TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 09:54:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: Da li ste zadovoljni drzavnom pomoci sportistima?
Da - 2 (8.7%)
Ne - 8 (34.8%)
Koje pomoci? - 12 (52.2%)
Nemam stav. - 1 (4.3%)
Ukupno glasova: 20

Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li ste zadovoljni drzavnom pomoci sportistima?  (Pročitano 4559 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #16 poslato: Januar 06, 2009, 09:59:26 posle podne »

to su sve činjenice.. videćemo kako će se sve razvijati
Sačuvana
Edwina Margaret Rose Monsoon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


Where is my thing? You know my vibrating thing.

« Odgovor #15 poslato: Januar 06, 2009, 12:39:29 posle podne »

nije neuobičajeno da se sportisti presele u drugu državu zbog stipendija...
Shto je velik gubitak za ovaj narod, i porazavajuca chinjenica da neki tamo stranci vishe cene talenat, trud i rezultate nego "nashi" ljudi od moci i uticaja. Tako je i kod nauchnika, umetnika...tako da nije ni chudo shto ova zemlja nije odgovorna za nijedan sportski uspeh, veliko nauchno dostignuce ili umetniko delo od neprocenjive vrednosti, dok nashi (uslovno govoreci) ljudi jesu.
Sačuvana
I don't want more choice I just want nicer things!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #14 poslato: Januar 04, 2009, 07:17:12 posle podne »

nije neuobičajeno da se sportisti presele u drugu državu zbog stipendija...
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #13 poslato: Januar 04, 2009, 02:21:52 posle podne »

WOW...rukovanje sa Tadicem!!1! Pa sta ce ti vise... amerikanci bi mogli samo da sanjaju da se rukuju sa svojim predsednikom...
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Mackolina
Gost
« Odgovor #12 poslato: Januar 04, 2009, 12:42:06 posle podne »

bruka stvarno...imam drugaricu koja je u kik boxu isla na evropsko prvenstvo i druga koji je isao isto na evropsko,ali u tekvondu...ni jedno ni drugo nisu ni dinara dobili...a zaista su talenti i imaju super rezultate...imam i druga koji je isao na matematicku olimpijadu (ili tako neko takmicenje,nisam sigurna dal se bas tako zove) ni on nista nije dobio od drzave...a da,ustvari jedino sto su dobili je neka knjiga,kao nagrada za uspeh, i rukovanje sa Tadicem...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11 poslato: Januar 04, 2009, 10:13:15 pre podne »

Samo cu da napisem da NISAM 1 DINAR DOBIO dosad od drzave (a rezultati sto se konkretno ticu drzave: u poslednje 4 godine 3 medalje sa balkasnkih prvenstava, 4 medalje sa drzavnih [t.j. od 2006.-e svake godine sam bio prvak drzave i prvak balkana (u 2006-oj drugi), a ove prvi na oba tak. u seniorskoj konkurenciji, da nepisem jos evropske kupove, sa kojih imam 5 medalja, ako to nije dovoljno O.K. onda ove godine moram nesto uraditi na Evropskom ili Svetskom  :)), a bukvalno nijedni stipendiju nisam imao do sad (od ove bi napokon trebao da imam medjunarodnu)... Mene kad ljudi pitaju kolika mi stipendija i ja im kazem da nemam nijednu oni neveruju  :D
Ja sam odavno digao ruke od toga, niti pomisljam da zavisim od neke pomocu drzave/vlade/ministarstva sporta ali ovo je porazavajuca cinjenica, sta je sa mladjim uzrastima, gde one vide lepotu sporta kada im je novac prepreka...
« Poslednja izmena: Januar 04, 2009, 10:16:21 pre podne od strane Ognjen Stojanović » Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #10 poslato: Januar 04, 2009, 09:06:07 pre podne »

ladno si kupio tastaturu :D
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #9 poslato: Januar 03, 2009, 11:18:49 posle podne »

dada to mi govore od kad sam trebao da upishem gimnaziju .. kao zavrshavaj shkole .. bice bolje ... ja reko ok ... ja zavrshio gimnaziju ..sad kao pa jebiga sine sad je loshije ... AL BICE BOLJE :D ... ja upisao fax i jedva chekam da ga zavrshim i pitam smarache KAD CE BITI BOLJE ... proshlo mi 20 godina u tome bice bolje :D naravno da NECE biti bolje ...samo mi zao shto nisam krenuo sa kriminalom na vreme i vec roknuo par ljudi i da imam hiljade evra ... ovako FUUUUUUUUUUUUUU:D
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #8 poslato: Januar 03, 2009, 11:00:46 posle podne »

Ima nesto i u lokalnoj samoupravi.. Kod nas se gradi jos jedna hala, ok se odnose prema sportistima koji su uspesni... Jesic za predsednika :)
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #7 poslato: Januar 03, 2009, 09:12:00 posle podne »

A standard se kod nas nikad nece popraviti..... budzet se puni sa svih strana: pdv, porezi, registracije vozila, porez koji se odbija na svaku primljenu platu, porez na oruzje...bukvalno SVE sto platimo jedno 20-30% ide drzavi... budzet je sve veci i veci, a mi zivimo sve gore i gore...meni tu uopste nema nikakve logike...jer ko zna gde idu te pare iz budzeta. Dobar deo ide za plate ministara, poslanika... i kod ostalih pojedinaca koji se samo bogate i neznaju sta je dosta!!
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Januar 03, 2009, 07:40:15 posle podne »

Zasita mislim da će se situacija popraviti - samo nisam optimista da će se popraviti uskoro... takve stvari idu sa povećanjem standarda
Sačuvana
Jelena_Kresojevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51

"You are very cute,but I am on diet":)

BodyBuildingBoard
« Odgovor #5 poslato: Decembar 31, 2008, 05:39:50 posle podne »

Kod nas toga ima...??....
Sačuvana
Why do I keep hitting myself in the head with the hammer??!Because it feels so goood when I stop 8)
http://www.bodybuildingboard.net/index.php?action=profile;u=1615
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #4 poslato: Decembar 31, 2008, 02:16:05 posle podne »

Само да поновим чињеницу да Србија нема ниједну, али ниједну атлетску халу (која би се користила и за друге спортове), док су мађари имали самсунг халу од 180 м круг и која је срушена да би се направила нова, са стазом дужине 200м (значи 20м дужа) где би могла да се одвијају такмичења на вишем нивоу (светска, европска,...)! Толико о томе, нећу даље да се нервирам...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #3 poslato: Decembar 31, 2008, 01:13:59 posle podne »

jeste brate...ne samo kina...i bugari imaju svoje centre i tu cim te snime da si talenat odma te tu salju i ti tu zivis treniras ucis skolu...dobijas stipendiju...tako isto i u rusiji...omoguce ti uslove da jednostavno moras da budes najbolji...ali zato njihov juniorski prvak drzave ima 1500E mesecnu stipendiju!
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #2 poslato: Decembar 31, 2008, 01:10:54 posle podne »

brate koja pomoc drzave??? ja kao juniorski prvak drzave ne primam NI DINAR!!! suplemente ne dobijam...znaci sve placam sam...opremu placam iz svog dzepa...jedino sto sam u relativno dobrom klubu pa imam pripreme za dzabe...mada i te pripreme jesu one lepe ...ali kad idem u inostranstvo moram da ponesem bar 200e a to naravno iz mog dzepa ispadne..kad si povredjen niko te ne hebe ni 2% a kad si najbolji svi ti nesto ulaze u guzicu i tapsu te po ramenu a od toga leba nema...sta ce meni sto mi neko kaze svaka cast majstore kad za to ne mogu da kupim ni orbit zvake :(
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 20 upita.