TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:20:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kraljica bodybuildinga - Iris Kyle  (Pročitano 11736 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #31 poslato: Februar 19, 2009, 09:09:23 pre podne »

Bas tako Monika,a narocito za zene,bez hemije nema sta na takmicenju da se trazi...
Ni ja ne podrzavam hemiju,ali sto bi se reklo: "cij opravdava sredstvo" ako je to izabrala-svaka cast,budi dobar u tome sto radis ma kako,to je ono sto me ovde tera da za Iris i sve bilderke kazem:"EXTRA"
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Februar 18, 2009, 04:58:51 posle podne »

ufff zalazimo vec u ozbiljnu temu koliko se moze dogurati bez hemije... iskreno mislim da za ozbiljniji takmicarski nivo nema nista bez hemije... sto ne znaci da isto i podrzavam
Sačuvana
bosko97
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 166


« Odgovor #29 poslato: Februar 18, 2009, 02:03:26 posle podne »

Zena zmaj!!!! :o
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #28 poslato: Februar 11, 2009, 05:52:28 posle podne »

Ok sad to je kao reci za Kolemana najbolji svih vremena...a i nju i njega krasi leeep struk,ja imam druge devojke u vidu za to kraljica
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #27 poslato: Februar 11, 2009, 03:10:11 posle podne »

Hans,OK drzi se ti svojih statistika,i literature necu da se mesam u tvoje razmisljanje...ako ne shvatas sta zelim da kazem onda OK...da ne ispadne sad da se tu nesto raspravljamo

Ali ova zena zaista zasluzuje naziv kraljice BB...u tome je njena velicina
Sačuvana
Be Happy!!!
Sharky90
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 327


!!! The blood is rushing in to your muscles !!!

« Odgovor #26 poslato: Februar 11, 2009, 02:10:18 pre podne »

Iris Coleman YEAAAH BUDDY  LIGHT WEIGHT BABY xD
Sačuvana
Iznajmljivanje automobila u Beogradu. Najbolji uslovi City rent a car Beograd.
Smestaj u Beogradu po najboljim cenama - BGD apartmani Beograd,
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #25 poslato: Februar 10, 2009, 05:39:11 posle podne »

pa ne vidim sta imaju od toga sad kada kao nagradu dobijaju mrvice,a 99% njih mora da dodatno zaradjuje prodajuci svoje telo sto kao prostituisanje sto kao live cam show i slicne stvari...bas super snovi...i znate dobro da sam u pravu i sta se radi....

Cini mi se da i ti samo ulazes pare (i to puno para kao i svi) a ne bavis se ovim sportom radi zarade,cak se i ne takmicis...Znaci zadovoljstvo i ljubav prema tome su kljucne stvari zar ne?

Mozda one ne dobiju novac na takmicenju ali kad radis to sto volis i postignes to sto zelis onda ti se otvaraju mnoge druge mogucnosti da zaradis na osnovu toga.Ja sam npr daleko od toga da sam bilderka,niti fitnnesica, ali veruj mi da sve sto radim i kako zaradjujem je pomocu dugogodisnjeg iskustva u teretani (znaci sadasnji posao u prodavnici,ranije rad u teretani i kao obezbedjenje,vodjenje treninga i td,nabrojala sam ti cisto da ne misls da sam kurva :D ).A zavrsila sam hemijski fakultet koji mi jos uvek nije ni kintu zaradio...E sad zamisli njih koje mogucnosti imaju u tome...

Sad ako neka krene da prodaje svoje telo,to je stvar licnost :)...imas jedan broj bildera koji takodje zavrse kao narko- dileri i kriminalci da bi uspeli da postignu nesto u BB koji je skup sport (narocito u nasoj zemlji)



1) moj cilj nije rekreativno,i ko kaze da ja vec ne dilujem sve i svasta ;D Kakva ljubav,od ljubavi s ene zivi,djavola bih ja trosio ovoliko para d ane mogu to da unovcim

2) pa koje mogucnosti? ona mora po ceo dan samo na BB d amisli i na odrzavanje mase,ne vidim kako moze nekim drugim full time poslom da se bavi? osim ovih live shows koje sam pomenuo i sto je potvrdjeno naravno...

3) pa da,svi se snalaze,od Sharceva do Martineza,svi su dileri svega i svaceg i zaradjuju kako znaju i umeju...al im je opet neuporedivo lakse i isplativije nego bilderkama,kojih trenutno ima ispod 70 PRO NA SVETU CELOM!A mogucnosti...hm pa koje?da napise nekom program? a hemija ga izadje ko stan u centru bg d akupi novi MESECNO....jedini pravi izvor jeste bas dilovanje svega i svacega,takav je pro nivo
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #24 poslato: Februar 10, 2009, 09:52:17 pre podne »

pa ne vidim sta imaju od toga sad kada kao nagradu dobijaju mrvice,a 99% njih mora da dodatno zaradjuje prodajuci svoje telo sto kao prostituisanje sto kao live cam show i slicne stvari...bas super snovi...i znate dobro da sam u pravu i sta se radi....

Cini mi se da i ti samo ulazes pare (i to puno para kao i svi) a ne bavis se ovim sportom radi zarade,cak se i ne takmicis...Znaci zadovoljstvo i ljubav prema tome su kljucne stvari zar ne?

Mozda one ne dobiju novac na takmicenju ali kad radis to sto volis i postignes to sto zelis onda ti se otvaraju mnoge druge mogucnosti da zaradis na osnovu toga.Ja sam npr daleko od toga da sam bilderka,niti fitnnesica, ali veruj mi da sve sto radim i kako zaradjujem je pomocu dugogodisnjeg iskustva u teretani (znaci sadasnji posao u prodavnici,ranije rad u teretani i kao obezbedjenje,vodjenje treninga i td,nabrojala sam ti cisto da ne misls da sam kurva :D ).A zavrsila sam hemijski fakultet koji mi jos uvek nije ni kintu zaradio...E sad zamisli njih koje mogucnosti imaju u tome...

Sad ako neka krene da prodaje svoje telo,to je stvar licnost :)...imas jedan broj bildera koji takodje zavrse kao narko- dileri i kriminalci da bi uspeli da postignu nesto u BB koji je skup sport (narocito u nasoj zemlji)

Sačuvana
Be Happy!!!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #23 poslato: Februar 09, 2009, 11:20:55 posle podne »

to je slika svuda,ne nego treba neko da udara packe ovim kretenima na vrhu,mislim na administraciju i saveze i ostale gluposti,a ukidanje...ako se nastavi s aovako "kvalitetnim" takmicenjima i takmicarima na njima i treba ukinuti...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #22 poslato: Februar 09, 2009, 10:13:22 posle podne »

pa ne vidim sta imaju od toga sad kada kao nagradu dobijaju mrvice,a 99% njih mora da dodatno zaradjuje
Hans, zar ovo nije slika, recimo, i našeg bodibildinga?! Šta kažeš, da ga ukinemo?
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #21 poslato: Februar 09, 2009, 08:17:19 posle podne »

ma nema veze s time,ne budimo sovinsiti
Nego je poenta da se u zenski BB sve manje i manje ulaze,muski amteri zaradjuju mnogo vishe nego top 5 profesionalki na svetu!!!A niko se ne buni...jednostavno zenski BB nije stvoren za taj nivo,jer nema para da ga na tom nivou odrzi,surova realnost.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #20 poslato: Februar 09, 2009, 08:12:16 posle podne »

Ae to sto kaze Hans a i svima bi se smanjile ambicije za BB ako bi se ukinula takmicenja.. Tj kod narednih generacija zena :) Jednostvano BB je za muskarce po prirodi da kazem a fitnes vise lezi zenama

*my opinion
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #19 poslato: Februar 09, 2009, 08:08:39 posle podne »

pa ne vidim sta imaju od toga sad kada kao nagradu dobijaju mrvice,a 99% njih mora da dodatno zaradjuje prodajuci svoje telo sto kao prostituisanje sto kao live cam show i slicne stvari...bas super snovi...i znate dobro da sam u pravu i sta se radi....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Februar 09, 2009, 08:06:15 posle podne »

A ne razmišljaš o svim ženama kojima bi bb ambicije u tom slučaju pale u vodu?!

Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #17 poslato: Februar 09, 2009, 08:01:42 posle podne »

Meni ne smeta da se ukine mrs olimpija , bolje fitnes nego bb za zene u svakom slucaju.  :D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 18 upita.