TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 04:58:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban program za pocetnike  (Pročitano 8343 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Maj 11, 2009, 06:12:21 posle podne »

Hvala vam.
Pogledala sam ovaj preporuceni link ali mi deluje vise da je za muskarce.
Sto se tice kondicije: trcim 2-3 puta nedeljno, vozim biciklu 2 puta nedeljno po 7 km u medjusezoni, a na leto i do 5-6 puta nedeljno po 14km.
Sto se tice onog sto zelim da postignem: da izdefinisem ruke, ojacam ledja (dosta vremena provodim u sedecem pozaju pa su ledja pocela da mi se povijaju na dole).
I volela bih da smanjim obim nogu i izdefinisemih (zbog voznje bicikle obim nogu mi je znatno porastao :( ).
Nadam se da sam uspela da objasnim sta zelim.:)
Hvala jos jednom.

E ovako... sto se tice rasta obima, obimi nisu narasli od bicikla vec od klope... cak i da si sa tezinama radila ne bi tako lako dobijala obime, a pogotovo ne sa kardio treningom kao sto je voznja bajsa, bajs ti je sigurno dao lep oblik donjem delu tela.

Trening za koji sam ti ostavila link, nije samo muski trening, strah od tegova je tipicna zenska greska. Sve se boje da ce se nabildovati i da ce samo povecati obime. Ne... od tegova sa dijetom ces samo lepo da se zategnes i dobijes lepe obline i izgledas mnogo bolje, a bez toga dosta opusteno...

nemoj da ti cilj bude skidanje kg, neka ti cilj bude da se sto lepse vidis u ogledalu, kilaza nije bitna...

kao sto je daniela rekla, sve se slazem...  definicija je ishrana, ali nemoj preterivati sa kardio treningom... nadji dobrog trenera ili bar nekog ko ce ti pokazati vezbe (za ostalo smo mi tu) 

sve sto te zanima, budi slobodna da pitas
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Maj 11, 2009, 03:40:43 posle podne »

Hvala vam.
Pogledala sam ovaj preporuceni link ali mi deluje vise da je za muskarce.
Sto se tice kondicije: trcim 2-3 puta nedeljno, vozim biciklu 2 puta nedeljno po 7 km u medjusezoni, a na leto i do 5-6 puta nedeljno po 14km.
Sto se tice onog sto zelim da postignem: da izdefinisem ruke, ojacam ledja (dosta vremena provodim u sedecem pozaju pa su ledja pocela da mi se povijaju na dole).
I volela bih da smanjim obim nogu i izdefinisemih (zbog voznje bicikle obim nogu mi je znatno porastao :( ).
Nadam se da sam uspela da objasnim sta zelim.:)
Hvala jos jednom.

većina stvari koje opisuješ zahtevaju dobru ishranu - od definicije ruku i nogu do smanjenja obima nogu... moja preporuka je manje UH pre svega...
ne boj se tegova - neće ti povećati obim samo će dati lep oblik telu... radi slobodno po programu samo podesi sebi kilaže i serije.

što se tiče leĂ°a - najbolje su vežbe koje se rade dok ležih na stomaku - odizanje ruku i nogu od poda u tom položaju sa svim mogućim varijacijama pomoći će ti da vratiš savitljivost kićme i ojačaš okolnu muskulaturu...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Maj 10, 2009, 09:24:13 posle podne »

Uskladi tezine svojim mogucnostima,trening je i za muskarce i zene
Sačuvana
dejadi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #4 poslato: Maj 10, 2009, 09:19:19 posle podne »

Hvala vam.
Pogledala sam ovaj preporuceni link ali mi deluje vise da je za muskarce.
Sto se tice kondicije: trcim 2-3 puta nedeljno, vozim biciklu 2 puta nedeljno po 7 km u medjusezoni, a na leto i do 5-6 puta nedeljno po 14km.
Sto se tice onog sto zelim da postignem: da izdefinisem ruke, ojacam ledja (dosta vremena provodim u sedecem pozaju pa su ledja pocela da mi se povijaju na dole).
I volela bih da smanjim obim nogu i izdefinisemih (zbog voznje bicikle obim nogu mi je znatno porastao :( ).
Nadam se da sam uspela da objasnim sta zelim.:)
Hvala jos jednom.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #3 poslato: Maj 10, 2009, 01:55:37 posle podne »

dobro došla na forum...
trenutno su naši admmini zaduženi za trening na takmičenju... ali sigurna sam da kad se MArko i Zoltan vrate za kompove da ćeĂ° dobiti odlične savete i programe..
naravno pre toga kao što reče monika moraš nam dati detalje - šta si do sada vežbala, koliko, u kakvoj si trenutno kondiciji i naravno šta su ti ciljevi

Svi će ti takoĂ°e napomenuti da je za svaki cilj ishrana rpesudna a i o tome možeš naći puno informacija na našem sajtu... a i ako imaš konkretna pitanja u vezi ishrane tu smo i za to ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Maj 09, 2009, 09:02:51 pre podne »

Cao, dobrodosla na forum!

Trenutno nemam puno vremena da pisem, samo pogledaj temu http://forum.pansport.rs/index.php?topic=72681.0

i kazi nam nesto vise o sebi i o tvojim ciljevima da bi znali odakle da krenemo :)
Sačuvana
dejadi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Maj 09, 2009, 01:24:49 pre podne »

Pocetnik sam  i pokusavala sam da nadjem detaljan program za vezbanje celog tela, ali samo sam nailazila na parcialne programe...
Zamolila bi ako neko moze da mi napise program za pocetnika "step by step".
Koji bi ukljucivao i savet sa konkretnim vezbama za grupe miseca a ne samo koje grupe misica kada raditi.
Hvala svima koji mi odgovore.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 17 upita.