TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 06:34:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: HITN0 POTREBNA POMOC  (Pročitano 3402 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Mart 18, 2009, 12:51:28 pre podne »

Pozdrav Igore i dobro nam dosao!

Kao prvo zaboravi na razne pawer zezancije i ono sto se reklamira po televizijama da ces za 5min imati trbusbnjake i fantasticnu gradju.Dobar marketisnki trik za lakoverne i nista vise.Mora se puno znoja proliti ali ako budes uporan uspeces.Ako nisi cvsto resio da smrsas sto ce podrazumevati velika odricanja,male krize ..onda nemoj ni pocinjati jer se u vecini slucajeva desava kontra efekat.Ljudi krenu,pa posle nekog vremena odustanu i onda vrate te kile i jos se ugoje jer ne umeju da stanu sa jelom.
Sto se ishrane tice napisacu ti koje bi namirnice trebao da imas u svojoj ishrani:
Od mesa: pileca prsa,cureca prsa,oslic
od mlecnih proizvoda: idealan bi bio posni sir i gledaj da ima sto manje masti.
belance jajeta je odlican izvor proteina, zumance izbegavaj.Obavezno unosi vlaknaste materije - povce svaki dan.Od kvalitetnih hidrata savetujem pirinac i krompir.Ali ti skrecem paznju da moras uvek voditi racuna da vrsis varijacije hidrata jer ces jedino tako videti kako ti organizam reaguje.Kada smanjujes hidrate povecavaj proteine.Gledaj da u toku dana imas vise manjih obroka,na svaka dva sata po jedan.Svaki obrok da ima nesto od ovih namirnica koje sam ti naveo.
Hranu kuvaj samo u vodi,izbegavaj zacine,prelive,slatkise,testenine jer samo goje.
Sto se suplemenata tice ja ti preporucujem osnovne:
Multimineralskovitaminski komplex pod obavezno,whey protein,bcaa,omega 3 za pocetak.
Zapamti da je ishrana najvaznija stvar u ovom tvom problemu,ako nju sredis uspeces.Naravno obavezan trening.
Nadam se da sam ti malo pomogao a ako te jos nesto zanima pitaj i neko ce ti iz nasega PANSPORT tima rado pomoci.
Sačuvana
Igor88888888
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

Pomagajte :(

« Odgovor #1 poslato: Mart 18, 2009, 12:19:05 pre podne »

Zamolio bih sve vas da mi pomognete
Zovem se Igor iz Skopja Makedonija
Imam 32 godine 169 sm i 91 kg .Vec duze vreme uopste nisam pazio na moju ishranu a normalno da nisam uopste ni vezbao ,pre 1mesec sam ostavio i cigarete i sa standardnih 85 kg vec duze vreme preso na 91 i stvar je postala alarmantna kako sto mozete videti i sa slike  :'(
Inace sliku sam namerno stavio kako bih motivirao samog sebe da se jednom zauvek ovaj problem resi ( inace misim da ce biti i vasa motivacija da od mene napravite razumnu ljudsku figuru)
Ja sam veoma ozbiljno resen da se dovedem u red recimo jedno 75 kg do 7-8 meseca OVE  godine.
Stvarno bih vas ZAMOLIO  da mi pomognete da sto brze i sto pravilnije uradim to .
Inace evo nekoliko dana se trudim da svatim od drugih slicnih vakvih postova kako najbolje da oslabim , sto da jedem , sto da vezbam ,koje preparate da pijem i nikako da ukapiram  :( jebiga mozda sam i malo glup ili totalno neupucen u ovu vasu oblast  ::)
Tu u mojoj blizini ima POWERPLATE znate ono sa vibracijama sta mislite o toe jeli je delotvorno ili ne
VELIKI POZDRAV SVIMA
UNAPRED HVALA VASIM ODGOVORIMA
p.s Obecavam da cu za koji mesec staviti drugu sliku koja ce biti za Ponos meni i ovom sajtu
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.294 sekundi sa 18 upita.