TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 04:09:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: KUP SRBIJE IFBB - CACAK 9.5.2009  (Pročitano 20389 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #73 poslato: Maj 12, 2009, 10:15:58 pre podne »

Bas tako...Nadam se da cu uspeti i ovog vikenda to da ispratim
Sačuvana
Be Happy!!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #72 poslato: Maj 12, 2009, 10:11:34 pre podne »

Ma zasto bi bilo glupo,drago mi je da smo se upoznali,a sto se Zeca tice malo mu pomazem oko priprema i mislim da ce se mnogi iznenaditi na Balkanskom kada ga vide jer cemo uneti par drasticnih izmena u ovih 7 dana koje bi trebalo da poboljsaju formu.Decko ima 19 godina i fenomenalan je u svakom pogledu.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #71 poslato: Maj 12, 2009, 10:02:06 pre podne »

I naravno junior koji definitivno skrece paznju na sebe i ne moze ostati nezapazen Danilo Zec...Ogroman covek
Marko drago mi je da sam te konacno upoznala i licno,kao i tvoju nezniju polovinu.Nadam se da nije bilo glupo sto sam te onako startovala,jer me i ne poznajes,ali nije bilo drugog nacina :) Pohvale i tebi za ovog juniora,zaista je veliki potencijal

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Be Happy!!!
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #70 poslato: Maj 12, 2009, 09:55:45 pre podne »

Body fitness naravno uvek atrakivan i za Kovac,pobednicu,svaka cast

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Be Happy!!!
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #69 poslato: Maj 12, 2009, 09:53:49 pre podne »

Meni naravno uvek najzanimljivija teska kategorija i omiljeni bilder Sasa Stankovic...Zaista svaka cas na formi i vratio se u pravom svetlu
Moram reci da mi je bilo drago da sam posle nekog vremena videla ponovo i Slobodana i to medju teskasima,mada je meni on uvek ostao u secanju iz ranijih godina sa onom izdefinisanom formom,nenormalnim vnama i td...
A Milana Savica sam prvi put gledala uzivo i super je,Marko je sve lepo rekao,i da je on uzeo zlato ne bi bilo greske.A odusevio me je pozingom,toliko gracioznosti i sklada i stvarno za svaku pohvalu

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Be Happy!!!
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #68 poslato: Maj 12, 2009, 09:46:46 pre podne »

A sada i ono sto je meni bilo najzanimljivije.
Nista novo necu reci ako kazem da su Pedja Milosevic i Slavisa Djordjevic apsolutno dominirali i u svojim kategorijama i naravno i mene odusevili formom i nastupom.Pedju sam uhvatila na pola mazanja pa ne zamerite sto je samo pola namazan :D,a na zalost ugao slikanja mi nije uvek najbolji bio,kao ni aparat ::) pa i nije neki kvalitet slika

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Be Happy!!!
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #67 poslato: Maj 12, 2009, 09:41:00 pre podne »

Malo kasnim sa komentarima ali evo i mene i mojih utisaka uz par fotografija.
Zadovoljna sam organizacijom,i takodje sto se nije odugovlacilo kao sto to zna da traje
I za pocetak evo nista bez Pansporta ;)





[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #66 poslato: Maj 12, 2009, 06:55:40 pre podne »

Citat
jedan komentar za zenski body fitness, Noemi Kovac, pobednica, me je odusevila ovaj put... sad je izasla zaista definisanija nego ranije i fantasticno proporcionalna, jako mi se svidja njena figura

ma dobra je,ali je trebala ici u visu kategoriju...druga je bila Rada,a po meni je mogla biti prva...nije da mi je koleginica, ali je bas vrh izgledala !

aha, extra, samo X noge su mi upadale u oci, inace forma je super
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #65 poslato: Maj 11, 2009, 09:54:17 posle podne »

Mare daj komentar za visoki Classic!
Na zalost tu kategoriju sam samo gledao na pocetku,momak koji je pobedio(ne znam mu ime)zasluzeno prvi mada lose ozira.Goran..tempira formu za Balkansko ,veoma iskusno,dalje plasmane ne znam.
Stojke sto se tebe tice,mislim da ti noge malo zaostaju i sto se mase tice i forme i mislim da si na nekom predhodnom takmicenju bio malo ostriji,ali opet napominjem veoma kratko sam gledao tu kategoriju.
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #64 poslato: Maj 11, 2009, 08:50:57 posle podne »

...

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #63 poslato: Maj 11, 2009, 08:49:10 posle podne »

i jos par slika :)

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #62 poslato: Maj 11, 2009, 08:05:18 posle podne »

Citat
jedan komentar za zenski body fitness, Noemi Kovac, pobednica, me je odusevila ovaj put... sad je izasla zaista definisanija nego ranije i fantasticno proporcionalna, jako mi se svidja njena figura

ma dobra je,ali je trebala ici u visu kategoriju...druga je bila Rada,a po meni je mogla biti prva...nije da mi je koleginica, ali je bas vrh izgledala !
Sačuvana
Stojke11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

UBI CONCORDIA IBI VICTORIA

« Odgovor #61 poslato: Maj 11, 2009, 04:09:47 posle podne »

Mare daj komentar za visoki Classic!
Sačuvana
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izaĂ°e na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP-a!!!
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #60 poslato: Maj 11, 2009, 03:47:42 posle podne »

zna li neko gde mogu da se vide plasmani ?
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #59 poslato: Maj 11, 2009, 03:40:44 posle podne »

Evo da i ja dam komentar na proteklo takmicenje.Zenski body fitnes sam vec prokomentarisao.Sto se juniora tice u bodybuildingu Danilo Zec vise nego zasluzeno prvi.S obzirom da mu malo pomazem u pripremama odradice par izmena pred Balkansko prvenstvo,a sa ciljem da izbaci vodu podkoznu iz gluteusa i zadnje loze.Inace jako kompletan,112 kg na takmicenju,nema losih partija i s obzirom da ima 19 godina pred njim je velika buducnost.
Bodyclasik niska kategorija,vec sam pre takmicenja rekao da ce se voditi mrtva trka izmedju Damjana Papica i Vladimira Jovanovica.Vladica je dosta napredovao od poslednjeg takmicenja,i mislim da je pobedu izgubio na malo losije poziranje ali do balkanskog ce to popraviti i trebalo bi da uzme zlato.Damjan je vec vise puta dokazao da je rodjen za ovu kategoriju,mali nedostatak lose poziranje u pozama od pozadi i trebao bi do balkanskog da se oslobodi podkozne vode u gluteusima i lozi.Cestitke za prvo mesto.
Laka kategorija muskarci.Pedja Milosevic vise nego zasluzeno prvi.Njegova najbolja forma do sada.(Pre takmicenjima se mi se zalio da ne moze da veruje da ima 70 kg i da ni sam ne zna kako je izgubio toliko kilograma.Moj komentar je bio,bices na bini mnogo veci ;D i tako je bilo.)Neverovatna forma i mislim da Pedja na Evropskom moze da udje u tri.
Srednja kategorija ,Slavisa Djordjevic u neverovatnoj formi i kandidat za medalju na evropskom.
Poluteska kategorija,Mirsad Terzo veliki napredak u masi,fenomenalna ledja sa dosta detalja,ruke takodje,jedina zamerka malo losija forma zadnje loze i gluteusa,ali Terza ce to resiti.Pravi bilder i vidi se da ima potencijal jos da napreduje.
teska kategorija Sasa Stankovic je izasao na ovo takmicenje neplanirano i veliki povratak velikog sampiona.Drugo mesto Milan Savic,veliki napredak,lepe proporcije,odlican pozing,ne bi bilo greska i da je on pobedio.Mislim da ce vec na narednom takmicenju biti nepobediv.
Izbor za apsoulutnog pobednika pripao je Slavisi Djordjvicu,najspremniji te veceri.Steta sto Terza nije bio malo spremniji.
Lepa organizacija takmicenja,nije se mnogo odugovlacilo kao inace i pohvale za organizatora takmicenja kao i za sudjenje.

Svaka cast za 100% nepristrasan i realan komentar!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 18 upita.