da to nije idealna podloga istrcao sam vec dosta puta bez problema. Patike su Asics GT2150 pa mislim da ni to nije problem. Kako znam da je ta vrsta bola povezana sa ravnim stopalima a moja mislim da naginju ka ravnima zanima me u kojoj meri ulosci pomazu i da li ih mogu nositi samo na trcanje ili u svakoj obuci koju nosim?
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #29 poslato: Novembar 23, 2008, 01:47:13 posle podne »

shto se tiche patika za fudbal i futsal (iako nisam mnogo dobar fudbaler i ljubitelj istog, ali povremeno igram), mogu da kazem da su se Umbro patike pokazale odlichno, bar meni, a ja imam 100 kila, i problema sa trchanjem :D

shto se tiche bola u cevanici, ja sam imao slichne probleme, pa sam u trening nogu, tj kad radim listove (izdizanje na prstima), ubacio i izdizanje na pete tj ovako neshto http://www.exrx.net/WeightExercises/TibialisAnterior/BBReverseCalfRaise.html  i uz kontinualno trchanje i bicikl bol se veoma smanjio, i vrlo retko se javlja (kad pravim malo duze pauze u trchanju i to...).
probaj to da ubacish u svoj trening u teretani, mozda ti donekle i pomogne :)

tnx :)
Sačuvana
piv piv
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 80

« Odgovor #28 poslato: Novembar 23, 2008, 01:33:24 posle podne »

shto se tiche patika za fudbal i futsal (iako nisam mnogo dobar fudbaler i ljubitelj istog, ali povremeno igram), mogu da kazem da su se Umbro patike pokazale odlichno, bar meni, a ja imam 100 kila, i problema sa trchanjem :D

shto se tiche bola u cevanici, ja sam imao slichne probleme, pa sam u trening nogu, tj kad radim listove (izdizanje na prstima), ubacio i izdizanje na pete tj ovako neshto http://www.exrx.net/WeightExercises/TibialisAnterior/BBReverseCalfRaise.html  i uz kontinualno trchanje i bicikl bol se veoma smanjio, i vrlo retko se javlja (kad pravim malo duze pauze u trchanju i to...).
probaj to da ubacish u svoj trening u teretani, mozda ti donekle i pomogne :)
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #27 poslato: Novembar 22, 2008, 11:46:08 posle podne »

MA na fudbalu se jace istrcis nego inace :)
Kada se u full sprintu iscimas levo desno ili zakocis.. Ne da ti trebaju kvalitet patike nego full :)

Ocu da uzmem neke nove tike.. imam nike al su mi za pola broja vece, ne odgovaraju..
Mozda padne izbor na ove asics :)
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #26 poslato: Novembar 22, 2008, 09:57:57 posle podne »

Вратих се пунога стомака...  :)

Да се вратим теми - Мачколина, ако си при парама (мин. 4500) лепо сврати до продавнице прекопута Београђанке (асикс) и пазари патике за трчање... нике, рибок, лото, пума,... су крш, али КРШ од патика... Препорука - асикс, мизуно, адидас, баш тим редоследом! Кад сам боље прочитао Огњеном пост, схватих да немам шта да додам... све лепо речено и буди срећна што те само боли! Замисли како је кад се покосница упали толико да не можеш ни да ходаш! Сузе саме иду, а нису радоснице!  ;D

Ex da - kada pričamo o kupovini Asiks patika, uglavnom tražite "oblačne" - kumulus, stratus, nimbus! Preporuka za stratus, cena oko 6500.




e tnx na savetu...poslusacu te... :)

au al ste se vi raspisali.. :))) 

stefy: pa meni nije bas toliko jak bol i pri nekim slicnim sitacijama kao tebi,samo pri trcanju,eventualno nekad i pri brzom hodanju.....

ma nije to strashno .. upala ko upala gledaj to kao upalu bicepsa :D tako se i odnosi ... prodje treniranjem :D

The footgayballer has spoken!!111 ;D
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Lokk1
Gost
« Odgovor #25 poslato: Novembar 22, 2008, 05:10:01 posle podne »

Вратих се пунога стомака...  :)

Да се вратим теми - Мачколина, ако си при парама (мин. 4500) лепо сврати до продавнице прекопута Београђанке (асикс) и пазари патике за трчање... нике, рибок, лото, пума,... су крш, али КРШ од патика... Препорука - асикс, мизуно, адидас, баш тим редоследом! Кад сам боље прочитао Огњеном пост, схватих да немам шта да додам... све лепо речено и буди срећна што те само боли! Замисли како је кад се покосница упали толико да не можеш ни да ходаш! Сузе саме иду, а нису радоснице!  ;D

Ex da - kada pričamo o kupovini Asiks patika, uglavnom tražite "oblačne" - kumulus, stratus, nimbus! Preporuka za stratus, cena oko 6500.




e tnx na savetu...poslusacu te... :)

au al ste se vi raspisali.. :))) 

stefy: pa meni nije bas toliko jak bol i pri nekim slicnim sitacijama kao tebi,samo pri trcanju,eventualno nekad i pri brzom hodanju.....

ma nije to strashno .. upala ko upala gledaj to kao upalu bicepsa :D tako se i odnosi ... prodje treniranjem :D
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #24 poslato: Novembar 22, 2008, 05:08:12 posle podne »

Ljudi, tema se priblizava topicu "nike, puma, kappa"  :D

Pa O.K., nisam rekao da treba da igras fudbal u klasicnim patikama za trcanje, ali sam pricao o starkama za 200 dinara, ne verujem ni da u njima igraju :). A i ti u futsalu skoro ni ne trce, tako da mogu i u zepama igrati...

ne nego puze ...upravu si ... hvala shto si mi razjasnio stvari i pokazao da ja ustvari nisam nikad trchao na futsalu .. wooow :/ kako sam ja glup jbt ..
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #23 poslato: Novembar 22, 2008, 09:19:56 pre podne »

Ljudi, tema se priblizava topicu "nike, puma, kappa"  :D

Pa O.K., nisam rekao da treba da igras fudbal u klasicnim patikama za trcanje, ali sam pricao o starkama za 200 dinara, ne verujem ni da u njima igraju :). A i ti u futsalu skoro ni ne trce, tako da mogu i u zepama igrati...
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #22 poslato: Novembar 22, 2008, 07:48:42 pre podne »

Вратих се пунога стомака...  :)

Да се вратим теми - Мачколина, ако си при парама (мин. 4500) лепо сврати до продавнице прекопута Београђанке (асикс) и пазари патике за трчање... нике, рибок, лото, пума,... су крш, али КРШ од патика... Препорука - асикс, мизуно, адидас, баш тим редоследом! Кад сам боље прочитао Огњеном пост, схватих да немам шта да додам... све лепо речено и буди срећна што те само боли! Замисли како је кад се покосница упали толико да не можеш ни да ходаш! Сузе саме иду, а нису радоснице!  ;D

Ex da - kada pričamo o kupovini Asiks patika, uglavnom tražite "oblačne" - kumulus, stratus, nimbus! Preporuka za stratus, cena oko 6500.




e tnx na savetu...poslusacu te... :)

au al ste se vi raspisali.. :))) 

stefy: pa meni nije bas toliko jak bol i pri nekim slicnim sitacijama kao tebi,samo pri trcanju,eventualno nekad i pri brzom hodanju.....
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #21 poslato: Novembar 22, 2008, 06:29:29 pre podne »

Ognjene, znaci patike trebaju da budu sa debljim djonom?
Nisam u fazonu da nosim Air Max, i ta gowna,
uglawnom nosim patike za basket.
pa nisi u fazonu da nosis air max kad si jazavac :D narawno ne mislim na one fals sto fura pola grada nego lepo kupljene u nike shopu... inace moje maxerice (max air)  su mnogo udobne a greota je trcati u njima ...

 http://h1.ripway.com/mark3kg/DSC00357.JPG 

Brate, mozda bi ja to nosio, nije los oblik patika,
i ok mozda su udobne, ali cim widim da pise "Air Max" kenja mi se,
jer ih nose lozane (uglawnom)...

chemu komplexi ... shta te boli ko shta nosi ... ili ti se svidja ili ne ...

@deotemeofudbalu : kad budete na svetskom prvenstvu u futsalu videli asics (ako izbace dobar model ne kazem nishta .. za sada drugachije stoje stvari .. ) da nosi neka ekipa onda ok ... te raspale platnene jako tanke patike sabijaju za fudbal ali ne znachi da su ok i za noge u to ne ulazim ... znam zashto ljudi to nose .. shto je laksha i tanja patika veca kontrola nad loptom
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #20 poslato: Novembar 22, 2008, 01:42:17 pre podne »

За фудбал већ не бих знао шта да ти кажем... ако си бар пола добре као ове патике за трчање, онда купуј!  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #19 poslato: Novembar 22, 2008, 01:00:17 pre podne »

Znaci i za fudbalicu kupim neke asiks.. najbolje
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #18 poslato: Novembar 22, 2008, 12:28:28 pre podne »

Вратих се пунога стомака...  :)

Да се вратим теми - Мачколина, ако си при парама (мин. 4500) лепо сврати до продавнице прекопута Београђанке (асикс) и пазари патике за трчање... нике, рибок, лото, пума,... су крш, али КРШ од патика... Препорука - асикс, мизуно, адидас, баш тим редоследом! Кад сам боље прочитао Огњеном пост, схватих да немам шта да додам... све лепо речено и буди срећна што те само боли! Замисли како је кад се покосница упали толико да не можеш ни да ходаш! Сузе саме иду, а нису радоснице!  ;D

Ex da - kada pričamo o kupovini Asiks patika, uglavnom tražite "oblačne" - kumulus, stratus, nimbus! Preporuka za stratus, cena oko 6500.


Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 19 upita.