TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395119 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 08:30:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tecne Amino ili neke druge za vreme treninga  (Pročitano 7480 puta)
Nitro
Gost
« Odgovor #5 poslato: Jun 06, 2009, 10:44:20 posle podne »

bolje tecne amino za vreme treninga...

Potpuna glupost, pogotovo ako se odnosi na ovo sto se danas obicno prodaje kao tecne amino kiseline... Covece, ne mogu da verujem - citao si poslednji Maxx, lepo objasnjeno u vezi toga, i ocigledno nista ne vredi, opet ista prica...

ja generalno pricam za tecne amino kiseline i ne nigde nisam pomenuo da to moraju da budu AK koje se kupuju kod nas...znam ja da je AK profil i izvor AK mnogo bitniji od samog oblika...ali ja koristim hidrolizovane iz surutke koje ne uzimam ovde??imas nekih daljih zamerki? ili ces i dalje da nastavis nepotrebnim paljenjem rasprava da ubijas svoje ''dragoceno''vreme...

Pijem BCAA i Glutamin u toku treninga pa me interesuje ima li kakve veze ako stoje oko 1 sat u vodi?


A potpuno je drugo pitanje kada ce BCAA i glutamin koje uzmes u toku treninga dospeti da budu na raspolaganju tvojim misicima.

Opet od oblika i mnogo faktora zavisi sta ce se desiti sa njima,ali ono sto ce se sigurno desiti je da ce glutamin prvo da oksidishe u jetri u tu nema dalje price,koliko ce biti uopste iskorisceno za misice je bolje pitanje ,tako da bolje da uopste ne koristi glutamin za vreme treninga vec da saceka posle
Sačuvana
SAJ
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 387


« Odgovor #4 poslato: Jun 06, 2009, 12:59:38 posle podne »

Pijem BCAA i Glutamin u toku treninga pa me interesuje ima li kakve veze ako stoje oko 1 sat u vodi?

Ne smeta nista ako stoje sat vremena u vodi, slobodno mozes da razmutis pre nego sto podjes na trening, ako ti tako odgovara.
A potpuno je drugo pitanje kada ce BCAA i glutamin koje uzmes u toku treninga dospeti da budu na raspolaganju tvojim misicima.

Pijem ih ovako okomjesec dana i primjecujem napredak...
Potrebno je oko 15-ak min da dospiju do misica?
Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #3 poslato: Jun 06, 2009, 10:45:11 pre podne »

Pijem BCAA i Glutamin u toku treninga pa me interesuje ima li kakve veze ako stoje oko 1 sat u vodi?

Ne smeta nista ako stoje sat vremena u vodi, slobodno mozes da razmutis pre nego sto podjes na trening, ako ti tako odgovara.
A potpuno je drugo pitanje kada ce BCAA i glutamin koje uzmes u toku treninga dospeti da budu na raspolaganju tvojim misicima.
« Poslednja izmena: Jun 06, 2009, 10:47:46 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #2 poslato: Jun 06, 2009, 10:44:05 pre podne »

bolje tecne amino za vreme treninga...

Potpuna glupost, pogotovo ako se odnosi na ovo sto se danas obicno prodaje kao tecne amino kiseline... Covece, ne mogu da verujem - citao si poslednji Maxx, lepo objasnjeno u vezi toga, i ocigledno nista ne vredi, opet ista prica...
« Poslednja izmena: Jun 06, 2009, 02:06:57 posle podne od strane MAXX » Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #1 poslato: Jun 06, 2009, 09:16:30 pre podne »

bolje tecne amino za vreme treninga xD
« Poslednja izmena: Jun 08, 2009, 03:53:17 posle podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 17 upita.