TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 03:53:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: AAS na odmoru  (Pročitano 4655 puta)
sONERS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 118

« Odgovor #16 poslato: Avgust 24, 2007, 05:41:42 pre podne »

Ma ja sam prenosio sablje i katane,preko ovih nasih granica moze slon da se svercuje

 ;D  ;D   ;D  ;D  ;D   ;D  ;D  ;D   ;D  ;D  ;D   ;D  ;D  ;D   ;D  ;D  ;D
Sačuvana
crusader88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47


« Odgovor #15 poslato: Jul 28, 2007, 09:58:22 pre podne »

a gde ides na more ?

u montenegro
Sačuvana
This is madness, NO THIS IS SPARTA!!!
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #14 poslato: Jul 27, 2007, 11:16:48 posle podne »

ja sam pola kofera pirotehnike nosio pre dosta godina u avionu i prosao cak i na onom rentgenu :)
a sad kad mislim kako pojma nem'?
kontam da bi me sad corkirali monumentalno!  :D
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #13 poslato: Jul 27, 2007, 10:35:30 posle podne »

Ma ja sam prenosio sablje i katane,preko ovih nasih granica moze slon da se svercuje
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #12 poslato: Jul 27, 2007, 10:28:10 posle podne »

ja uvek na granici vadim kutijice sa tabletama i praskovima i ne zagledaju dublje.mislim u zadnje vreme samo kad putovah u svedsku.evo pre par dana sam pokazivao kutijice sa tribulusom i zma na aeorodromu,i kod nas i kod njih,i nema problema.hiljadu puta mi je padalo na pamet da prenesem nesto pametnije(skuplje) kad vec ne proveravaju.
Sačuvana
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #11 poslato: Jul 27, 2007, 11:35:41 pre podne »

Ja ne rekoh mislio sam ako ide u Crnu Goru , a ne verujem da su ostale drzave blaze po tom pitanju .
Sačuvana
bodybuilding forever
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #10 poslato: Jul 27, 2007, 11:14:50 pre podne »

a gde ides na more ?
Sačuvana
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #9 poslato: Jul 27, 2007, 11:03:43 pre podne »

ima da ga ucorkaju na granici ko Stalonea  ;D


   :D  :D

  PS. E da stvarno treba da vodi racuna nije za zajebanciju . Jbg ne znam kako tamo gledaju na ove stvari. Ali znam poutdano da su za ovu klasicnu drogu ( gandza i sl. ) rigorozni do daske .


 
Sačuvana
bodybuilding forever
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #8 poslato: Jul 27, 2007, 10:43:06 pre podne »

ima da ga ucorkaju na granici ko Stalonea  ;D
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #7 poslato: Jul 27, 2007, 10:40:38 pre podne »

pa ako nece da jede dzabe mu sve.hrana se valjda podrazumeva i to u velikim i kvalitetnim kolicinama.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #6 poslato: Jul 26, 2007, 07:58:57 posle podne »

Jao bre,da ne uzima aas ne bi nista izgubio strasno,ali i da ne ide na more morace da se bori da sacuva sve sto je od aas dobio,vidjao sam ljude koji su gubili po 7-8kila za nedelju dana posle kure,i ne mislim pritom na vodu i mast,a sve zato sto nisu nastavili sa jakom ishranom.Kreatin mu je dobar zbog navlacenja par kila vode,vazno je da se telo navikne na tezinu koju je dobio za kratko vreme,a to sok za telo je sve sto se za kratko vreme dobije,da se ne bi vratio u prvobitno stanje.E tu kredza pomaze.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #5 poslato: Jul 26, 2007, 07:32:05 posle podne »

hmm,ajde da ne komentarisem tvoj izbor da koristis kojekakve aas na odmoru,jer ne vidim smisao.druga stvar-ne mozes da opadnes za 10 dana pa tacno da te drze u logoru,a i ono sto izgubis ako izgubis je voda i djubre sasvim sigurno nije kvalitetna masa pa i nije gre'ota izgubiti.i trece-nije mi jasno zasto bi "koristio kreatin da ne bi dehidrirao na suncu" ??? sa kreatinom bas i povecavas sanse da dehidriras,i po ovoj vrucini bi trebao da pijes vise od 5,6 litara vode pogotovo uz kreatin.
ako si se puno zabrinuo za gubljenje mase,ponesi bcaa i malo whya,bcaa rokaj ujutru i pre i posle recimo plivanja,trckaranja,sexa itd,jbg ne znam cime se zanimas na odmoru.a whey kao neki medju obrok sa 'ladnom vodom na plazi ili nakon neke iscrpljujuce fizicke aktivnosti.kreatin preskoci,nema smisla.od glutamina opet nema puno vajde osim ako ga ne uzimas stalno,nece ti pomoci previse,ali sto da ne.poz lepo se provedi
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #4 poslato: Jul 26, 2007, 02:51:34 posle podne »

Ne verujem da cu da bas da opadnem, ali preventiva( u smislu bolje leciti nego spreciti) je dobra da malo nahranim telo, da ga odmorim i td. , idem 10 dana za to vreme ne mogu da opadnem ako dobro jedem i koristim suplemente, mozda i aas.
Kad sam ucio za prijemni nedelju dana nisam trenirao a kad sam se vratio radio sam bolje nego pre.Bio sam odmorniji valjda?
Za tribulus neznam iskreno, jer sam na kuri, on ce ici sigurno na kraju kure sa jos nekim stvarcicama.


Da su normalni uslovi u pitanju ne bi mnogo opao,ali buduci da si dosad bio na kuri i sad neces vezbati lepo 10 dana,jesti ko zna kako i mozda piti alkohol...ako u ovom periodu ne budes unosio mnogo mnogo proteina pozdravi se sa dobijenim,kreatin isto obavezno da pokrenes tezinu,bcaa i glutamin i bilo bi dobro da ispostujes hranu maksimalno,jedi vise nego dosad.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
crusader88
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47


« Odgovor #3 poslato: Jul 26, 2007, 09:32:33 pre podne »

Ne verujem da cu da bas da opadnem, ali preventiva( u smislu bolje leciti nego spreciti) je dobra da malo nahranim telo, da ga odmorim i td. , idem 10 dana za to vreme ne mogu da opadnem ako dobro jedem i koristim suplemente, mozda i aas.
Kad sam ucio za prijemni nedelju dana nisam trenirao a kad sam se vratio radio sam bolje nego pre.Bio sam odmorniji valjda?
Za tribulus neznam iskreno, jer sam na kuri, on ce ici sigurno na kraju kure sa jos nekim stvarcicama.
Sačuvana
This is madness, NO THIS IS SPARTA!!!
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #2 poslato: Jul 26, 2007, 08:25:30 pre podne »

Bolje ponesi proteine ili aminkiseline(njih tada koristi u vecoj kolicini od propisane) i naravno glutamin i ako mozes BCAA, dobro se hrani na moru i sacuvaces dobar deo mase. Ne teba ti Dianabol, bolje odmori telo, bolje ces napredovati kada se vratis. Ako prekidas kuru ponesi i Tribulus.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.