TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:03:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Naposim + zastita liv52  (Pročitano 50412 puta)
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #60 poslato: Decembar 30, 2008, 07:40:34 posle podne »

Koliko para toliko i muzike! ovi pocetnici nisu ni svesni kakve rezultate mogu napraviti sa danas brdo dostupnim suplementima a saveti i preporuke su im na svakom koraku, koliko samo na ovom forumu ima objasnjenja o svemu sto nekad nismo ni po casopisima a ni po teretanama mogli da cujemo...i sve to oni preskoce i na prvo mesto neznajuci ni staje opredele za Naposim ,Metan itd. a i sami znaju da ce provesti jedva par meseci u teretani,PA TO JE TAKO ZALOSNO :'(
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #59 poslato: Decembar 30, 2008, 04:18:03 posle podne »

Stefi,covek nema takmicarske ambicije znaci njemu nisu bitni misici kolko ja vidim,a nece ih ni dobiti i sam svata na ovaj nacin.Njemu je interes malo da navuche vode od metana,skroz ja to razumem.Tako da ako te samo voda i malo sala interesuje,samo opali po naposimu ;)  (koji je 99% ionako fake )
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
srdjan123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #58 poslato: Decembar 30, 2008, 02:03:15 posle podne »

pa dobro
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #57 poslato: Decembar 30, 2008, 01:41:59 posle podne »

ma opusteno ljudi, svako ima pravo na svoje misljenje...

Nije to nase misljenje, to je onako kako jeste.
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
srdjan123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #56 poslato: Decembar 30, 2008, 01:37:43 posle podne »

ma opusteno ljudi, svako ima pravo na svoje misljenje...
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #55 poslato: Decembar 30, 2008, 09:31:29 pre podne »

Brate batali kuru od 16.33 evra, ne ide to tako.
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #54 poslato: Decembar 30, 2008, 05:21:10 pre podne »

Nisam ja nista demonizovao..Odavno sam odustao od toga. Vrati se unazad i citaj sta sam pisao.. Samo dajem prijateljski savet kao i vi.. A on nek slusa koga oce.. Moj savet ne moze da mu skodi, a to je da se mnooogo vise raspita da li to stvarno zeli ili se sada istripovao da mu to treba.


pa mi mu to sve vreme pricamo ,al ti si rekao da on slusa ovde ljude koji nemaju pojma,a izvini ovde imamo jednog farmakologa...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #53 poslato: Decembar 30, 2008, 04:43:01 pre podne »

Nisam ja nista demonizovao..Odavno sam odustao od toga. Vrati se unazad i citaj sta sam pisao.. Samo dajem prijateljski savet kao i vi.. A on nek slusa koga oce.. Moj savet ne moze da mu skodi, a to je da se mnooogo vise raspita da li to stvarno zeli ili se sada istripovao da mu to treba.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #52 poslato: Decembar 30, 2008, 01:26:05 pre podne »

ili nekog ko nezna 2 blage o aas ( od kojh je jedna u njegovom potpisu :D ) i koji se bzvz mesha u ovaj podforum...

kog pouzdanijeg bi ti nasao? Da cimamo Pedju ili Marka zbog ovako trivijalnog pitanja? E Mare,kolko da ocekujem misica od frikin naposima...ovo ste se u ovoj temi pominje zna svako ko provede 10 min citajuci o aas...mislim hebemu,prva recenica bilo koje knjige o aas bi bila steroidi su sintetciki hormoni,TESTOSTERON! Tako d aSrdjane citaj malo


a benny hebemu,ako hoces nekog odvratiti od aas neces uspeti na taj nacin,nego finim objasnjavanjem a ne demonizacijom steroida i propratnih lekova...

Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #51 poslato: Decembar 30, 2008, 12:50:30 pre podne »

Znaci ti ces poslusati ljude sa foruma od reci do reci za aas? Sta kako i koliko ?
Tako ozbiljna stvar se ne planira preko foruma i sa ljudima od kojih ne znas nista..

Ne znam za tebe, ali ako bih se ja odlucio na potez uzimanja aas, nasao bih nekog pouzdanog da mi kaze sta da uzimam tacno.. A ne njih 10 od kojih znas samo nick na forumu
Sačuvana
srdjan123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #50 poslato: Decembar 30, 2008, 12:42:10 pre podne »

pa pise koja zastita, ishrana sto bolja naravno, svaki dan po 5,5,5,5, tableta :) i kad zavrsim kuru od 200kom uzmem zastitu... i...i... hvala :)

...odem da spavam, misici moraju da se odmaraju ;)
« Poslednja izmena: Decembar 30, 2008, 12:44:37 pre podne od strane srdjan123 » Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #49 poslato: Decembar 30, 2008, 12:34:45 pre podne »

O jebem mu sunce, gde ti zuris sa aas?
Ako ces vec uzimati, lepo sve to osmisli i utvrdi.. A ne tako danas ovo sutra ono..
Kako ide ishrana uz aas, sta tacno od zastite, koliko ces tako i sta ces dalje..
Srecno :D
Sačuvana
srdjan123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #48 poslato: Decembar 30, 2008, 12:08:33 pre podne »

"Takode je veoma cesta pojava akni, celavost, tj. gubitak kose za vrlo kratko vreme" - sa drugog sajta... svuda pise da je to neuspojava. Naposim cu najverovatnije, pa sta bude nek bude  :-\
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #47 poslato: Decembar 29, 2008, 11:34:00 posle podne »

opadanje dlaka SAMO ako imas genetsku predispoziciju ili ako si bilde pa roknes 5 grama testa,drugacije nece
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
srdjan123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #46 poslato: Decembar 29, 2008, 11:29:34 posle podne »

J O J E V I T A, stvarno hvala na pomoci i tebi Hans, nije nam genetski da celavimo, jer niko u porodici nije celavio. A sta kazete na napos + test? :D

pa od samog testosterona neces ocelaviti osim ako nemas genetsku predispoziciju,a celavost preskache generacije


...Sem sto se t. "pretvara" u estrogen, on se "pretvara" i u dht kroz neke procese u organizmu. Dht znaci  pojacan rad lojnih zlezda (akne), opadanje kose na pojedinim delovima (na temenu), rast dlaka po licu i telu. (testesteron)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 19 upita.