TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 04:31:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Upotreba insulina  (Pročitano 11228 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #23 poslato: Mart 26, 2009, 11:11:26 posle podne »

pretpostavljam da je zajebano tih par sati nakon uzimanja jer je visi nivo insulina pa onda prispava , mislim od nivoa seratonina  , i onda treba izdrzati ne zaspati
Upravo tako,narocito u fazi punjenja pre takmicenja...stojeci moze da se zaspi.Saluna stranu sa insomtreba biti obazriv,a narocito od actrapida,jer zna da udari kada se najmanje nadas.
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #22 poslato: Mart 26, 2009, 11:11:15 posle podne »

jeste ali koliko znam razlog je bio sto nije obratio paznju na neke pokazivace + je slabo jeo :) no dobro :) back to D topic :D

Slazem se,ali opet koriste-koristimo  :)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #21 poslato: Mart 26, 2009, 11:10:36 posle podne »

a to sto rekreativci koriste nesto ne znaci da je dobro,bas nasuprot,skroz debilno :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #20 poslato: Mart 26, 2009, 11:09:14 posle podne »

zasto skrecemo sa teme na temu,vodi se tema o insulinu ne o tome da je debilno da bilo ko bilo sta uzima kada se bavi rekreativno sportom ? A na ovom i na svim 2gim forumima ima mozda 2-4 takmicara ostalo sve ljudi koji koriste aas i insulin i gh i ko zna sta jos,a bave se rekreativno sportom ili polu profesionalno.Dakle to nije tema za ovaj topic

Realno tako je kako je :)

A i Jova je u pravu svi smo mi nekada nesto pricali da necemo da radimo,a danas suprotno sve :)


obojca znamo coveka koji je imao problema s ainsom a sve zna kako da radi :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #19 poslato: Mart 26, 2009, 11:08:37 posle podne »

E Fitjo,ee aaaj iskuliraj seti se sta si pricao za AAS do prosle godine,a glavu dajem da se za koju godinu neces skidati sa insa i koje cega  :D  :D  :D



pa da al ja ocu na takmicenje :D ins krecem za nekih 6 meseci otpilike eto sve isplanirano :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #18 poslato: Mart 26, 2009, 11:07:13 posle podne »

zasto skrecemo sa teme na temu,vodi se tema o insulinu ne o tome da je debilno da bilo ko bilo sta uzima kada se bavi rekreativno sportom ? A na ovom i na svim 2gim forumima ima mozda 2-4 takmicara ostalo sve ljudi koji koriste aas i insulin i gh i ko zna sta jos,a bave se rekreativno sportom ili polu profesionalno.Dakle to nije tema za ovaj topic

Realno tako je kako je :)

A i Jova je u pravu svi smo mi nekada nesto pricali da necemo da radimo,a danas suprotno sve :)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
jojevta
Gost
« Odgovor #17 poslato: Mart 26, 2009, 11:06:13 posle podne »

E Fitjo,ee aaaj iskuliraj seti se sta si pricao za AAS do prosle godine,a glavu dajem da se za koju godinu neces skidati sa insa i koje cega  :D  :D  :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #16 poslato: Mart 26, 2009, 11:05:08 posle podne »

barte a ja opet sad treba pricam kako mi je debilno da rekreativac uzima insulin??
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #15 poslato: Mart 26, 2009, 11:02:09 posle podne »

brate to su sve pretpostavke i realno mozes dobiti secernu bolest-diabetes ako koristis cokoladu u ne znam kojim kolicinama nekoliko godina,tako da je apsurdno pricati da se moze nesto dobiti ili desiti tek tako...... I ne ne branim,nego kazem onako kako jeste,nikad nisam rekao za nesto da je ovako,a da je u stvari onako,uvek sam rekako kako jeste i sad govorim upravo ono sto jeste,a ne kako ljudi pricaju
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #14 poslato: Mart 26, 2009, 10:44:12 posle podne »

napravi dijabeticarem ? Moze da ako toliko supresiras pankreas dugotrajnom upotrebom kao i vecim dozama..... Kao sto mozes supresirati jaja,tiroidnu zlezdu itd,tako mozes i ovo isti je nacin....Samo sto su drugaciji ishodi jer nije isti hormon.
I da te ubije ako u toku hipo-a legnes da spavas ..... Tako da NE MOZE da kada si i najpazljiviji da ti se nesto desi,jer pre nego sto bi pao u komu - pozlilo treba da ti se dese neki efekti pre toga kao sto su drhtavica,glad,vrtoglavica,slabljenje vida pa tek onda koma..... Stvarno ne vidim kako moze bilo sta od ovoga da ti se desi ako pratis sve sto se desava u tih par sati i znas kako te radi itd..... Ovo pricam iz prve ruke...


brate ti uvek branis ono sto uzimas :D  uzimas ga relativno kratko ni ne mozes suditi o njemu,kao sto ja ne mogu suditi o efektima aas posle jedne kure...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #13 poslato: Mart 26, 2009, 10:32:55 posle podne »

Upravo to zato se i ins ne treba uzimati nakon 20-21h jer se onda jos vise bude "uspavan" u periodu oko 2-3 ujutru kada isticu poslednji sati aktivnosti insa.....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #12 poslato: Mart 26, 2009, 10:31:35 posle podne »

pretpostavljam da je zajebano tih par sati nakon uzimanja jer je visi nivo insulina pa onda prispava , mislim od nivoa seratonina  , i onda treba izdrzati ne zaspati
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #11 poslato: Mart 26, 2009, 10:17:11 posle podne »

napravi dijabeticarem ? Moze da ako toliko supresiras pankreas dugotrajnom upotrebom kao i vecim dozama..... Kao sto mozes supresirati jaja,tiroidnu zlezdu itd,tako mozes i ovo isti je nacin....Samo sto su drugaciji ishodi jer nije isti hormon.
I da te ubije ako u toku hipo-a legnes da spavas ..... Tako da NE MOZE da kada si i najpazljiviji da ti se nesto desi,jer pre nego sto bi pao u komu - pozlilo treba da ti se dese neki efekti pre toga kao sto su drhtavica,glad,vrtoglavica,slabljenje vida pa tek onda koma..... Stvarno ne vidim kako moze bilo sta od ovoga da ti se desi ako pratis sve sto se desava u tih par sati i znas kako te radi itd..... Ovo pricam iz prve ruke...
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #10 poslato: Mart 26, 2009, 09:33:56 posle podne »

ma uksoro ce ins bude suplement ;D efekat=gejnerx10 :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
jojevta
Gost
« Odgovor #9 poslato: Mart 26, 2009, 09:22:28 posle podne »

pa dobro  bas ne bih poredio insulin i kreatin  ::)

Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 17 upita.