TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:40:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Efedrin  (Pročitano 25267 puta)
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #60 poslato: Januar 16, 2013, 10:31:10 pre podne »

Na Pansport forumu nije dozvoljena diskusija o uzimanju zabranjenih supstanci.

Pozdrav
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #59 poslato: Decembar 29, 2012, 06:39:13 posle podne »

To se kod nas prodaje ko i slatkisi,samo odes na neke oglase,tj. sajtove sa oglasima i mozes i bombu da kupis a kamoli ef.
Sačuvana
Zvucnici i sluske
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #58 poslato: Decembar 29, 2012, 02:56:33 posle podne »

Kako da ga nabavim meni takodje treba, bilo kakav turski madjarski nije bitno, zna li neko?
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #57 poslato: Maj 16, 2009, 07:13:42 posle podne »

Jbg sad gledam da se ne zamaram previse pa slucajno vido da drugi odradili pos'o za mene  ;D  :-*
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #56 poslato: Maj 16, 2009, 02:15:43 posle podne »

Nitro ja se vec zabrinuo juce gde si ti da prokomentarises nesto :D...
sada mi je lakse   :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #55 poslato: Maj 16, 2009, 10:03:39 pre podne »

ma cool kapiram,taj zivot natural takmicenja u triatlonu ,sve cool  :D   ;)
rofl :D :D :D :) :) :) XD XD
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #54 poslato: Maj 15, 2009, 04:39:03 posle podne »

Ima takvih slucajeva stvarno, da su nevini sportisti nastradali koliko god to cudno zvucalo. Hrvatskom plivacu su dva puta nalazili i suspendovali ga neznam zbog cega i ispotavilo se da ima tumor i da mu neka zlezda ima povecano lucenje skroz prirodno... bas katastrofa slucaj...
A to za Topica i Jevticku neznam :) Ali cinjenica je da su Jevticka i njen trener 18 vek pre nove ere, kakav potencijal imaju uzas... potez 2008.-e godine je njen odlazak na OI samo par dana pred trku, verovali ili ne...

Mickey: mani se mlacenja prazne slame :), mogu zamisliti koji je to proces... a i to u pumpici ti nista ne bi znacilo posebno jer je rastvor, tebi treba nesto jace :)
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #53 poslato: Maj 15, 2009, 04:37:56 posle podne »

Ajde uzmi ti taj papiric od doce i nabavi tu eff-pumpicu pa mi je prodaj... bas bih ti bio zahvalan :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #52 poslato: Maj 15, 2009, 04:35:31 posle podne »

Pa zato ti i kazem, nemos sebe vise zaje*ati...
Pa ja sam imao astmu kada sam bio mali, komotno bi od doce mogao nabaviti "papircic" pomocu koga legalno mogu pumpicu da imam, haha  :D Ali mislim da je dozvoljen samo koji ima ventilen ili kako se vec zove, pumpica sa efedrinom svakako nije dozvoljena ali svejedno, i ta druga bi sigurno imala dejstvo  :)
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #51 poslato: Maj 15, 2009, 04:14:13 posle podne »

Ma nije do naturala ne naturala, stvarno bi kraljevski bilo da padnem na testu  :D
A i moral mi je na takvom nivou da ne bi mogao da varam  ;D

Pa vadis se kao Topic i Jevticka svojevremeno,imao si kijavicu ,a lekar ti tutnuo neke kapi i tako to  :D   :D   :D

Stvarno bi bilo carski da se padne na eff-u pored toliko boljih supstanci koje se ne mogu naci  8)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #50 poslato: Maj 15, 2009, 04:05:16 posle podne »

Ma nije do naturala ne naturala, stvarno bi kraljevski bilo da padnem na testu  :D
A i moral mi je na takvom nivou da ne bi mogao da varam  ;D
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #49 poslato: Maj 15, 2009, 03:41:34 posle podne »

ma cool kapiram,taj zivot natural takmicenja u triatlonu ,sve cool  :D   ;)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #48 poslato: Maj 15, 2009, 03:35:23 posle podne »

Naravno, zato i kazem nazalost :), zamisli kada bi svaki put bio kao prvi :) A sto se tice mog uzimanja ostace samo na zamisljinju sta bi bilo kad bi bilo :), "live clean play clean"  ;)
I psiha takodje dosta utice ja verujem... Moram napraviti test, imam dekafeinatisani caj koji ima isti ukus sa crnim, i dacu nekom da mi napravi a da je neznam da li je pravi crni ili dekafeinatisani i bas cu videti kako cu se osecati  ;D
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #47 poslato: Maj 15, 2009, 03:26:41 posle podne »

Pa da ucestalim uzimanjem dolazi do zasicenja,ja ga uzimam u svrhu llipolize
dok ti kada bi ga uzimao uzimao bi ga iskljucivo iz drugih razloga ,tj zbog njegovog kikc efekta,u tom slucaju bi trebalo vise vremena da dodje do tahifilaksije jer ga ne bi uzimao stalno

Ljudski organizam je cudna naprava,ne radjamo se svi sa istim brojem receptora u organizmu kao i sa istom osetljivoscu receptore na neke supstance
bolje receno GENTIKA igra svoju ulogu
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #46 poslato: Maj 15, 2009, 03:21:48 posle podne »

Zezam se  :)... Ja neznam sta bi se desilo kada bi probao efedrin  :o, leteo bi mislim... meni su stimulans dve solje crnog caja a kamoli to, hehe... ali dobro, sve je do navike i kolicine i cestoce unosenja bilo kakvih stimulanasa, covek nazalost (t.j .receptori) vremenom postanu "imunu"...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 18 upita.