TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:37:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: hi frends  (Pročitano 41538 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #104 poslato: Septembar 23, 2009, 06:55:13 posle podne »

Slobodno ga možeš koristiti u kombinaciji sa pomenutim suplementima. Jedno serviranje čine 2 tablete, uz obrok, 1-2 puta dnevno. ;)
Sačuvana
fackyboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


>-----> S R B E N D A <-----<

wwww.physiqueTV.com
« Odgovor #103 poslato: Septembar 23, 2009, 06:49:50 posle podne »

   POZDRAV...!!!hteo bi da kupim JOINT REPAIR smatram da je dobar a cene mu nije losa pa me zanima vase misljenje o njemu i kako da ga pijem i da li moze da se uzima posto koristim l karnitin creatin i glutamin hvala pozz
Sačuvana
fakyboy (made for women)
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #102 poslato: Jul 13, 2009, 02:34:41 pre podne »

Ja ga nisam licno probao,a najviše ga kupuju da bi ga koristili
kao podršku tokom dijete.zbog njegovog efekta na sagorevanje masti,a
kažu i da imaju mnogo više snage na treningu.
Sačuvana
   
fackyboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


>-----> S R B E N D A <-----<

wwww.physiqueTV.com
« Odgovor #101 poslato: Jul 11, 2009, 12:18:15 posle podne »

ok hvala taj sam narucio

reci mi kako deluje i reci mi jel ima veze sa genetikom
Sačuvana
fakyboy (made for women)
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #100 poslato: Jul 11, 2009, 04:01:35 pre podne »

ej ljudi reci te mi koje je bolje da uzmen GH stack ili GH max....

Kao prvo da napomenem da retko koja naša radnja još uvek ima u ponudi GH Stack.
Ja sam pre za GH Max,jer je cena daleko pristupacnija,a i vec je dugo na našem tržištu i stvarno
se odlicno pokazao,tj,najprodavaniji je proizvod na bazi Arginina i Ornitina na našem tržištu i to
vec dugi niz godina.
« Poslednja izmena: Jul 11, 2009, 04:03:11 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
fackyboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


>-----> S R B E N D A <-----<

wwww.physiqueTV.com
« Odgovor #99 poslato: Jul 10, 2009, 09:07:43 posle podne »

ej ljudi reci te mi koje je bolje da uzmen GH stack ili GH max....
Sačuvana
fakyboy (made for women)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #98 poslato: Jun 20, 2009, 10:00:33 posle podne »

sta kazete na kombinaciju  elite whey i dyma burn

Suplementi koje si napisao su ok, ali je pitanje sta ti zelis sa njima postici i koji su ti realni ciljevi?  Dzaba sto si uzeo dobre suplemente ako je ishrana losa,trening,odmor itd...sve to mora da se podudara i sklopi celu sliku.Nadam se da je to kod tebe sve sredjeno i da ovi navedeni suplementi dolaze kao dopuna sto zaista i jesu.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #97 poslato: Jun 02, 2009, 09:33:47 pre podne »

Tacno :), a cekam odgovor sto se treninga tvojih tice, jer mi se cini da mislis da si mnogo aktivniji nego sto stvarno jesi :), bez uvrede, sasvim je normalno da trenira, koliko se secam fudbal i da imas jos svoje sa strane treninga trcanja, bikea ili sta vec, to sve ne znaci da treba da se neznam kako tovaris hranom...
Ali najbolje da napises sta i kako jedes i kada i kako i koliko treniras pa cemo razmotriti sve i resiti potencijalni problem, jer pricas t.j. pises jako nepovezano i nerazumljivo, nabacujes reci bez ikakvog smisla... pogotovo sto postavis pitanje i onda stavis tri tacke  ::)  :D 


ej pa ti blage veze nemas nerazumes ti mene uopste ali nema veze ovako ide tesko  zato i necu postavljati pitanja vise ..pozz
« Poslednja izmena: Jun 20, 2009, 09:58:28 posle podne od strane fackyboy » Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #96 poslato: Jun 02, 2009, 05:08:36 pre podne »

 8) 8) 8)

pa vidis dzoni ovde kazu ko se bavi teretanom mora 5 puta da jede..zabranjeno je da se drzi dijeta a posto ja treniram dosta moram se pridrzavati recepture..a svakako da nejedem masno nego samo dijetalno ..

nemoze da se gladuje ali mora da se smanje uh i da se masti batale skroz,izuzev zdravih :)
ako hoces da skines kile,mora da trosis vise kcal nego sto ih unosis :)
a cim trazis sagorevac,znaci da ima da se skida,sto znaci da si do sada unosio vise kcal nego sto si
trosio,a to moze i da znaci cak da nisi jeo ni gram masnoga,tako da nije resenje za skidanje kila samo
5 obroka i jesti ,kako ti kazes dijetalno,vec se mora i smaniti sva klopa,tj,kompletan unos uh  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #95 poslato: Jun 01, 2009, 08:39:46 posle podne »

pa vidis dzoni ovde kazu ko se bavi teretanom mora 5 puta da jede..zabranjeno je da se drzi dijeta a posto ja treniram dosta moram se pridrzavati recepture..a svakako da nejedem masno nego samo dijetalno ..

Ja mislim da mnogo toga ti ne razumes... sta tebi spada pod dijetalno? Sta ti znaci treniranje dosta? Kao sto rece Robert, pod dijtetom se podrazumeva odredjen nacin ishrene, ne gladovanje i sl...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #94 poslato: Maj 31, 2009, 02:45:06 posle podne »

Ma, naravno, PeĂ°a, to sve stoji.

Nego, mi smo ovom ćaskanju dali privatnu a ne poslovnu notu. Znači, pričamo kako većina ljudi dijetu shvata na već pomenute načine. Govorimo o ljudima koji nisu iz fitness/bb sveta.

A što se tiče nas iz Pansporta, naravno da smo tu da pomognemo i odgovorimo na pitanja. ;)
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #93 poslato: Maj 31, 2009, 12:08:30 pre podne »

Ma bitno je samo da se mi razumemo,a kako smo vecina nas duze vreme
u svemu ovome,mozda ponekada koristimo i neke zvanicne ili strucnije nazive,
ili samo njihovo znacenje,koje se cesto razlicito tumaci u obicnom govoru,ali
nemojte nam to uzeti za zlo,to je samo profesionalna deformacija.
Na kraju je jedino bitno da se razumemo,i sta god niste sigurni,ili sta niste razumeli,
slobodno pitajte neograniceni broj puta,meni i ostalima iz Pansporta nikada nece biti tesko da
odgovorimo ili pomognemo na bilo koji nacin.
Sačuvana
   
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #92 poslato: Maj 30, 2009, 02:05:11 posle podne »

Ali, nema se šta tu "krstiti ovako ili onako", pojam DIJETA već ima svoje značenje, i u prethodnom postu sam ga pomenuo. Kad meni neko kaže da je na dijeti, ja ga samo pitam o kojoj dijeti je reč. Uopšte mi ne pada na pamet ništa posebno, kao da, recimo, možda gladuje ili ne sme nešto da jede. Naravno, dijeta je i kada ti lekar precizira stvari koje ne smeš jesti.

Ma, ima mnogo vrsta dijeta i glupo je shvatati ih na samo jedan od pomenutih načina. Jedino je pravilno shvatiti ih onako kakve one zaista i jesu - odreĂ°eni načini ishrane. ;)

I, opet, što bi neko rekao "ja sam na odreĂ°enom režimu ishrane" ili "ja sam na korigovanoj ishrani", kada već za to postoji adekvatna reč. Pogodite koja. :D :D :D
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #91 poslato: Maj 30, 2009, 01:45:06 posle podne »

Bolje ga onda kazite korekcija ishrane. Kada cujem da neko kaze da drzi dijetu, prvo pomislim da ne sme da jede neku vrstu hrane...  8)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #90 poslato: Maj 30, 2009, 11:58:06 pre podne »

Problem je u tome što ogromna većina ljudi shvata reč "dijeta" kao gladovanje, tj. vrlo malo kalorija na dnevnom nivou. Zato ga ti, Džoni, nisi baš razumeo gore. :)

Dakle, Fuckyboy, dijeta je samo ODREĂDENI REŽIM ISHRANE, a ne gladovanje. I to što ti kažes da se treba jesti 5 puta dnevno jeste dijeta, tj. jedan njen oblik.
« Poslednja izmena: Maj 30, 2009, 12:00:07 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 19 upita.