TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 12:55:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: KUP SRBIJE IFBB - CACAK 9.5.2009  (Pročitano 20396 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #58 poslato: Maj 11, 2009, 02:34:05 posle podne »

jao ima li veceg greha od skidanja mase :D   kad smo vec kod toga, malo off, kako se
"kvalitetno" i polako skida masa? :(
U sustini ide se lagano na proteinski deficit,ali dozirano i malo vise kardija i vise super setova izgarajucih..
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #57 poslato: Maj 11, 2009, 02:32:56 posle podne »

Evo da i ja dam komentar na proteklo takmicenje.Zenski body fitnes sam vec prokomentarisao.Sto se juniora tice u bodybuildingu Danilo Zec vise nego zasluzeno prvi.S obzirom da mu malo pomazem u pripremama odradice par izmena pred Balkansko prvenstvo,a sa ciljem da izbaci vodu podkoznu iz gluteusa i zadnje loze.Inace jako kompletan,112 kg na takmicenju,nema losih partija i s obzirom da ima 19 godina pred njim je velika buducnost.
Bodyclasik niska kategorija,vec sam pre takmicenja rekao da ce se voditi mrtva trka izmedju Damjana Papica i Vladimira Jovanovica.Vladica je dosta napredovao od poslednjeg takmicenja,i mislim da je pobedu izgubio na malo losije poziranje ali do balkanskog ce to popraviti i trebalo bi da uzme zlato.Damjan je vec vise puta dokazao da je rodjen za ovu kategoriju,mali nedostatak lose poziranje u pozama od pozadi i trebao bi do balkanskog da se oslobodi podkozne vode u gluteusima i lozi.Cestitke za prvo mesto.
Laka kategorija muskarci.Pedja Milosevic vise nego zasluzeno prvi.Njegova najbolja forma do sada.(Pre takmicenjima se mi se zalio da ne moze da veruje da ima 70 kg i da ni sam ne zna kako je izgubio toliko kilograma.Moj komentar je bio,bices na bini mnogo veci ;D i tako je bilo.)Neverovatna forma i mislim da Pedja na Evropskom moze da udje u tri.
Srednja kategorija ,Slavisa Djordjevic u neverovatnoj formi i kandidat za medalju na evropskom.
Poluteska kategorija,Mirsad Terzo veliki napredak u masi,fenomenalna ledja sa dosta detalja,ruke takodje,jedina zamerka malo losija forma zadnje loze i gluteusa,ali Terza ce to resiti.Pravi bilder i vidi se da ima potencijal jos da napreduje.
teska kategorija Sasa Stankovic je izasao na ovo takmicenje neplanirano i veliki povratak velikog sampiona.Drugo mesto Milan Savic,veliki napredak,lepe proporcije,odlican pozing,ne bi bilo greska i da je on pobedio.Mislim da ce vec na narednom takmicenju biti nepobediv.
Izbor za apsoulutnog pobednika pripao je Slavisi Djordjvicu,najspremniji te veceri.Steta sto Terza nije bio malo spremniji.
Lepa organizacija takmicenja,nije se mnogo odugovlacilo kao inace i pohvale za organizatora takmicenja kao i za sudjenje.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #56 poslato: Maj 11, 2009, 01:51:49 posle podne »

jao ima li veceg greha od skidanja mase :D   kad smo vec kod toga, malo off, kako se
"kvalitetno" i polako skida masa? :(
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #55 poslato: Maj 11, 2009, 01:48:26 posle podne »

jedan komentar za zenski body fitness, Noemi Kovac, pobednica, me je odusevila ovaj put... sad je izasla zaista definisanija nego ranije i fantasticno proporcionalna, jako mi se svidja njena figura
Da,ali to je daleko od body fitnesa,previse mase,narocito ramena ,trapezijus.Da je sudjeno negde napolju,bila bi druga.U svakom slucaju je dosta napredovala u formi,ali mora jos da skida masu.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #54 poslato: Maj 11, 2009, 01:43:40 posle podne »

jedan komentar za zenski body fitness, Noemi Kovac, pobednica, me je odusevila ovaj put... sad je izasla zaista definisanija nego ranije i fantasticno proporcionalna, jako mi se svidja njena figura
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #53 poslato: Maj 11, 2009, 12:34:39 posle podne »

Šta god da kažem ja biće pristrasan si zato i ćutim, žao mi je što sve to nisam video uživo.Ja kad sam pričao sa Terzom bilo je da neće da izlazi u Čačak, verovatno je otišao tamo i bez priprema ona par dana pred nastup i odlučio da izaĂ°e, kao i par puta što je radio, izgleda preogromno za sve tamo.
Slaviša izgleda super ali neznam meni nekako nije tip BB kojeg volim da vidim ikoji će na mene da ostavi utisak tipa kao da je za klasu bolji od drugih sa odreĂ°enim partijama (leĂ°a, ruke, noge...) sa vrhunskom oderanošću. Ovako ima ga i izrezan je ali mi nekako ne odudara...neznam nemoj neko da me shvati kao da omaložavam njegov rad... jer bi bio lud.
BB kakve gotivim je Terza sa strašnim leĂ°ima, tricepsom, zadnjom ložom... + oderan do bola, PeĂ°a Petrović sa fantastičnim nogama, ispruganim gluteusima, leĂ°ima, rukama...+ oderanost, Igor Milovanović sa fantastičnim Ramenima , nogama... + oderanost...
Neznam to je neki moj ugao gledanja i tip BB kakve volim da vidim da pored oderanosti može da "pojede" neke takmičare i po veliči odreĂ°enih partija a ne samo izrezanošću i suvoćom.

To je moje neko mišljenje ;)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #52 poslato: Maj 11, 2009, 09:45:39 pre podne »

...

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #51 poslato: Maj 11, 2009, 09:43:21 pre podne »

...

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #50 poslato: Maj 10, 2009, 10:26:31 posle podne »

blek koliko si visok? kad si prosao jednom pored mene ucinilo mi se da si tu negde kao ja oko 187..al si se nesto namrstio pa nisam smeo da ti se javim :D :D :D

Ha,ha,ha.... nije to namrstena nego izmorena faca. Umor i napor je bio veliki juce za nas takmicare tako da nam je to normalna faca toga dana.
Jesam, visok sam tacno 188cm a mi se svi vidimo u Novom Sadu 23 i 24-og maja na Evropskom pa eto prilike za javljanje ;) ;) ;)

znam kako je prolaziti kroz te pripreme  i na samom takmicenju..pa rekoh da ti ne smetam :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #49 poslato: Maj 10, 2009, 10:21:10 posle podne »

Hvala Monika,bilo mi je zadovoljstvo videti te.Lepe su slike :)
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #48 poslato: Maj 10, 2009, 09:36:37 posle podne »

Hocu, hocu, polako skupljam hrabrost do septembra...  8)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #47 poslato: Maj 10, 2009, 09:29:45 posle podne »

Ove godine mi se javi ;D
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #46 poslato: Maj 10, 2009, 09:26:26 posle podne »

blek koliko si visok? kad si prosao jednom pored mene ucinilo mi se da si tu negde kao ja oko 187..al si se nesto namrstio pa nisam smeo da ti se javim :D :D :D

Hehe isti slucaj kada sam video Marka Dimitrijevica u Haniotiju... :)
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #45 poslato: Maj 10, 2009, 09:13:01 posle podne »

blek koliko si visok? kad si prosao jednom pored mene ucinilo mi se da si tu negde kao ja oko 187..al si se nesto namrstio pa nisam smeo da ti se javim :D :D :D

Ha,ha,ha.... nije to namrstena nego izmorena faca. Umor i napor je bio veliki juce za nas takmicare tako da nam je to normalna faca toga dana.
Jesam, visok sam tacno 188cm a mi se svi vidimo u Novom Sadu 23 i 24-og maja na Evropskom pa eto prilike za javljanje ;) ;) ;)
Sačuvana
* nici *
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1059


fitness instruktor

« Odgovor #44 poslato: Maj 10, 2009, 07:56:18 posle podne »

evo par slika i od mene :) imam ih puno,kasnije cu postaviti jos...

[prilog je izbrisao admin]
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.