TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:28:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: trne mi noga  (Pročitano 8672 puta)
honda83
Gost
« Odgovor #25 poslato: Maj 18, 2009, 01:14:04 posle podne »

Imam drugara koji trenira triatlon, Mladja iz Jagodine, ne znam da li ga znas, kao i jedan decko koji trenira atletiku ali ne znam mu ime... Nekad je Mladja bio jedan od bodibildera, pa je presao na triatlon...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #24 poslato: Maj 18, 2009, 12:05:08 posle podne »

Ali ja nisam skoro nista radio 20-tak dana jer mi nesto nije bilo dobro... Imam potrebu za istezanjem celog tela, cudan osecaj, tada mi je nekako mnogo bolje, kada se istegnem, a narocito u ledjima.

Pa naravno jer je to sasvim prirodno, a jos kada imas osecaj da ti organizam trazi onda pod obavezno sto pre treba sto cesce da pocnes da se istezes... Poboljsavas oporavak kao i kvalitet misica

By the way, danas te neki moji drugari ogovarali, triatlonci :).
::) pojasni :)

Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #23 poslato: Maj 14, 2009, 12:52:51 posle podne »

istezanje je dobro raditi i kd nisi aktivan u smislu treninga.. tokom dana se zamorimo na razne nacine - divno je istezati se svaki dan! odmoara dusu i telo ;)
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #22 poslato: Maj 13, 2009, 07:28:35 posle podne »

Ali ja nisam skoro nista radio 20-tak dana jer mi nesto nije bilo dobro... Imam potrebu za istezanjem celog tela, cudan osecaj, tada mi je nekako mnogo bolje, kada se istegnem, a narocito u ledjima.
By the way, danas te neki moji drugari ogovarali, triatlonci :).
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #21 poslato: Maj 13, 2009, 06:52:52 posle podne »

Vise je umor od treninga t.j. nedovoljan oporavak nego ta vrsta umora od ne spavanja... Jednostavno misic je stresiran iznad granice i treba mu samo da se istegne, zgreceni su, istezi se kao sto sam ti rekao
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #20 poslato: Maj 13, 2009, 05:58:15 posle podne »

I ja mislim da je to, slabo sam spavao poslednjih mesec dana. Da li je pametno da trcim??  Jesu li krabe i skoljke spremljene u maslinovom ulju dovoljno dobra hrana?  ;D
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #19 poslato: Maj 13, 2009, 05:47:40 posle podne »

u pitanju ej svakako premor... dakle dovoljno dobre hrane i odmor!
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #18 poslato: Maj 12, 2009, 04:53:55 posle podne »

Nista... Najvaznije je posle treninga da se istezes, a naravno i kada ne treniras pozeljno je raditi streching ali budi oprezan tada, zagrej se bar malo (izaberi nacin) i razgibaj se prvo...
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #17 poslato: Maj 11, 2009, 07:42:21 posle podne »

E moguce... Mada, mozda me je i taj puls malo povecan malo zeznuo. Posle jela dok sedim isao je i do 115, cim ustanem, eto ga, i tesko se vracao. Sada mi je, hvala bogu i doktoru, bolje. Inace imam potrebu za istezanjem, a to obicno imam kada ne vezbam neko vreme... Hvala puno na toj informaciji, bas sam pomislio da sa mnom nesto nije u redu... A muka mi je vise doktora i ispitivanja...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #16 poslato: Maj 11, 2009, 05:55:43 posle podne »

Misici su umoreni pa pulsiraju, meni se desavalo pre samo ponekad, posle niza tezih treninga kada zapostavim oporavak izmedju njih i istezanje... mada bas odavno nije, valjda i nece  :D
Zgrceni su ti misici pa "pokusavaju da se opuste", istezi se sto vise. To je sigurno problem - ne istezes se dovoljno
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #15 poslato: Maj 11, 2009, 04:54:36 posle podne »

Ljudi, imam neki problem sa pulsiranjem misica  ::). Kada mirujem, osetim kako mi se kao pomeri, zaigra neki misic u telu, nema pravila, desava mi se u nogama, rukama, na licu, ledjima, moze bilo gde. Ne smeta mi ali me nervira. Kada legnem da spavam, neki deo dela mi se bas pomeri kada trebam da zaspim pa se razbudim. Internista mi je rekao da je to jer sam naglo prestao da vezbam jer sam imao problem sa ubrzanim pulsom. 2x sam radio EKG, krvnu sliku (trigliceride, stitastu, holesterol, natrijum, kalijum...), ultrazvuk, i to je ok. Sada mi je puls ok, pijem propranolol po potrebi ali me nervira to sa misicima. Da li se to desavalo nekom od vas? A da, i levi kapak mi igra vec mesec dana, od kada sam poceo sa tim problemom, to mi se desavalo i prosle godine, zbog slabog spavanja...
« Poslednja izmena: Maj 11, 2009, 04:57:01 posle podne od strane honda83 » Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #14 poslato: April 19, 2009, 10:51:10 pre podne »

poslato :)
sve se to može srediti.. samo ne treba čekati i odlagati...
Sačuvana
FITNES ČIKA
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 245

doĂ°i sebi dok još imaš kome...

« Odgovor #13 poslato: April 18, 2009, 10:28:27 posle podne »

može naravno,a može i cenu ako nije problem  ;)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #12 poslato: April 18, 2009, 07:58:19 posle podne »

ja znam dobrog masera u NS... mogu ti poslati br mob na personal message...
Sačuvana
FITNES ČIKA
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 245

doĂ°i sebi dok još imaš kome...

« Odgovor #11 poslato: April 17, 2009, 04:10:24 posle podne »

taman kad prodju praznici ima da odem i da stvarno od glave do pete pregledam pa da vidim šta tu neštima...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 17 upita.