TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:10:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zatvaranje radnje u Nisu?!  (Pročitano 6529 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Februar 04, 2009, 04:51:49 posle podne »

firma Pansport postoji vec godinama i pogledaj samo koliko je asortiman prosiren, npr pogledaj samo koliko je novih brendova i proizvoda pristiglo samo u poslednjih godinu dana! 
Sportske manifestacije, stampana izdanja, pokloni, sponzorisani sportisti, sve vise novootvorenih radnji SIROM Srbije, sve veci broj zadovoljnih kupaca, savetovanje, konstantno ulaganje u kvalitet - govori dovoljno o nama...
mislim da smo time rekli sve
Sačuvana
cobi63
Gost
« Odgovor #12 poslato: Februar 04, 2009, 01:41:24 pre podne »

pazi deklaracije imaju svi, ja jos nisam video uvezen preparat bez deklaracije na VMA,kvalitet se ne odrzava visokom  cenom vec KONKURETNOM cenom.Ako ti kao uvoznik ne mozes za to sto uvozis da obezbedis najkonkurentnije cene, pa kakav si ti onda to generalni uvoznik?Ili zelis da imas sto vecu zaradu ili si slab uvoznik,treceg nema,jer u ovoj zemlji su svi navikli da zaradjuju preko noci DRANJEM kupaca,ali kao sto mozemo da vidimo i to polako jenjava,jer ponuda je velika a platezna moc sve manja,pa ko voli da mu roba samo krasi police neka drzi do"standarda"cena.Samo to ne puni stomak,vec veci obrt robe sa manjom zaradom stari jevrejski moto. ;DInace za radnju znamo gde ce biti preko puta glavne apoteke bivsi soko-market
« Poslednja izmena: Februar 04, 2009, 01:44:55 pre podne od strane cobi63 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Februar 03, 2009, 06:15:57 posle podne »

U ime firme Pansport,

ispod odredjene marze se nece ici, sto je u cilju ocuvanja kvaliteta prodaje (narucivanje robe na vreme, finansiranje internet sajta, foruma, biltena, sportskih manifestacija itd.) tacnije evidentnijeg napretka kod konkurenata koji mogu da spuste cene skoro do nabavnih sigurno nece biti... na taj nacin firma Pansport drzi do svog kvaliteta.

Druga informacija je ta da su SVI proizvodi iz Pansport-a prosli analize, dakle ono sto mi uvozimo jeste kvalitet i kupci mogu biti sigurni kada kupuju kod nas.

treca informacija, otvara se nova radnja u Nisu u Vozdovoj ulici, kao sto je vec napomenuto i bicete na vreme informisani o tacnom datumu otvaranja. 
Sačuvana
cobi63
Gost
« Odgovor #10 poslato: Februar 03, 2009, 11:45:08 pre podne »

Sto veca konkurencija na trzistu, to bolje za nas potrosace.
Sta da se radi, moramo malo i da vas kritikujemo.  ;D
E sa ovime se slazem 100% secam se pre nekih 10godina ja sam kupovao preparate u Lami,tada je to bila mala prodavnica iza Lipovog lada,u slepoj ulicici u nekom bivsem video klubu,ali su clanovi imali distributerski popust 30% milina ziva.Ala sam se tadaja iznapio amino 1900 od univerzala jos pamtim,valjda ce sa konkurencijama doci i do povlastica
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #9 poslato: Februar 03, 2009, 08:41:17 pre podne »

Cobi, nebi se bas u potpunosti slozio sa tobom. Olimp za razliku od Pansporta pored suplemenata drzi i raznovrsne sportske rekvizite i opremu. Pansport je orjentisan iskljucivo na suplemente, tako da kada bi pogledao njihove cenovnike nema neke velike razlike u kolicini istih. Vec sam jednom spomenuo, u Olimpu nisu jeftini ni malo vec oni zbog Pansporta spustaju cene samo na nekoliko proizvoda koji su popularniji u Pansportu (Elite jeftiniji za 150din, Un,Api whey isto taklo nesto ali zato pitaj koliko kosta Ultimatov Whey preskupo).
Sto se tice Olimpa on je briga za Pansport a plus za nas potrosace, jer predstavlja konkurenciju Pansportu. Pa smo zato mi u Nisu imali srebrne cene kao maloprodajne oko godinu dana(nisam bas siguran), sada od skoro 10%.
Ja licno kupujem u Pansportu. Mislim da iako ima monopol na nasem trzistu, mora da razmislja na nas potrosace.
Pogledajte broj prodavnica i broj suplemenata u ponudi Pansporta pre 2godine i sada, razlika je vise nego duplo, zatim sponzorisanje raznih takmicenja i takmicara. Sve je to finansirano od strane nas potrosaca. Sto veca konkurencija na trzistu, to bolje za nas potrosace.
Sta da se radi, moramo malo i da vas kritikujemo.  ;D

Mi volimo da cujemo sve i kritike a i pohvale kad ima razloga za to.
Lepio si to rekao,i hvala sto si odabrao da kupujes kod nas.
Sačuvana
   
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #8 poslato: Februar 03, 2009, 01:12:49 pre podne »

Cobi, nebi se bas u potpunosti slozio sa tobom. Olimp za razliku od Pansporta pored suplemenata drzi i raznovrsne sportske rekvizite i opremu. Pansport je orjentisan iskljucivo na suplemente, tako da kada bi pogledao njihove cenovnike nema neke velike razlike u kolicini istih. Vec sam jednom spomenuo, u Olimpu nisu jeftini ni malo vec oni zbog Pansporta spustaju cene samo na nekoliko proizvoda koji su popularniji u Pansportu (Elite jeftiniji za 150din, Un,Api whey isto taklo nesto ali zato pitaj koliko kosta Ultimatov Whey preskupo).
Sto se tice Olimpa on je briga za Pansport a plus za nas potrosace, jer predstavlja konkurenciju Pansportu. Pa smo zato mi u Nisu imali srebrne cene kao maloprodajne oko godinu dana(nisam bas siguran), sada od skoro 10%.
Ja licno kupujem u Pansportu. Mislim da iako ima monopol na nasem trzistu, mora da razmislja na nas potrosace.
Pogledajte broj prodavnica i broj suplemenata u ponudi Pansporta pre 2godine i sada, razlika je vise nego duplo, zatim sponzorisanje raznih takmicenja i takmicara. Sve je to finansirano od strane nas potrosaca. Sto veca konkurencija na trzistu, to bolje za nas potrosace.
Sta da se radi, moramo malo i da vas kritikujemo.  ;D
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #7 poslato: Februar 02, 2009, 11:06:39 posle podne »

Pa,najprostiji odgovor je Mi svi zivimo u Srbiji.
To sto mi nemamo nekih proizvodjaca u ponudi je zato sto
neki uvoznici nece da saradjuju sa nama,a neki jednostavno ne
uvoze robu legalno,pa je neomoguce drzati je lagalno u radnji.
Dok je legalnost poslovanja najvecim delom odgovor na pitanje
otkud tako niske cene pojedinim prodavnicama.

Sačuvana
   
cobi63
Gost
« Odgovor #6 poslato: Februar 02, 2009, 09:18:28 posle podne »

ma ne znam da li je neko od vas bio u Nisu i video tu njegovu radnju,ona stvarno izgleda opako,lokal je veliki i pun ko igla,ima jos jednu prodavnicu u gradu ali to je za pokrivanje jednog manjeg dela,ali ova ima od igle do lokomotive,mislim ulazio sam vise puta i stvarno deluje impozntno,zaista mi nije jasno kako moze biti jeftiniji od vas i odakle mu toliko firmi-proizvodjaca,mislim treba sve to nabaviti kontakte,dobavljace,nije on uvoznika kao vi a opet tako napunjen...nije mi jasno,odakle?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Februar 01, 2009, 04:30:24 posle podne »

kakve dezinformacije kruze, neverovatno, reklo bi se sujetni konkurenti  :)
« Poslednja izmena: Februar 01, 2009, 04:33:34 posle podne od strane UREDNIK PANSPORT » Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #4 poslato: Januar 31, 2009, 10:48:21 posle podne »

Vidis,to ni ja nisam znao.
A i jos da dodam da nema potrebe da bilo ko
koga zatvara,jer je trziste dovoljno veliko za sve.
Sačuvana
   
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Januar 31, 2009, 09:32:37 posle podne »

Da ponovim i ovde:

U ime Pansporta mogu samo da poručim svima da ne samo da nema govora o zatvaranju našeg prodajnog objekta u Nišu, već ćemo vrlo skoro otvoriti još jedan objekat u tom gradu, i to u Voždovoj ulici. Datum svečanog otvoranja na vreme ćete saznati.

Dakle, bez brige!
;)
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #2 poslato: Januar 31, 2009, 09:26:24 posle podne »

Pozdrav
Ta prica je verovatno i plasirana od togcoveka.
To je moja pretpostavka,nekazem da je 100% tako.

Ako krenes prostom logikom da je Pansport uvoznik i distributer,
za Srbiju,Crnu Goru i Kosovo
a ta druga radnja samo privatna prodavnica,tako da tesko da bi ona
mogla da zatvori neku nasu radnju.
« Poslednja izmena: Januar 31, 2009, 10:45:00 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
cobi63
Gost
« Odgovor #1 poslato: Januar 31, 2009, 05:46:20 posle podne »

Nisam znao gde ovo da postavim,pa verujem da ovde nije greska,naime po Nisu se suska tj.uveliko prica da Pamsport zatvara svoju radnju u Kalci,zbog prejake konkuretnske prodavnice koju drzi lokalni covek koji je dosta poznat u ovome,a meni se ta ideja bas mnogo i ne svidja,cak se i Gezo ovih dana pojvljivao u Nisu pa vas molim da ako imate nekih informacija,sta ce se i kako desavati,da li se zatvara,da li menja samo lokaciju ili mozda nesto trece,molim vas u ime svih nas koji kupijemo preparate kod vas da nas obavestite u vezi ovih dogadjanja koja za nas nisu prijatna?Hvala unapred!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 18 upita.