TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 03:15:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Gde cete na letovanje bre?!?!  (Pročitano 7506 puta)
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #23 poslato: Jul 20, 2007, 03:28:13 posle podne »

ja jos ove godin pauziram s odmorom , sledece godine mi je gotova kuca u PG pa cu na more celo leto ma i vise

Ja koliko znam geografiju PG(Podgorica) nije na moru, ali blizu je.

treba mi 20 min. kolima maksimalno, plac je u Zeti , kuca je u Zeti , predgradje PG , najvise zbog toga sto ima pijaca voda sam zamenio plac na moru za PG
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #22 poslato: Jul 20, 2007, 03:20:17 posle podne »

Pa njima treba mozda pola sata ili sat voznje autom do mora, okupaju se i vrate se kuci.
Sačuvana
Don't settle for average!
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #21 poslato: Jul 18, 2007, 04:36:19 posle podne »

ja jos ove godin pauziram s odmorom , sledece godine mi je gotova kuca u PG pa cu na more celo leto ma i vise

Ja koliko znam geografiju PG(Podgorica) nije na moru, ali blizu je.
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #20 poslato: Jul 18, 2007, 03:48:45 posle podne »

DEcky , mislio sam da cure iz Hrvatske rado posecuju Bugarsku .Licno ni ja ne bih isao u Hrvatksu , mada imaju primorje mnogo dobro .

 Gavranac , evo ja cu  ti cuvam kucu ako oces , mislim posto radis i ucis  , xa xa nije lose a

Nisam video Hrvatice u Bugarskoj na moru nikada, vidjao sam Makedonce, Svedjane u ogromnom broju isto kao i ostale skandinavce, Engleze takodje, Ruse, Ukrajince a nase Srbe sreces na svakom koraku, tamo se cuje Srpski jezik gde god da odes. Vidjao sam Crnogorke i upoznao se sa nekoliko njih, inace iz Podgorice su bile, kazu da su dosle jer u Budvi i CG primorju nema takav dobar nocni zivot kao u Bugarskoj i da im je dosadilo njihovo CG primorje, valjda jer su svake godine tamo.
Sačuvana
Don't settle for average!
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #19 poslato: Jul 18, 2007, 01:08:17 posle podne »

Stani u red bracela.  ;)

 Xa , xa , dobra fora ... Kada bih stao u taj red osecam da ne bih stigao do 2010 .  :D
Sačuvana
bodybuilding forever
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #18 poslato: Jul 18, 2007, 10:13:22 pre podne »

Stani u red bracela.  ;)
Sačuvana
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #17 poslato: Jul 18, 2007, 09:32:22 pre podne »

DEcky , mislio sam da cure iz Hrvatske rado posecuju Bugarsku .Licno ni ja ne bih isao u Hrvatksu , mada imaju primorje mnogo dobro .

 Gavranac , evo ja cu  ti cuvam kucu ako oces , mislim posto radis i ucis  , xa xa nije lose a
Sačuvana
bodybuilding forever
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #16 poslato: Jul 18, 2007, 12:52:31 pre podne »

J.b.ga, ja imam vikendicu u Sutomoru, ali ove godine izgleda nishta od mora, mora da se uchi i da se shljaka.  :( :-[ :'(
Sačuvana
medonjak
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #15 poslato: Jul 17, 2007, 11:03:04 posle podne »

Nema na cemu   :-*
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #14 poslato: Jul 17, 2007, 10:44:58 posle podne »

Tasha smanjis ih u paintu resize i na nekih 25%  ;)

jooooooj konacno
hvala
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Jul 17, 2007, 08:47:42 posle podne »

Posto su takmicenja u IFBB  federaciji uskoro, za mene nekog posebnog leta i nema.Hard treninzi idu sve jacim intezitetom iz dana u dan.Ali to je zivot takmicara.Vi ostali uzivajte i za mene  ;)
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #12 poslato: Jul 17, 2007, 03:43:11 posle podne »

ja jos ove godin pauziram s odmorom , sledece godine mi je gotova kuca u PG pa cu na more celo leto ma i vise
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #11 poslato: Jul 17, 2007, 03:31:48 posle podne »

  juce kupio let lampu na buvljaku , ima da letujem do kraja avgusta iza garaze garant . ! ! ! !
 Sala mala . Trebalo bi negde da  skoknem . Jadran mi je uvek opcija.
 Decky , ljudi kazu da je Bugarska OK . Malo nemas utisak da si na moru , nema onog pravog morskog mirisa . Ali mi isto tako kazu da je nocni provod mnogo dobar . Devojke iz Hrvatske,momci iz Srbije uvek bila dobitna kombinacija za sirenje bratstva i jedinstva i tako te stvari . Dobri prijatelji su mi bili te nema razloga za sumnju .
Crna Gora , nase cice , pravi miris mora nije ni to lose . . .A za egzotiku trebaju eeeee . ........................ 
 Krf je povoljan ako se ne varam , a jako je dobar

Bio sam u Bugarsku dva puta i proveo sam se kao Bog, a i ove godine cu ici tamo. More je shit jer nije slano i prljavo je ali ko jos ide na more zbog mora  ;) Iskreno ja idem zbog provoda a sto je veliki plus dosta je jeftinije i hrana i pice recimo flasu tekile ili viskija mozes kupiti na trafici za 5 leva a to ti je 2,5e, u Diskoteci za 18 leva i kako da se ne provedes lepo?  ;D Nocni zivot je ludilo, iako su tamo sve Srbi uopste nema one tenzije u musko-zenskom odnosu koji je ovde problem kada se izadje kod nas u provod, tamo su svi maximalno opusteni, veseli muvaju se kao ludi i mnogo je dobro sto se upoznajes sa mnogo ljudi iz svih delova Srbije. Za plazu da ne pricam nista, sve same tange i toplesi i sto je najbolje sve devojke su lepe, na plazi nema ruznih devojaka. Po meni Bugarska je OK konkretno Nesebar i Suncev Breg. Crna Gora je meni postala mrska jer su licemeri, ne zele sa nama a zele nase pare e pa od mene ih nece dobiti. Grcka je OK ali je preskupa upravo hrana i pice a nesto nisam mnogo pri parama u zadnje vreme, a ako vec idem da ludujem necu da se ustezem i da pazim koliko popijem i da jedem iz nekih konzervi kao sto rade nasi ljudi pa se posle hvale kako su bili u Grcku, idem lepo u Bugarsku da pijem Haineken i jedem po restoranima i picerijama. U Hrvatsku mi nikad ne bi palo na pamet da idem.
Sačuvana
Don't settle for average!
medonjak
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #10 poslato: Jul 17, 2007, 03:20:23 posle podne »

Tasha smanjis ih u paintu resize i na nekih 25%  ;)
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #9 poslato: Jul 17, 2007, 01:46:11 posle podne »

cujem da tamo ima i tih termalnih voda?!
a obadi,jebiga, bicemo malo STIV IRVIN...
elem postirala bih slike mojih kucnih ljubimaca al mi nesto ne ide...suvise su velike a ja duduk ne umem da ih smanjim
onaj koker i maca su preslatki
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.138 sekundi sa 18 upita.