TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 06:32:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dalibor Stesevic!!!  (Pročitano 33579 puta)
jojevta
Gost
« Odgovor #42 poslato: Maj 19, 2009, 04:07:57 posle podne »

Daj mi ime ovog lika,za 2 nedelje ja ti nadjem ko mu je diler ;) ozb pitam

kul si bas bas :X
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #41 poslato: Maj 19, 2009, 04:06:20 posle podne »

Daj mi ime ovog lika,za 2 nedelje ja ti nadjem ko mu je diler ;) ozb pitam
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #40 poslato: Maj 19, 2009, 03:58:47 posle podne »

AHHAAHHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAH OVAJ LIK JE NATURAL KOLIKO JE I OBAMA KINEZ :D :D :D :D pa dokle vise bre,alo ljudi imate li vi mozak???jbt COOLIC daj malo listaj i uci o ovom sportu da ne moze svako da te laze kako ne uzima nista...ahahahahahahahha pa majke mi ne verujem :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #39 poslato: Maj 19, 2009, 03:11:53 posle podne »

O.K. kako vi kazete...  :D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
honda83
Gost
« Odgovor #38 poslato: Maj 19, 2009, 02:58:26 posle podne »

Druze, tesko da taj tvoj drugar nista ne koristi. Prvo i da koristi sigurno nece da ti kaze! Imam drugara koji je zaglavio na WMA i nije hteo da im kaze da koristi steroide! To se jednostavno ne prica...
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #37 poslato: Maj 19, 2009, 02:58:12 posle podne »

Ne mozes me razuveriti ,jer znam neke  stvari malo vise od tebe,aa to testiranje okaci macku o rep sta kaze vule
Ne mozs ti znati sta tvoj drug guta od tableta kod kuce...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #36 poslato: Maj 19, 2009, 02:49:52 posle podne »

Hehehe, vas bas nikako ne mogu razuveriti, je li??  :D
O.K. vi mislite tako, ja sam vam rekao sta je istina, a vi mi ne morate verovati, uostalom, i ja ne mogu verovati svojim ocima kad ga vidim iako znam da ne koristi nista...  :)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #35 poslato: Maj 19, 2009, 02:43:17 posle podne »

Steta sto nismo blize, voleo bih da se upoznamo i razmenimo iskustva... Otisli bismo onda negde gde se on moze istestirati na AAS, i ti bi se nasao u cudu, bas kao sto se nalazim i ja kada ga svaki dan gledam i nikako mi ne ulazi u glavu da covek koji duplo manje JEDE od mene (kvalitetne hrane), ne koristi suplementaciju, dok je ja koristim, i napreduje u bilo kom pogledu bolje od mene...

ahahahahhaha..pa druze i na OI testiraju na doping pa svi prolaze..tako da to nikako ne moze da bude dokaz da ako tvom drugaru pise da je natural..pored stvari koje se ne mogu otkriti na testu..takodje ima i aas koji imaju veoma kratak period detekcije..tak da obesi to macku u rep :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #34 poslato: Maj 19, 2009, 02:35:06 posle podne »

Steta sto nismo blize, voleo bih da se upoznamo i razmenimo iskustva... Otisli bismo onda negde gde se on moze istestirati na AAS, i ti bi se nasao u cudu, bas kao sto se nalazim i ja kada ga svaki dan gledam i nikako mi ne ulazi u glavu da covek koji duplo manje JEDE od mene (kvalitetne hrane), ne koristi suplementaciju, dok je ja koristim, i napreduje u bilo kom pogledu bolje od mene...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
jojevta
Gost
« Odgovor #33 poslato: Maj 19, 2009, 02:34:34 posle podne »

kad si na aas kao sto kaze joje..bitno je samo jesti sto vise proteina i uh onoliko koliko treba..jos ako imas i supse..uuu milina ;D


znas sta druze..ti misli kako hoces..nisi dugo verovatno u celoj ovoj prici..ali da neko ne uzima hemiju..unos proteina -2g po 1kg tt..pije..ne uzimas suplementaciju ..to mozes da pricas mojoj babi..mada ce ti se i ona verovatno smejati posto joj pricas neke gluposti :D

uglavnom!!! vezbaci po teretanama koji nemaju dvoljno finansija da kupuju proteine kreatine cee..i tako to..i nemaju kesa za bela mesa..oslice pilice i tako to se odlucuju za hemiju posto ona u nekom pogledu moze da im pruzi ono sto oni zele z jako malo para

a tvoj drugar verovatno zna dobro sve to :D

Upravo to....
A ti COOLic mozes da verujes u sta god hoces ,jer ovakvih likoava kao sto je tvo drugar,ima koliko hoces po teretana koji ne uzimaju nista ,aaaa da genetic freak,pa onda on ima veci potencijal od mnogih velikan BB
Naravno ti o tome nemas pojma sta ti mi pricamo,jer je on tvoj druga i ti mu verujes bla bla truc trc
Mene iskreno zabole za tvog druga i za tebe ,moz da veruje i u dede mraza ne mesam ti se,samo ne dozvoljavam da neko lupa budalasatine po forumu
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #32 poslato: Maj 19, 2009, 02:26:49 posle podne »

ma jok druze..bolje kupi neku hemiju za te pare sto bi izgubio
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #31 poslato: Maj 19, 2009, 02:24:26 posle podne »

A ti stavi pare u opkladu na svoje reci, ja cu na moje, pa ce ti se tvoja baba smejati zasto si uzaludno bacio novac...  :D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #30 poslato: Maj 19, 2009, 02:20:37 posle podne »

kad si na aas kao sto kaze joje..bitno je samo jesti sto vise proteina i uh onoliko koliko treba..jos ako imas i supse..uuu milina ;D


znas sta druze..ti misli kako hoces..nisi dugo verovatno u celoj ovoj prici..ali da neko ne uzima hemiju..unos proteina -2g po 1kg tt..pije..ne uzimas suplementaciju ..to mozes da pricas mojoj babi..mada ce ti se i ona verovatno smejati posto joj pricas neke gluposti :D

uglavnom!!! vezbaci po teretanama koji nemaju dvoljno finansija da kupuju proteine kreatine cee..i tako to..i nemaju kesa za bela mesa..oslice pilice i tako to se odlucuju za hemiju posto ona u nekom pogledu moze da im pruzi ono sto oni zele z jako malo para

a tvoj drugar verovatno zna dobro sve to :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #29 poslato: Maj 19, 2009, 02:11:41 posle podne »

Jeste, u pravu si,  od AAS se prave misici, ne od hrane...  ;)
« Poslednja izmena: Maj 19, 2009, 02:15:32 posle podne od strane COOLic » Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
jojevta
Gost
« Odgovor #28 poslato: Maj 19, 2009, 02:10:35 posle podne »

Pa kad si na AAS suplemantacija ti i nije toliko vazna
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.187 sekundi sa 19 upita.