TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397073 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 01:18:59 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: winstrol+propionat pitanje  (Pročitano 37639 puta)
dhcp_max
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #57 poslato: Jul 20, 2009, 06:01:44 posle podne »

Posle par dana na PCT-u primecujem da gubim na kilazi oko pola kg dnevno bukvalno. Kao sto rekoh pre ciklusa sam imao 97 pa sam popeo na 100-102 i sada sam pao na oko 95-96kg posle 7 dana na Nolvadexu. Da li da pojacam nesto? Da ubacim klomifen umesto nolvadexa x2 dnevno i da ubacim odmah tribulus? Kako bih mogao zaustaviti ovaj pad kilaze najbolje?

POzdrav
Sačuvana
dhcp_max
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #56 poslato: Jul 16, 2009, 02:43:20 posle podne »

Hvala, nasao sam za injektivni da je 2 meseca. Predpostavljam da onda za oral nije vise od mesec dana.

POzdrav
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #55 poslato: Jul 16, 2009, 02:25:11 posle podne »

nbt su doze,nego koliko mu treba da izadje iz organizma....Imas na forumima drugim da nadjes koliko je zadrzavanje kog AAS u telu pa potrazi,ali kontam da nije duze od 10-20dana
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
dhcp_max
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #54 poslato: Jul 16, 2009, 02:02:50 posle podne »

Koliko se dugo zadrzava visok nivo DHT-a  u skalpu nakon prestanka sa uzimanjem wins-a? Recimo u mom slucaju uzimao sam 40mg ed 8 nedelja.

Pozdrav
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #53 poslato: Jul 13, 2009, 09:06:03 posle podne »

5 - 7 dana po 2 tablete onda na jednu predji do kraja kutije ili ako se oporavis ranije prekini pa idi na tribulus
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
dhcp_max
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #52 poslato: Jul 13, 2009, 08:05:27 posle podne »

Klomifen pijem 2 dana samo tako da mogu da promenim ukoliko mislis da je pametnije. Takodje me zanima za nolxu koliko mg dnevno?

Pozdrav
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #51 poslato: Jul 13, 2009, 07:33:41 posle podne »

bolje da si krenuo sa nolvom nego sa klomifenom.... Pogotovo ako si osetljiv na estrogen,vise nus pojava ces imati od klomifena,nego od nolve,tipa promena raspolozenja,akne itd.... Trebao si nolvu 2-3 nedelje i kasnije tribulus i to je to
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
dhcp_max
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #50 poslato: Jul 13, 2009, 07:29:36 posle podne »

PCT Pitanje. Zavrsio sam kuru od 8 nedelja. Kao sto sam rekao isao sam wins 40mg ed i propionat svaki 3. dan. Sacekao sam 7 dana posle poslednjeg uboda i poceo sa pct-om. Pijem klomifen 50mg dnevno i esencial forte dve dnevno. Zanima me da li ova doza klomifena ok ili da je povecam i koliko se tacno pije za ovu kuru? Da li da ubacim i nolvadex mozda, koliko i koliko dugo? Esencial sam mislio mesec dana da pijem

Hvala na odgovorima, pozdrav
Sačuvana
dhcp_max
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #49 poslato: Jun 14, 2009, 02:44:17 posle podne »

Nisam se dobro izrazio vezano za PCT. Mislio sam naravno da sve vratim u normal sto se tice hormona, jer to i jeste svrha pct-a, a sto se tice cuvanja misica nastavljam sa dobrom ishranom i treningom, samo bih pored unosa amino kiselina i proteina dodao i bca u vecim kolicinama kako bih smanjio katabolizam. Sto se tice kure nisam nabacio neku masu vise sam se lepo zategao i oblikovao kao i povecanje performansi. Imao sam 97kg sada posle 4 nedelje 102kg, sto je i ocekivano zbog ishrane u svakom slucaju...
Razmisljao sam cak da ubacio i kreatin mh da zadrziim snagu koliko mogu kao i tribulus da vratim sto pre prirodni test.
Sta mislite?
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #48 poslato: Jun 14, 2009, 09:41:44 pre podne »

Po onome sta sam ja procitao treba teziti istom onome sto je bilo na kuri manjeg obima samo ukoliko je on bio veliki ili barem onome pre kure
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #47 poslato: Jun 14, 2009, 12:38:28 pre podne »

ne,ne,ne nisi me shvatio ili se ja nisam dobro izrazio.... U svakom slucaju odmor u smilsu ne preterivanje sa treninzima,manjeg inteziteta i kraci da budu jer ipak kolicina testa u krvi se smanjuje i treba sto vise telo cuvati od daljeg cepanja misica i katabolizma....Sto se tice kilaze fura se koliko se moze,ali ne preteruje se ne ide se na nove kilaze itd kao kada se bilo na kuri  ::)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #46 poslato: Jun 13, 2009, 10:24:33 posle podne »

odmor??? pa ode sve ako napravis odmor,moars jos jace nastaviti psole kure,ako krenes da pauziras ili smanjujes naglo kilaze i hranu,ode sve.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #45 poslato: Jun 13, 2009, 10:13:20 posle podne »

dodao bih posle jace kure i odmor i ne preterivanje sa kilazama ;) oko mesec ipo dana nakon poslednjeg unosenja AAS....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #44 poslato: Jun 13, 2009, 09:17:49 posle podne »

a cuvanje misica trening+hrana
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #43 poslato: Jun 13, 2009, 08:07:16 posle podne »

pazi opasces vremenom hteo ti to ili ne..dobio si masu sa steroidima ..sta ce posle tu masu da odrzava na tom nivou kad ces tad imati 5x manje hormona???mislim da je cilj pcta vracanje u normalu nekih stvari i eventualno zastita od nekih nezeljenih stvari a ne da ne opadnes
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 18 upita.