TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:51:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Misljenje o forumu  (Pročitano 4400 puta)
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #11 poslato: Septembar 25, 2010, 02:41:35 posle podne »

Ewo i ja da se prikljucim.... Recimo ja sam jos stariji clan od Markonija tacnije    Datum registracije:   Mart 09, 2006, 12:00:00 am,a Markoni   Datum registracije:   Jul 13, 2006, 10:23:38 am...... Znaci meni uskoro 5 godina kako sam na forumu .....

Ewo sad sam slucajno video post dole iz 2007 od clana pod imenom "Ogi" pa cu sada taj text kopirati

" Forum je inace super i daleko, daleko pitomiji od nekih drugih koji se bave istom tematikom sto mi se jako dopada, ljudi su skroz ok, mnogo prijateljskiji, zeljni da pomognu itd. Posebno mi se dopadaju moderatori i admini koji se izjavama i ponasanjem ne izdvajaju iz mase kao na tim nekim drugim forumima i koji iako su i sami profi vezbaci neretko se spustaju  na nivo nas "obicnih" i pomazu ljudima. Planiram da se aktiviram sa nekim pitanjima i nadam se da cu naici na dobar i prijateljski odziv kao i do sada."

Ovakav nacin rada je na ovom forumu nestalo,a pocelo je sve od kad je Miki otisao ako cemo realno... Iskreno msm da je ovaj forum bio vodeci ili bar u top 3 tada,a sada ne znam gde bih ga svrstao stvarno ....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #10 poslato: Septembar 25, 2010, 02:32:27 posle podne »

posto sam jedan od clanova koji je najduze na pansportu, pa malo da kritikujem posto vidim i dalje propada pa mozda se zezne neko i uradi nesto
sa 5000-7000 poruka mesecno  doslo se do 1000-1700 poruka mesecno a od toga je 80% su poruke moderatora

cak ni Hans , najveci spamer u istoriji interneta ne pise :D
Sačuvana
lanami
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 346


« Odgovor #9 poslato: Novembar 02, 2007, 08:35:10 pre podne »

Bio je problem sa serverom, popravljeno je  ;D
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 29, 2007, 01:52:13 posle podne »

Probaj da postavis slike preko sajta imageshack

Bice prikazana umanjena slicica, sa podatkom o pravoj velicini fotografije.
Klikom na ovu slicicu otvara se novi prozor sa fotografijom u punoj velicini.
Sačuvana
dulee_nbg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100

Qlen pump

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 29, 2007, 01:18:29 posle podne »

sto ne mogu da se okace slike, pre sam mogao, sad mi samo izbacuje "pojavila se greska"! Slika je ispod 110kb
Sačuvana
Qlen
mikiveliki
Gost
« Odgovor #6 poslato: Septembar 11, 2007, 09:33:57 pre podne »

Drago nam je da ste se snasli. Uvek predlazem pre bilo kakve kritike da se malo "procacka" po licnim podesvanjima izgleda foruma...
Sačuvana
Ogi
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249

« Odgovor #5 poslato: Jul 12, 2007, 08:58:08 posle podne »

Pa sto ne rece covece, ovo je bila katastrofa do sada! :) Nigde nisam video da se to podesava u profilu tako da mi nije palo na pamet. Odlicno sto ovo moze da se namesti. Samo ne bi trebalo da tako bude po default-u. Bilo bi dobro da to admini promene.
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #4 poslato: Jul 12, 2007, 06:31:10 posle podne »

Lazicu hvala ti.
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #3 poslato: Jul 12, 2007, 06:22:56 posle podne »

to mozete sami da podesite u profilima, kod mene je u dnu nova poruka..
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #2 poslato: Jul 12, 2007, 05:58:42 posle podne »

Uzeo si mi rech iz usta.

Mislim da je skroz katastrofa nachin na koji citamo forum, predpostavljam da se poruke citaju od gore na dole i da prvo napisane poruke idu na prvu stranu, a da ne govorim da citalac foruma treba da prvo prochita zasto je tema i napisana, a to treba da se nalazi na 1 strani.
Eto malog objashnjenja zasto mislim da je mnogo bolje organizovati forum kao i svaki drugi.

Nov jesam, ali svaka pohvala za moderatore koji primecujem redovno odgovaraju na poruke, svaka cast
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
Ogi
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249

« Odgovor #1 poslato: Jul 12, 2007, 05:53:23 posle podne »

Kapiram da je ok biti originalan ali mislim da je varijanta da nove poruke budu na vrhu apsolutno katastrofalna. Ja sam redovan clan raznih foruma vec dugi niz godina i nikada to nigde nisam video i jako mi je tesko da se snadjem. Pretpostavljam da se vecina nece sloziti sa mnom jer su se navikli na to kako jeste ali verujem da ima onih koje to nervira kao i mene.

Za sada je to jedina kritika. Forum je inace super i daleko, daleko pitomiji od nekih drugih koji se bave istom tematikom sto mi se jako dopada, ljudi su skroz ok, mnogo prijateljskiji, zeljni da pomognu itd. Posebno mi se dopadaju moderatori i admini koji se izjavama i ponasanjem ne izdvajaju iz mase kao na tim nekim drugim forumima i koji iako su i sami profi vezbaci neretko se spustaju  na nivo nas "obicnih" i pomazu ljudima. Planiram da se aktiviram sa nekim pitanjima i nadam se da cu naici na dobar i prijateljski odziv kao i do sada.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 18 upita.