TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 04:44:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dalibor Stesevic!!!  (Pročitano 33572 puta)
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #87 poslato: Maj 19, 2009, 10:10:46 posle podne »

Nemojte meni te fore,nema natral,natural je prestao da psotoji kad ljudska rasa pocela da se takmici....
JUUUU BRATE OVA ZADNJA JE EPIC!!!!!!!!! svaka cast za ovu misao
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #86 poslato: Maj 19, 2009, 10:08:22 posle podne »

Upravo tako. Svi pokusavaju da reklamiraju suplementaciju, kada bi svi ljudi shvatili da koriste sterodie, suplemente vecini ne bi ni palo na pamet da koriste. Da li je taj natural ili nije, ja smatram da nije. Zaprepastio bi se kada bi znao da ima ljudi ovde na forumu koji naravno svima pricaju da su natural, postizu fantasticne rezultate, ali su sebe obezbedili finansijski upravo tim rezultatima...
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #85 poslato: Maj 19, 2009, 10:05:51 posle podne »

Ne moguce je dokazati,kapiras da sportisti prolaze dopnig testove,a pokazuje fenomenalne rezultate u tenisu,atletici,biciklizmu,triatlonu,rvanju,boxu itd itd
Mislim moguce ,ali taj koji se dopnguje mora da ima malo mozga da zna kako to radi
Jer dokazi odlazie u WC solju
Najbolji dokaz je da vidis coveka i odmah znas na cemu,to ti jednostavno udje u krv,rabijes barijere u svojoj glavi da ni jedan sport danas nije FER,sta god to znacilo,iako sam ja protivnik tog FER sporta koji se propagira

A tvoj ortak,ti nece reci sta uzima i da li uzima,jer mu sujeta ne dozvoljava,nije on jedini slucaj,znam ih mnogo ia kda im predocim sve ovo sto je Filip gore napisao,onda stanu i kazu eee pa dobro uzeo sam jednom samo ovo  ono
Nemojte meni te fore,nema natral,natural je prestao da psotoji kad ljudska rasa pocela da se takmici....
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #84 poslato: Maj 19, 2009, 10:02:32 posle podne »

Nije ovde rec o Daci, nego o Disi...  ;)
Za Dacu znam sve informacije iz prve ruke...
vazi za obojicu,,,iz prve ruke  :D :D :D :D :D
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #83 poslato: Maj 19, 2009, 10:01:49 posle podne »

Nije ovde rec o Daci, nego o Disi...  ;)
Za Dacu znam sve informacije iz prve ruke...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #82 poslato: Maj 19, 2009, 10:01:16 posle podne »

kakav bre dalibor o ceu se ovde vise prica :D pa i ja sam se iznervirao kad sam saznao da je arni bockao  pa jbg,cak sam se svadjao bas na ovom forumu kako su steroidi govna itd....
svi su imali tu fazu  :D :D :D
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #81 poslato: Maj 19, 2009, 09:59:47 posle podne »

Pazi, sve sto ti pises je tako, citao sam i tvoje komentare po forumu i jos tu nekih ljudi koji pokazuju ZAVIDNO znanje oko svega ovoga, a ne lupetanje i price iz nekih tudjih iskustava... Tebi svaka cast, i moguce je da si upravu i sto se ovog momka tice, ali ja u to necu poverovati dok ne vidim neki dokaz da je on to stvarno uzimao... Ja sam rekreativac koji apsolutno nema takve ambicije i meni to nista ne znaci, ali bih voleo da saznas ako mozes od koga nabavlja, pa da zatvorimo krug...  ;) U najgoru ruku ispascu lakoveran, ali ko sto ti kazes, to je tako u ovom sportu, a u najbolju ruku ispascu upravu... Pokusaj da saznas, mala je ovo zemljica...  ;D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #80 poslato: Maj 19, 2009, 09:58:49 posle podne »

kakav bre dalibor o ceu se ovde vise prica :D pa i ja sam se iznervirao kad sam saznao da je arni bockao  pa jbg,cak sam se svadjao bas na ovom forumu kako su steroidi govna itd....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #79 poslato: Maj 19, 2009, 09:57:05 posle podne »

Hehehe, on UVEK tako izgleda  ;) Da je na steroidima, ja bih primecivao razliku u njegovom izgledu, to je sigurno, jer svaki dan zajedno treniramo... Okacicu slike posle definicije, pa ces videti da je dosta pao u masi jer nema lovu da isprati ishranom kako treba, ali se maximalno trudi...

I ja jos cekam da nadjete njegovog dilera...  ::)  Bice to Mission Impossible, vidim ja...  ;)
joj kad saznas da je na AAS kako ces se izneveriti....joj gde co Dalibor biti tad u tvojim ocima  :'( :'( :'( :'(
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #78 poslato: Maj 19, 2009, 09:53:24 posle podne »

Cek' Arnold nije natural  :'( :'( :'(
Sačuvana
I don't give a fuck
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #77 poslato: Maj 19, 2009, 09:50:25 posle podne »

A ko kaze da on nema ambicije za nesto veliko?? On trenutno misli da izgleda "malo"...  ;D  Ludak... Ne znam, u pravu si za sve sto si napisao, ali ja i dalje verujem da je natural, a javi se ti posle dve nedelje i saznaj da li je uzimao nesto od tih dilera, ja mislim da sam ti dao dovoljno informacija o momku...  Ako se ispostavi da si ti bio u pravu, bicu mu jako ljut, jer sam onda ovde pravio budalu od sebe... A ako se ispostavi da je natural, sta onda??


covece ne treba da se osecas ljut ili iznevereno...TAKO JE...svati kada RONI EBENI KOLEMAN PRICA DA NE UZIMA NISTA!! pa ne prica se o tome...i ja sam verovatno budala sto ne krijem nista oko toga kada me pitaju...al jednostavno je tako,ako meni sad dodje Jole sa rukom od 60cm izrezanu i kaze e ovo mi od nano vapora,ja kazem ok Jole drug si mi kako ti kazes...al ja cu znati da nije tako al moja stvar...zato ti pricam izucavaj malo,doduse jest tesko razluciti istinu od lazi jer mnogi kake kako su natural a ja mogu zivot da ti polozim da svaki drugi posetilac teretana unosi u sebe nesto sto se smatra za doping...CINJENICA....


al bottomline je da sa BB aspekta,NATURAL granica je MNOGO MNOGO JADNA...ne kazem da su natural ljudi jadni,nego da sa aspekta TAKMICARSKOG BB ta granica je jadna ko sto rekoh....jer veruj mi druze,tvoj ortak da bi zadrzao tu misicnu masu koju ima,morao bi imati jaja kao fudbalske lopte koje umesto 70mg proizvode 700mg testa ;D to ti ne pricam ja price,tako je sa ciste medicinske/fizioloske/metabolicke kakogod strane...jer tvrditi da je on natural je kao tvrditi da zakoni fizike ne postoje!...veruj meni koji sam pre tri godine mislio da je Arni natural...onda krenes da citas,ucis,posmatras i svatis neke stvari...to ti je to...nisi svetsan z akoliko sma ja ljudi u svojoj okolini i teretani mislio ah on je natural,genetika,naporan rad...i onda svatim da kad sam ja usao u tu pricu imamo istog dilera recimo :D tako da ne slsuaj druge,poredjas argumente,pogledas sta je moguce blablabla sta nije blablabla...poslazes i dobijes pravu sliku....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #76 poslato: Maj 19, 2009, 09:33:26 posle podne »

A ko kaze da on nema ambicije za nesto veliko?? On trenutno misli da izgleda "malo"...  ;D  Ludak... Ne znam, u pravu si za sve sto si napisao, ali ja i dalje verujem da je natural, a javi se ti posle dve nedelje i saznaj da li je uzimao nesto od tih dilera, ja mislim da sam ti dao dovoljno informacija o momku...  Ako se ispostavi da si ti bio u pravu, bicu mu jako ljut, jer sam onda ovde pravio budalu od sebe... A ako se ispostavi da je natural, sta onda??
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
jojevta
Gost
« Odgovor #75 poslato: Maj 19, 2009, 09:30:32 posle podne »

ETO Filip ti je sve reko sto bih i ja ,al me mrzi da kucam i zamaram se glupostima
a njega ne jer je maca :X
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #74 poslato: Maj 19, 2009, 09:27:08 posle podne »

mislim da ne cimam sad bezveze Pedjosa ili Marka da ovo komentarisu jer su zaista nebuloze...


Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #73 poslato: Maj 19, 2009, 09:24:15 posle podne »

Hehehe, on UVEK tako izgleda  ;) Da je na steroidima, ja bih primecivao razliku u njegovom izgledu, to je sigurno, jer svaki dan zajedno treniramo... Okacicu slike posle definicije, pa ces videti da je dosta pao u masi jer nema lovu da isprati ishranom kako treba, ali se maximalno trudi...

I ja jos cekam da nadjete njegovog dilera...  ::)  Bice to Mission Impossible, vidim ja...  ;)


hhhhh
Hehehe, on UVEK tako izgleda  ;) Da je na steroidima, ja bih primecivao razliku u njegovom izgledu, to je sigurno, jer svaki dan zajedno treniramo... Okacicu slike posle definicije, pa ces videti da je dosta pao u masi jer nema lovu da isprati ishranom kako treba, ali se maximalno trudi...

I ja jos cekam da nadjete njegovog dilera...  ::)  Bice to Mission Impossible, vidim ja...  ;)

jel ja rekoh dva sata ili dve nedelje?? ti nemas blage veze o materiji i NATURAL limitima ljudskog tela...

dalje,kolko nemas pojma samo pokazuje onaj deo ON NEMA PARA ZA HEMIJU....hemija je druze mnoooogo jeftinija od suplemenata,evo recimo jedan animal cuts koji skenjas za mesec dana,mozes kupiti klena ili efedrina za 4!!!! pa onda da idemo na to da je METAN jeftiniji od kreatina....da je testosteron za 3 MESECA samo 2000 dinara!!! a jedan whey kosta 5000 :D


i dalje druze,on ako unese ma 50 grama proteina OPET ce napredovati,znas zasto?? JER ANABOLICKI ANDROGENI STEROIDI POVECAVAJU SINTEZU PROTEINA,SUPRESUJU U DOBROJ MERI KORTIZOL I BRDO DRUGIH STVARI!!!!

sto ce reci ti i tvoj da zamislimo brat blizanac ti uzmes radis sve kako treba,ono hrana,suplementi vrh trening...a tvoj blizanac uzme 500mg testa,ide napija se svako vece,jede 50grama proteina,jede bureke,trenira 2put nedeljno...

ON CE OPET imati bolje rezultate od tebe,makar u cisto KOLICINSKI DOBIJENOJ MISICNOJ MASI!!!! TO JE CINJENICA I NE VIDIM STA MI PRICAMO OVDE KADA NEZNAS OSNOVNE STVARI!!!!



dalje,KO KAZE DA SE ON SKIDA UOPSTE???????? pa druze bre cak i da pravi pauzu od AAS tu dolazi ins koji je JEFTIN!!! da ne pominjem gh jer je ipak skup a drug nema para ;)

dalje znam coveka koji je operisao gyno naravno prouzrokovan sa 750mg testa i 40mg metana...on ima 17god...NJEGOVA KEVA NEMA BLAAAGE VEZE DA JE ON ISAO NA OPERACIJU!!!!NJEGOVA DEVOJKA NEMA BLAAAGE DA ON ISTA UZIMA KAO I VECINA NJEGOVIH NAJBOLJIH ORTAKA!!! JA ZNAM JER S EMENI OBRATIO NA POMOC!!!


sta ti zelim reci....danas je upotreba steroida skrivenije ponasanje od pedofilije!!!!pre ce ti neko reci da smrce koks nego da ubrizgava u sebe ampulu depoa!!!Mozes ti njemu biti rodjeni brat,opet ne mozes imati blaaage veze oko toga sta on radi...


ne ovo ne pricamo iz ljubomore,mene licno nervira kada neko dolazi i prica price bez osnova!!!Da je on takoooo dobar natural on bi dosad bio mister universe bez pomuke...al neeeeeeeeeeee njega 100% to ne zanima :D pa da jbg jedan jedini FREAK takav genetski na planeti zemlji NATURAL a nece se hvali :D aman bre dokle vise ovakvih gluposti....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 18 upita.