TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 06:04:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dalibor Stesevic!!!  (Pročitano 33578 puta)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #27 poslato: Maj 19, 2009, 02:08:40 posle podne »

I nije "malo" alkohola, vec malo vise alkohola svaki vikend...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #26 poslato: Maj 19, 2009, 02:06:49 posle podne »

Nema to nikakve veze sto sam ja profesor sa njegovim nekoriscenjem hemije, vec da kazem da ja nisam napaljeni klinac... Aj mi samo nadji post gde sam ja napisao da on jede ko mecava? Ljudi, covek NE KORISTI NI SUPLEMENTACIJU, svaki dan treniramo zajedno, nikad ga za ovih 6-7 meseci nisam video da bilo sta mucka nakon treninga osim par puta da je uzeo Kre-alkalyn i to ga je uzeo sada kada je na definiciji, da mu ne padne snaga drasticno, posto kada bi vi ili ja jeli sto on jede u periodu definicije, razgradili biste se jako brzo... Ni meni nije jasno kako to kod njega ide, ali ide i to jako dobro...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #25 poslato: Maj 19, 2009, 01:57:09 posle podne »

Vidi, ja nisam neki klinac koji je napaljen na BB i ostalo, ja sam ozbiljan momak, profesor po struci i radim u prosveti... Nemam nikakvog razloga da bilo koga ovde lazem ili obmanjujem, a da koristi hemiju ili sta vec, on bi morao da JEDE ko mecava da isprati tu hemiju, a ja dobro znam sta i koliko jede jer se cesto vidjamo. + On i kada je na definiciji ne propusta vikend da malo popije alkohola, a da je na nekoj hemiji, to bi bilo kobno po njega...

kakve veze ima to sto si ptofesor i sto radis u prosveti i to dal decko uzima hemiju??? ajde kad si vec tako strucan i pametan objasni nam sta to znaci "on bi morao da jede ko mecava da isprati tu hemiju" a par postova gore kazes da jede ko mecava!?
zasto mislis da bi na nekoj hemiji malo alkohola bilo stetno po njega? znam neke sto uzimaju hemiju..piju..dunu ponekad i nista im ne fali
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
jojevta
Gost
« Odgovor #24 poslato: Maj 19, 2009, 01:32:04 posle podne »

Kako ti kazes  8)  8)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #23 poslato: Maj 19, 2009, 01:25:04 posle podne »

Vidi, ja nisam neki klinac koji je napaljen na BB i ostalo, ja sam ozbiljan momak, profesor po struci i radim u prosveti... Nemam nikakvog razloga da bilo koga ovde lazem ili obmanjujem, a da koristi hemiju ili sta vec, on bi morao da JEDE ko mecava da isprati tu hemiju, a ja dobro znam sta i koliko jede jer se cesto vidjamo. + On i kada je na definiciji ne propusta vikend da malo popije alkohola, a da je na nekoj hemiji, to bi bilo kobno po njega...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
jojevta
Gost
« Odgovor #22 poslato: Maj 19, 2009, 01:21:15 posle podne »

@COOLic ti izgeleda jos nemas predstavu o BB,i koliku se gentski potencijali ljudi ,jer ovaj decko svaka cast kako izgleda,moze da prica tebi da nikad nista nije uzima/o ,svakom ko se malo bolje razume u ovaj sport reci ce ti da ti ne govori istinu
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #21 poslato: Maj 19, 2009, 01:20:43 posle podne »

Nista posebno??  :o

Momak je bio sampion u BB-u, bio juniorski prvak YU u kategoriji do 80 kg i bio vicesampion u disciplinama snage, a razmak izmedju tih takmicenja je bio par dana i to BEZ GRAMA hemije. On ne koristi NI SUPLEMENTACIJU, a hranom ne unosi ni 2 gr. proteina po 1 kg. i ti kazes nista posebno?? Sta li je onda po tebi nesto posebno?? Ovo su slike od 5.4.2009. i ovde na slikama je mastan, ali je trenutno na definiciji, pa cu okaciti slike kada se bude izrezao...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #20 poslato: Maj 19, 2009, 01:04:17 posle podne »

koje glupo pitanje..razmatra se dal je decko natural ili nije..pa uglavnom svaki ozbiljniji vezbac u teretani je na nekoj hemiji..sad..po meni je glupo uopste i pitati nekog jel natural ili ne
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #19 poslato: Maj 19, 2009, 12:48:06 posle podne »

Pa nista posebno :-\ Ne znam sta si hteo sa ovom slikom da pokazes...
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #18 poslato: Maj 19, 2009, 11:56:38 pre podne »

Evo slika kao sto sam i obecao, a da nebi kvarili Dacinu temu, zamolio bih moderatora da ovo premesti na neko odgovarajuce mesto...  ;)





I jedna nasa zajednicka...  ;D


Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #17 poslato: Maj 18, 2009, 06:55:41 posle podne »

Ja ti kazem da je natural (mislim na Disica), a ti mi ne moras verovati... Ja sam sa njim svaki dan u teretani i jako smo dobri, tako da bih sigurno znao da li je uzimao nesto. Uostalom, ti bi se otruo kada bi video sta on jede da bi odrzao onolike misice, veruj mi jer meni onde nista nije jasno... Ne verujem da unosi vise od 2grama proteina po 1 kg. i to sam mnogo napisao, ljuste se i slatkisi i alkohol vikendom... Covek ima NEVEROVATNU genetiku, meni nikako nije jasno kako to kod njega uspeva, ali eto...  Nije mi tu fleshka, postavicu ti slike malo kasnije ili sutra, pa ces videti kako izgleda covek koji ne pije ni whey protein, ni glutamin, ni BCAA, ni multivitamine, NISTA, osim u retkim slucajevima Kre-Alkalyne, kada ima visak novca...  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #16 poslato: Maj 18, 2009, 06:38:12 posle podne »

ma svi su naturalci,pa Roni je na ZMA kakva crna hemija :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #15 poslato: Maj 18, 2009, 02:58:56 posle podne »

Dalibor je '83 godiste, i ne verujem da ce se vise takmiciti jer je imao problema sa srcem, a ne bubregom. To mi je on licno rekao... On se takmicio u juniorskoj kategoriji 80+ kilograma i bio je neprikosnoven, a u kategoriji do 80 kg se ranije takmicio Milos Disic iz Leskovca, inace moj jako dobar prijatelj, koji koristi od suplementacije ponekad samo Kre-alkalyne, a whey, amino i td. NE KORISTI  :o Hemija je tek misaona imenica za njega, a izgleda strasno dobro i sada. Imam nekih zajednickih slika sa njim pa cu postaviti ako zelite, da vidite naturalca koji je veci od vecine hemicara...  :D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
bilderana
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 266

www.bodybuilding-hans.com
« Odgovor #14 poslato: Maj 07, 2009, 06:51:17 pre podne »

Dalibor je sttvarno extra izgledao dokse takmicio mada i sada izgleda dobro
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #13 poslato: April 03, 2009, 07:12:30 posle podne »

ovo je iz tog perioda...
Ovde lik savrseno izgleda.. Kad bih ovako izgledao, to bi bilo to :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.