TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 07:50:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ZzzZZZz  (Pročitano 19107 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #25 poslato: Novembar 28, 2008, 09:59:05 posle podne »

Mogu da kazem full treninge kako su se sastojali od 1 dana pa do danas.Mislis da se kuk siri ako radim bokove(a radim sa sipkom kako kad bocne kontrakcije Hans?

pa da  struk tj ako previse "uradis" bocne trbusne dodaju dosta na sirini,jednostavno se mani dodatnog rada na njima,sasvim dovoljno rade kada radis cucanj,mrtvo pa i vecinu vezbi za ledja ;)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Pionesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

NEVER GIVE UP :)

« Odgovor #24 poslato: Novembar 28, 2008, 09:57:44 posle podne »

Cicha ne bi mi verovao poceo sam od gole golcate 00 ali vera me je jedino odrzala cak i kad nisam imao love za proteine
Sačuvana
Pionesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

NEVER GIVE UP :)

« Odgovor #23 poslato: Novembar 28, 2008, 09:56:51 posle podne »

Mogu da kazem full treninge kako su se sastojali od 1 dana pa do danas.Mislis da se kuk siri ako radim bokove(a radim sa sipkom kako kad bocne kontrakcije Hans?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #22 poslato: Novembar 28, 2008, 09:55:53 posle podne »

Hans ukupno 1 godinu i 7 meseci do sada (novembar) znam da je nerealno ali je tako kako je. Veruj mi da me je samo vera odrzala i sad vise nema nazad,a X puta mi se desilo ranije da odustanem.Ali bodybuilding je sport za koje treba vreme-treniranje-strpljenja i discipline u jednu ruku.

aaa sve je u redu druze, to je sasvim ok vreme ,nego su neki svatili da si sve postigao za 6 meseci a da pritom pre toga nisi se bavio nikakvim sportom :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #21 poslato: Novembar 28, 2008, 09:54:30 posle podne »

a sto se tiche napretka ne kontam sto je vama neverovatno?? 8 meseci vise nego dovoljno uz odricanje( treba li da podsecam na mojih 40kg mase za 8 meseci :D ),da ne pominjem sto ima 23god,znaci test na visokom nivou

e i nisam te isto skonto,84kg sad ili 84 takmicarskih tj u max izrezanoj formi?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Pionesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

NEVER GIVE UP :)

« Odgovor #20 poslato: Novembar 28, 2008, 09:53:41 posle podne »

Hans ukupno 1 godinu i 7 meseci do sada (novembar) znam da je nerealno ali je tako kako je. Veruj mi da me je samo vera odrzala i sad vise nema nazad,a X puta mi se desilo ranije da odustanem.Ali bodybuilding je sport za koje treba vreme-treniranje-strpljenja i discipline u jednu ruku.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #19 poslato: Novembar 28, 2008, 09:49:13 posle podne »

cek meni je samo jedno nejasno :D koliko se ukupno bavis bodibildingom to nisam pohvatao?znaci ukupno vreme
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #18 poslato: Novembar 28, 2008, 09:35:46 posle podne »

Swaka cast za izgled brate. Super! :)
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Pionesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

NEVER GIVE UP :)

« Odgovor #17 poslato: Novembar 28, 2008, 09:32:21 posle podne »

Ne ne ne nisam hemicar mada me svi napadaju sa time.Poceo sam zestoko sa hardcore treninzima.Ova slika gde pise da je datum 2004-nije tacna jer je aparat bio namesten na tu godinu inace ta slika je ove godine u februaru.Treniram nekih 1 i 7 meseci aktivno (pre 6-1) sad 3-1.Nisam hemicar sto ne znaci da necu hemiju koristiti kada dostignem veci nivo i kada bude vreme za to(iskreno)Na dalje usavrsavanje cu tek 25 god ici u nemacku nirnberg tamo imam burazera pa on zna neke likove itd... sto se tice planova-takmicenja,ne nameravam da zavrsim samo u srbiju karijeru.+ svi znamo koliko je hemija skupa a moja plata je 225e kao cuvar i radim svaku drugu noc.12-radim 8-spavam 2 teretana 2 sata klopa i ...Meni niko nikada nije ni finansiski pomogao(cak ni roditelji-rodbina vec svaki dinar sam ulagao u suplementaciju i hranu-opremu) a nikad mi niko nije ni pokazao vezbu.Jednostavno sam verevao u sebe.Ostavio sam cigare i okrenuo se ka plivanju.Bazen se zatvorio i krenuo sam u teretanu.posle 3 meseca(radio sam svakave vezbe)brzo sam napredovao i tako krece moja prica.Imam 2 takmicenja iza sebe otvoreni cup u aprilu BG i sada ovo drzavno prvenstvoKG.U aprilu sam samo izasao da bih naucio kako se takmici.Zamisli poze sam vezbao tako sto sam gledao olympiu 2005 i slike.Tako sam naucio pozirati.A vec u kragujevcu sam izasao sa puno uh a i Peter Liska me je ujebo za boju dao mi 1 i nista mi se nije ocrtalo.Al nije to sva tuga.Najvise me potreslo sto su ljudi poceli da me vredjaju da uzimam hemiju zbog mog napretka ali kasnije vremenom sam poceo da kuliram.Ja sam inace iskren i rekao bio bez imalo stida da uzimam nesto,pomogao bih svakome.Eto meni niko nije pomogao.Ja ne zavidim nikome jer toliko verujem u sebe i znam koliko je znoja iscurelo iz mene.Celo leto budem sam  u teretani dok svi ostali idu na zimovanja-letovanja itd..Nisam na more otisao davne 97.Ova slika u teretani je u avgustu(tad sam bio u sarajevu kod rodjaka)Hteo sam se upoznati sa Terzom al nikako(Barem sam pazario amino st 5300).Sa pola godine krecem uzimati creatin koga sam se plasio(situacija nemoj creatin-dekstroza los za srce bla bla)u 8 mesecu(januar) krecem sa proteinom.posle aprila glutamin-amino-No reaktori-sagorevaci.Znaci nista od hemije-iskreno.Ova sto pise 2004 je februar-mart-avgust.Moj system treniranja je bio da svaki mesec dodam po 1-5kg ili sa 3 na 4 serije.radio sam 10-12-15 ponavljanja pa povecavao 12-15-17 itd..Steta sto sam poceo bench tek u 4 mesecu(mrzeo sam ga jer je bio tezak) noge sam poceo tek u 8(nastao je problem kada mi je telo gore bilo veliko a noge ko cackalice)ali sam hvala bogu uspeo da resim i taj problem.Od 6 meseca pravim split program i svaku partiju radim 2 nedeljno.E jbg jesaaammm ga odusio na siroko.Ali sve je istina do koske.Kome treba pomoc ili savet u necemu uvek cu da pomognem.Nije da sam ja sad pro.Ali za 1 godinu sam toliko napredovao da je to strasno dobro.Pratio sam kako mi se telo razvijalo od pocetka 1 meseca.Na poslu sam pa stavljam slike prekosutra kakav sam bio u pocetku.Da ne zaboravim visok sam 175(k Jay Cutler :)) tezina mi dodje do 84kg.Mada cudno mi je to kad udjem u teretanu i malo se samo nagruvam delujem kao da imam 90-95kg bas masivan zasto je to tako pojma nemam PozZ svima.
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #16 poslato: Novembar 27, 2008, 10:59:37 posle podne »

ja nisam procitao da je takmicar  :-\ :-\ :-\ gde pise ?
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Novembar 27, 2008, 10:47:14 posle podne »

Mene u celoj ovoj priči malo buni datum na trećoj slici...

Ne razumem... Da li on trenira već 6 meseci i tako izgleda sada ili su to slike nakon 6 meseci treniranja iz 2004. godine?!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #14 poslato: Novembar 27, 2008, 10:39:46 posle podne »

Odlicno ali budi iskren i kazi sta je tu radilo za tih 6meseci,svako ko je malo duze u ovom sportu zna sta se moze i pored izvrsne genetike za 6 meseci,malisa ja mislim da je radila hemija...

nije ni rekao d anije pobogu :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #13 poslato: Novembar 27, 2008, 10:39:26 posle podne »

Dobro,ovako je rano pricati,napredak je ocigledan.No cekamo slike kad je poceo......Uostalom tu ce se najbolje videti,ako je momak sam pocetnik u sportu daleko od toga da je natural,ali pak mi ne znamo cime se bavio ranije itd.Dakle mozda je samo doterao punocu misica itd.Sada nam ostaje samo da cekamo

TAKMICAR jbt
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 930


« Odgovor #12 poslato: Novembar 27, 2008, 09:46:00 posle podne »

BB klub BAČIĆI :)

Nego Sarajlija šta si trenirao pre teretane i šta si uzimao?

Pozdrav iz Sarajeva, pozdravi Nuneta ;)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #11 poslato: Novembar 27, 2008, 09:33:27 posle podne »

Postawi neke slike pre teretane,
ili na pocetku wezbanja.
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 18 upita.