TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 03:54:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: IFBB EVROPSKO PRVENSTVO - NOVI SAD 22-25.05.2009  (Pročitano 14215 puta)
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #53 poslato: Maj 27, 2009, 11:22:34 pre podne »

Sa time se potpuno slazem, 100%. Jedino bih opet napomenuo da je to uopste trend u zenskom bb koji izumire, narocito od pojave bodi-fitnesa, i nije vezano za ovo konkretno takmicenje, nego je tako prakticno na svim znacajnim amaterskim IFBB takmicenjima.
« Poslednja izmena: Maj 27, 2009, 11:24:18 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #52 poslato: Maj 27, 2009, 11:19:41 pre podne »

Mislio sam samo na kategoriju bb zene,slab odziv takmicarki...nije isto biti prvi od pet i prvi od dvadeset pet.Recimo spanci su prosle godine doveli i A i B tim na Evropsko u Spaniji na kome sam ucestvovao i bili su ekipno najbolji,a ove godine nisu ni dosli.Opet ima veze sa dopingom,takodje skandinavci ne dolaze uopste,takodje zbog dopinga.sve se vrti oko toga i oko politike lobiranja,ali to su neke stvari koje mene licno ne interesuju.Zato sam naveo da su grandprix takmicenja u poslednje 2 godine postala dosta kvalitetnija od bilo kog zvanicnog takmicenja.
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #51 poslato: Maj 27, 2009, 11:18:17 pre podne »

Sto se tice sponzora, bodi-bilderi su uvek tesko, gotovo nikako, dolazili do jakih sponzora, jer jednostavno nisu pogodni za mainstream marketing. Nazalost, to se tesko ikad moze promeniti, narocito ne sa stalnim trendom povecanja misicne mase i ekstremnog izgleda takmicara. Jednostavno to za siroke mase i neaktivne osobe (a takvi su vecina gledaoca reklama) deluje odvracajuce i niko od lovatorskih sponzora to nece staviti u reklamu. A tesko da ce se neki sponzor otvoriti ako ne dobije nesto zauzvrat. Zato ostaju uglavnom samo proizvodjaci suplemenata kao potencijalni sponzori, a znamo da su tu finansijski kapaciteti ograniceni... Ali tako je kako je...
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #50 poslato: Maj 27, 2009, 11:08:21 pre podne »

Naravno da nece biti Olimpijski sport, to i vrapci znaju. To je lepa ideja koja je unapred bila osudjena na neuspeh. Svako ko nesto zna o bodi-bildingu, ne treba mu ni pet sekundi razmisljanja o tome da zakljuci da bodi-bilding, ovakav kakav je, ne moze da bude bude prihvacen kao Olimpijski sport.
Sto se tice Evropskog prvenstva za zene 2008. gde su Milka i Branka uzele zlato i srebro, potpuno je netacno da je bilo veoma slabo, jer bio sam tamo i gledao obadva dana... veliki broj takmicarki, visok kvalitet, narocito u bodi-fitnesu i nesto manje u fitnesu. Dovoljno je reci da su Ruskinje i Ukrajinke bile sa A timovima... Mozda u kategoriji kod Milke i Branke nije bio tako velik broj takmicarki, ali to je zato sto zenski bodi-bilding polako izumire, to je opsti trend i nije vezano konkretno za to takmicenje... Nisam pristalica da se uspesi na ovaj nacin uporedjuju, jer tu polemici moze da ne bude nikad kraja. Sta ako bi neko sad recimo rekao da u Novom Sadu nisu bili Rusi i Spanci sa prvim (pa mozda cak ni sa drugim) postavama, a od Francuza, Britanaca, Nemaca takoreci ni traga - da li bi to umanjilo Slavisin i Pedjin rezultat? Naravno da ne bi umanjilo, ni za jedan milimetar - ko nije dosao, to je samo njegova stvar i njegov  problem. Onaj ko je dosao i pobedio, taj je tog dana bio najbolji u Evropi i kraj price. To je sve sto se racuna.
« Poslednja izmena: Maj 27, 2009, 11:21:24 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #49 poslato: Maj 27, 2009, 10:42:31 pre podne »

Da je bodi-bilding olimpijski sport, koliko znam po zakonu bi mu sledovala drzavna sportska penzija. Ovako, znas i sam da to nazalost nece lako ici... Prosle godine su Milka i Branka ostvarile isti ovakav uspeh (zlato i srebro na Evropskom) pa nisu dobile nista...
Nikada i nece biti Olimpijski sport.Mislim da ne treba uporedjivati uspeh Milke i Branke,sa ovim sto je Slavisa uradio,jer je konkurencija bila mnogo jaca kao i odziv kvalitetnih takmicara na ovom takmicenju,a koliko znam to takmicenje u Makedoniji je bilo veoma slabo poseceno(Naravno ne bih sa ovim da umanjim njihov uspeh).
Moglo je barem da se ovo mnogo bolje medijski proprati pa bar na taj nacin covek dobije neku sansu da dobije nekog kvalitetnog sponzora koji bi mu omogucio da nastavi mnogo bolje i kvalitetninje sa treninzima.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #48 poslato: Maj 27, 2009, 10:38:08 pre podne »

ne znam sto se uopste i javljas u vezi sa time kako se nisi takmicio , pa znas kako se koji takmicar oseca ili sta vec


mislim ni mene nije briga sta oni osecaju i zasto se takmice  ,  moje pitanje je kako to da na domacim takmicenjima imaju kakve takve nagrade , a na evropskom nemaju  , nije IFBB  humanitarna organizacija ili ne profitna organizacija pa kao ajde skupimo se ovako radi sebe ,  meni se cini da svi ostali zarade  samo takmicari nista  
Markoni sto se tice novcanih nagrada koje su jedno kratko vreme bile kod nas za to je zasluzan jedino presednik Ivanovic G koji se angazovao i uspeo da obezbedi kakve takve nagrade..a sto se tice medjunarodnih takmicenja u bilo kojoj federaciji nema novcanih nagrada.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #47 poslato: Maj 27, 2009, 07:29:09 pre podne »

ne znam sto se uopste i javljas u vezi sa time kako se nisi takmicio , pa znas kako se koji takmicar oseca ili sta vec


mislim ni mene nije briga sta oni osecaju i zasto se takmice  ,  moje pitanje je kako to da na domacim takmicenjima imaju kakve takve nagrade , a na evropskom nemaju  , nije IFBB  humanitarna organizacija ili ne profitna organizacija pa kao ajde skupimo se ovako radi sebe ,  meni se cini da svi ostali zarade  samo takmicari nista  
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #46 poslato: Maj 27, 2009, 07:28:25 pre podne »

Da je bodi-bilding olimpijski sport, koliko znam po zakonu bi mu sledovala drzavna sportska penzija. Ovako, znas i sam da to nazalost nece lako ici... Prosle godine su Milka i Branka ostvarile isti ovakav uspeh (zlato i srebro na Evropskom) pa nisu dobile nista...
« Poslednja izmena: Maj 27, 2009, 07:30:19 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #45 poslato: Maj 27, 2009, 07:25:15 pre podne »

Stipendija ce biti u svakom slucaju,ali ipak ovo je najbolji rezultat u istoriji srpskog BB tako da bi normalno bilo da se adekvatno nagradi.
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #44 poslato: Maj 27, 2009, 07:17:06 pre podne »

Nadajmo se da ipak hoce - makar stipendija ako nista drugo...
Sto se tice nagrada na domacim takmicenjima, tesko da se to moze uopste nazvati bilo kakvim nagradama, jer se sastoji od jedne ili dve kutije nekog preparata, mozda sejkera i majice... a to ni u snu ne moze da bude bilo kakva kompenzacija a jos manje motiv za ono sto se mora uloziti (da ne govorimo da se i to dodeljuje samo ponekad, u stvari cesce ne bude nego sto bude).
« Poslednja izmena: Maj 27, 2009, 07:19:26 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #43 poslato: Maj 27, 2009, 07:12:48 pre podne »

MAXX ako imas neke probleme obrati se nekom drugom , ti znas sta ja znam a sta ne znam , tvoj sarkazam ostavi za nekoga drugog

@ Mare znam ja sve to , ali imaju nagrade na domacim takmicenjima  , e sada  kada na domacim takmicenjima imaju nagrade , valjda bi trebalo i na evropskom da postoji neka nagrada
Na zalost tako je kako je,ali bi drzava trebala da ceni ovakav rezultat koji je Slavisa postigao i da to adekvatno nagradi.
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #42 poslato: Maj 27, 2009, 06:45:38 pre podne »

O, evo ga jos jedan hiper-osetljivi... Ne znam stvarno kakav sarkazam ti se pricinjava, ali ne bih da se bavim bilo cijim ego-tripovima.
Svi su videli da sam se izricito ogradio da nema nikakve uvrede, a to sto sam rekao odnosilo se uopsteno na svakog ko ne deli istu takvu vrstu strasti i posvecenosti bodi-bildingu kao ovi ljudi koji zrtvuju gotovo sve da bi izasli na takmicenja od kojih unaped znaju da nece imati nikakve finansijske koristi, vec naprotiv samo velike troskove.
Nisam rekao da znam sta ti znas a sta ne znas (niti me to zanima), vec samo to da tvoje pitanje govori da ovakvu posvecenost nemas u sebi i zato ne mozes da je razumes. A to opet samo po sebi ne znaci nista lose - jednostavno jedan mali broj ljudi to ima, a mi ostali nemamo, i to je sve...
« Poslednja izmena: Maj 27, 2009, 06:52:24 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #41 poslato: Maj 27, 2009, 05:25:41 pre podne »

MAXX ako imas neke probleme obrati se nekom drugom , ti znas sta ja znam a sta ne znam , tvoj sarkazam ostavi za nekoga drugog

@ Mare znam ja sve to , ali imaju nagrade na domacim takmicenjima  , e sada  kada na domacim takmicenjima imaju nagrade , valjda bi trebalo i na evropskom da postoji neka nagrada
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #40 poslato: Maj 26, 2009, 11:00:34 posle podne »

Ovaj sport je surov,sve uzima i materijano i fizicki i psihicki.Ali sam osecaj treninga,izlaska na binu je neopisiv i to ne moze niko da kupi,i taj osecaj je fenomenalan.
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #39 poslato: Maj 26, 2009, 10:09:03 posle podne »

:D :D  pa koja je svrha onda takmiciti se na njemu , kakvu korist imaju od toga sto ucestvuju  ?

Ne radi se sve u zivotu iz materijalne koristi, ma koliko da to tebi zvuci cudno. Ovo su ljudi koji zive za bodi-bilding, cesto odvajajuci za troskove od usta i od svojih porodica... Najveca nagrada za njih, pored izgradnje svog tela do sto veceg stepena, je i samo pojavljivanje na bini jednog velikog takmicenja, bez obzira sto je amaterskog karaktera. To je ono sto ti nikad neces razumeti, cim postavljas ovakvo pitanje (bez uvrede).
« Poslednja izmena: Maj 26, 2009, 10:14:47 posle podne od strane MAXX » Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.