TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397015 Teme od strane 25031 Članovi Poslednji član: SylviaHarr

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 16, 2024, 08:10:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: winstrol+propionat pitanje  (Pročitano 37601 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #87 poslato: Jul 30, 2009, 10:24:09 posle podne »

Sto se jedenja eurokrema tice to je zavisi,jer ja ti upravo o takvima pricam...ogromni su ali masni ko stoke ,i ja takvu misicnu masu ne shvatam rezultatom..

i ako kaes da smatras da rekreativci koji ne nameravaju stalno da koriste aas smatras time sto si rekao(s cime se ja potpuno slazem sa tobom),to dokazuje ono sto sam ja rekao da od jedne ili 2 kure nema ama bas nista?

ima cak i od one jedne famozne kure dovoljno rezultata ako je neko pametan,ja se samo pitam CEMU to,jer je veca muka sacuvati te misice sledecih 9 meseci nego sto je bilo izgraditi ih za 3...i naravno sto vise misica,to treba vise testosterona da ih sacuva i tad krece ringispil...

ja sam jedino svatio da ljudi steroide po teretanam uziamaju radi fore bukvalno,nesto kao sto ljudi uzmu neki NO,naduvas se na treningu super ti je,pumpa,snaga i kad prestanes da pijes opet splasnes...u tu grupu racunam one koji uzmu dbol mesec dana skroooooz bzvz

bukvalno bolje uzmite NO nego glupe kure jer cete imati isti efekat,tj osecacete se mocno i napumpano na treningu.To kazem ja koji pump od vapora skoro mogu uporediti sa dbolom. A kofein u NO tek da ne pominjem :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #86 poslato: Jul 30, 2009, 10:01:47 posle podne »

Sto se jedenja eurokrema tice to je zavisi,jer ja ti upravo o takvima pricam...ogromni su ali masni ko stoke ,i ja takvu misicnu masu ne shvatam rezultatom..

i ako kaes da smatras da rekreativci koji ne nameravaju stalno da koriste aas smatras time sto si rekao(s cime se ja potpuno slazem sa tobom),to dokazuje ono sto sam ja rekao da od jedne ili 2 kure nema ama bas nista?
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1206


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #85 poslato: Jul 30, 2009, 09:11:07 posle podne »

Mudro zbori ovaj Filip...  :)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #84 poslato: Jul 30, 2009, 08:55:11 posle podne »

Znam ali je vrlo mali broj onih koji koriste AAS jer su potrebni a koriste ih pravilno. Tako da se postavlja pitanje  DA ili NE. U svakom slucaju dosta njih se navuce na hemiju i nece da prestane sto i jeste glavni problem. O tome se tek razmislja kad dodju nus pojave. Mislim da to sto dobijes sa jednom kurom godisnje za to vreme moze da se dobije i za par meseci normalni treningom i ishranom. Naravno taj put je tezi...

ono sta dobijes hemijom za 3 meseca,ne mozes natural za 2 godine

ih sad ga malo pretera...ali sa ako poredis to kao jednu kuru to sto si dobio ce sve isto tako mnogo brze da ode nego nekom ko je 2 god telo gradio.... a pritom znam licno mnogo primera ljudi koji koriste aas vec 2-3 godine i prosto je jadno kolko losije izgledaju od nekih naturalaca koje ja znam .a to dosta zavisi i od tipova kure,genetike i necije utreniranosti u kom  periodu pocinje da uzima aas

nisam preterao,e vidis da bi za 2 godine dobio toliko natural moras hmm da s eodreknes komplet zivota na te dvbe godine i sve meris na kasicicu :) a uz aas mozes jesti eurokrem i bice sve ok.AAS se i ne koristi rekreativno,zato licno smatram vecinu ljudi koji ih uzmu rekreativno debilima ma koliko mi dobri drugari bili,jer AAS se uzimaju stalno.Tako to ide,drukce se ne isplati.Ima i puaza ali sna s eo cemu pricam.

a ti sto ne naprave nista od aas...pa nek jedu nesto.

I jos nesto naucna je CINJENICA,da ovako imate 2 blizanca,jedan natural radi sve kako treba,sve sve vse zdravo ziiv,tacno jede,a drugi uzme lepo test,napija se stalno,jede junk,neredovno vezba...ovaj drugi ce BEZ pogovora prevazici prvog gledajuci DOBIJENU MISICNU MASU! FACT

ovo ne znaci da treba rekreativac da uzima,tj neko ko se profi ne bavim ikakvim sportom ili nema nameru da se njime bavi nekad,je idiot ako uzme doping...ja svoje rekoh
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #83 poslato: Jul 29, 2009, 09:37:02 pre podne »

Znam ali je vrlo mali broj onih koji koriste AAS jer su potrebni a koriste ih pravilno. Tako da se postavlja pitanje  DA ili NE. U svakom slucaju dosta njih se navuce na hemiju i nece da prestane sto i jeste glavni problem. O tome se tek razmislja kad dodju nus pojave. Mislim da to sto dobijes sa jednom kurom godisnje za to vreme moze da se dobije i za par meseci normalni treningom i ishranom. Naravno taj put je tezi...

ono sta dobijes hemijom za 3 meseca,ne mozes natural za 2 godine

ih sad ga malo pretera...ali sa ako poredis to kao jednu kuru to sto si dobio ce sve isto tako mnogo brze da ode nego nekom ko je 2 god telo gradio.... a pritom znam licno mnogo primera ljudi koji koriste aas vec 2-3 godine i prosto je jadno kolko losije izgledaju od nekih naturalaca koje ja znam .a to dosta zavisi i od tipova kure,genetike i necije utreniranosti u kom  periodu pocinje da uzima aas
« Poslednja izmena: Jul 29, 2009, 09:38:39 pre podne od strane Nitro » Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #82 poslato: Jul 28, 2009, 09:02:10 posle podne »

uzmi depo dbol i boldenon  ili samo depo i opet ces imati vece rezultate to su cinjenice
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
dhcp_max
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #81 poslato: Jul 28, 2009, 08:38:56 posle podne »

Mislis na nus pojave ili na misice :) Hehehe, salim se :). Kazem sve zavisi koja hemija i ostali faktori. Govorim o vecini onoga sto sam video kod ljudi koji nisu profy bb kao i na svom primeru.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #80 poslato: Jul 28, 2009, 07:43:38 posle podne »

Znam ali je vrlo mali broj onih koji koriste AAS jer su potrebni a koriste ih pravilno. Tako da se postavlja pitanje  DA ili NE. U svakom slucaju dosta njih se navuce na hemiju i nece da prestane sto i jeste glavni problem. O tome se tek razmislja kad dodju nus pojave. Mislim da to sto dobijes sa jednom kurom godisnje za to vreme moze da se dobije i za par meseci normalni treningom i ishranom. Naravno taj put je tezi...

ono sta dobijes hemijom za 3 meseca,ne mozes natural za 2 godine
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #79 poslato: Jul 28, 2009, 06:41:44 posle podne »

zavisi koja kura godisnje i kako je odradis.Odradi 14 nedelja hemije kako valja i odradi insulin mesec ipo dana nakon PCT-a i ako postignes isto za godinu dana samo sa suplementima i hranom ja dam glavu ;)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
dhcp_max
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #78 poslato: Jul 28, 2009, 06:34:11 posle podne »

Znam ali je vrlo mali broj onih koji koriste AAS jer su potrebni a koriste ih pravilno. Tako da se postavlja pitanje  DA ili NE. U svakom slucaju dosta njih se navuce na hemiju i nece da prestane sto i jeste glavni problem. O tome se tek razmislja kad dodju nus pojave. Mislim da to sto dobijes sa jednom kurom godisnje za to vreme moze da se dobije i za par meseci normalni treningom i ishranom. Naravno taj put je tezi...
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #77 poslato: Jul 28, 2009, 06:14:02 posle podne »

Pa pazi nije da ti bukvalno SVE sto dobijes od aas moras da odrzavas i to pogotovo ako si to godinama dobijao sa aas ....ali vecjim delom ipak mora...
Sačuvana
dhcp_max
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #76 poslato: Jul 28, 2009, 06:07:12 posle podne »

Naravno da nema nista od jedne kure godisnje, to sam shvatio. Sto se tice AAS necu ih ni uzimati vise.
Iici cu  sa suplementacijom i treningom. Smatram da retko ko moze da isprati taj tempo koji zahteva AAS osim ukoliko nije profy, sve ostalo je besmisleno.
 Ukoliko je bb nesto uz nesto to vec nema toliki efekat, samo se truje organizam. Poenta je da to sto dobijes sa AAS moras na taj nacin i da odrzavas a to stvarno i nije lako ako ti to nije da kazemo "posao". Dobro je pa nisam dobio i neke nus pojave inace bih se bas zapitao zasto sam uopste uzimao :D :D
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #75 poslato: Jul 28, 2009, 02:52:34 posle podne »

zasto uzimati jednom godisnje ?pa ja ne verujem da vecina ljudi voli da posle vremena izgubi ono sto je nabaceno?a pritom mislim da je definisanje i to jednom godisnje sa aas glupost ... ::) ::) treba da iscitas neke stvari
ma zezam se :D normalno da od jedne kure godisnje nema nista...
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #74 poslato: Jul 28, 2009, 12:41:08 posle podne »

zasto uzimati jednom godisnje ?pa ja ne verujem da vecina ljudi voli da posle vremena izgubi ono sto je nabaceno?a pritom mislim da je definisanje i to jednom godisnje sa aas glupost ... ::) ::) treba da iscitas neke stvari
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #73 poslato: Jul 28, 2009, 12:35:42 posle podne »

brate,ako ozbiljno oces oladis se mesec -mesec ipo najvise i nov ciklus ...ince stvarno nema poente uzimati aas like ...once a year ....
zasto nema ? ja bih ga najradije uzeo  u fazi definicije ako bi ga uzimao jednom godisnje ;D ;D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.071 sekundi sa 17 upita.