TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 06:33:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tecne Amino ili neke druge za vreme treninga  (Pročitano 7481 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Jun 10, 2009, 08:26:20 pre podne »

ja uglavnom na pola treninga popijem dozu aminokiselina, trenutno imam universalove amino 1900 u tabletama, a nakon treninga redovno whey, glutamin, bcaa...

inace, jedna od extra opcija ko ima novca jeste Scivation Xtend ili Controlled Labs purple wraath
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #19 poslato: Jun 08, 2009, 01:14:31 posle podne »

kakve veze ima da li su tecne ili u tabletama ili u prahu amino  ?
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #18 poslato: Jun 08, 2009, 12:50:06 posle podne »

kad nema uh glutamin obavezno :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #17 poslato: Jun 08, 2009, 11:59:15 pre podne »

takodje se slazem za sve to stim sto nebih uzimao glutamin za vreme treninga uz sve to jer poente nema...zna se kako i gde on zavrsava :)

Da ne bude zabune ja govorim o takmicarskom spremanju kada sam duze vreme na 0 uh.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #16 poslato: Jun 08, 2009, 09:40:06 pre podne »

takodje se slazem za sve to stim sto nebih uzimao glutamin za vreme treninga uz sve to jer poente nema...zna se kako i gde on zavrsava :)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #15 poslato: Jun 08, 2009, 07:37:04 pre podne »

Slazem se,ja takodje trenutno koristim u toku treninga DYM Liquid amino pomesane sa SNI BCAA...super mi odgovara,ali svakoje individua za sebe,pa neka nadje sta mu prija
Sačuvana
Be Happy!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Jun 07, 2009, 11:28:25 posle podne »

I ja sam za tecne amino u toku treninga kao i za bcaa i glutamin plus.Ali svako ima svoju teoriju i ja to postujem.Moje iskustvo je meni licno ovako dalo dobre rezultate i ja je se drzim.
Sačuvana
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #13 poslato: Jun 07, 2009, 10:18:35 posle podne »

bash tako :) a u ostalom zivo me zanima koliko ce naturalac da bolje napreduje uz recimo nesto sto je mesvina gelatina i whey hidrolizata i cistog whey hidrolizata....ja uzimam iz cistog whey hidrolizata iz drugih razloga jer imam deal cenu ,ali ni zbog cega drugog :P
na kraju krajeva napredovace bolje sa nego bez njih...
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #12 poslato: Jun 07, 2009, 09:43:10 posle podne »

bash tako :) a u ostalom zivo me zanima koliko ce naturalac da bolje napreduje uz recimo nesto sto je mesvina gelatina i whey hidrolizata i cistog whey hidrolizata....ja uzimam iz cistog whey hidrolizata iz drugih razloga jer imam deal cenu ,ali ni zbog cega drugog :P
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #11 poslato: Jun 07, 2009, 09:23:52 posle podne »

Apsolutno sam za tecne amino u toku treninga kao i Bcaa u toku treninga,a raznorazna istrazivanja me ne interesuju kao ni polemike na tu i slicne teme.Niko sa sigurnoscu ne moze da utvrdi o iskoristivosti nekog proizvoda je to zavisi od milion faktora.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #10 poslato: Jun 07, 2009, 10:34:31 pre podne »

Lol to je bilo dok se nije istrosilo...sad evo vec imam drugu tubu sa myprotein.uk  :D

Znachi Po tebi samo onda TABLETE za vreme treninga, jer ovde ja mislim da samo od hidro wheya imaju tablete sto se amino tice....ja jednom kad sam rekao da i to moze za vreme treninga kad je PEDJA PETROVIC Poludeo i rekao mi da lupetam,posto je on ZIIIIVIII zagovornik liquid i samo LIQUID amino za vreme treninga bas bi mi bila simpaticna situacija da vidim vas 2 kako se prepirete :PP

a inace,mala digresija ne bitna do pre pola godine su se svi ti tvoji nabrojani proizvodi ovde hvalili shakom i kapom,molio bih marka ili nekog takmicara koji ih koristi da kaze svoje misljenje pa da vidim sta ces onda reci njima posto si toliko zainteresovan za prosvecivanje covecanstva :DDD
Verovatno oni to koriste jer to dobijaju od sponzora,koriste aas pa se bolje ugradjuje itd jel tako ?:)
« Poslednja izmena: Jun 07, 2009, 10:39:51 pre podne od strane Nitro » Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #9 poslato: Jun 07, 2009, 07:31:15 pre podne »

 8) 8) 8)


Pijem BCAA i Glutamin u toku treninga pa me interesuje ima li kakve veze ako stoje oko 1 sat u vodi?

Nema,mozes slobodno da ih drzis tako u vodi :)
Ja sam jedno vreme pokusao tako da ih pijem,ali mi
nije prijalo,tako da sada idem pre i posle treninga :)
« Poslednja izmena: Jun 07, 2009, 07:32:57 pre podne od strane Johnny Bravo » Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #8 poslato: Jun 07, 2009, 07:16:10 pre podne »

ja generalno pricam za tecne amino kiseline i ne nigde nisam pomenuo da to moraju da budu AK koje se kupuju kod nas...znam ja da je AK profil i izvor AK mnogo bitniji od samog oblika...ali ja koristim hidrolizovane iz surutke koje ne uzimam ovde??]

Uh uh... evo tvoje nedavne recenice (samo jedna od mnogih slicnih koje si ovde napisao):

"...licno preporucujem ... dym liquid amino...one su stvarno jeftine a stvarno su odlicne ..."

A naravno evo i linka, da ne bude da ja izmisljam:
http://forum.pansport.rs/index.php?topic=63685.0

U vezi toga da navodno koristis nekakve tecne amino kojih nema kod nas, evo da te jos podsetim da si napisao i ovo:

"... Dym Liq mi je super za vreme treninga ... steta sto ima kolagen, ali ostaje mi da se nadam da je vecinom whey a manjim delom kolagen..."

Tako ti je to - kad ne umes da odredis koliko cega ima u nekom proizvodu, onda i ne mozes drugo nista nego da nadas... Samo sto se u ovom slucaju nadas uludo, sto ce ti biti jasno kad naredni put lepo objasnimo kako se tacno odredjuje koliko kolagena sadrzi neki proizvod (posto se itekako moze odrediti).
Na kraju da napomenem da se ovo ne odnosi specificno na Dym Liq amino, jer potpuno isto vazi i za ostale proizvode ove vrste (Ultimate Liquid Amino, Twinlab Amino Fuel itd, posto su gotovo identicnog sastava).
« Poslednja izmena: Jun 07, 2009, 10:30:55 pre podne od strane MAXX » Sačuvana
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #7 poslato: Jun 07, 2009, 01:57:09 pre podne »

MIslim da bi trebao da napomenem svoje iskustvo sa BCAA,a ono je sledece u pocetku mi je trebalo 5 dana uzimanja,a sada mi je dovoljna kapsula 2,da moj zeludac prestane sa varenjem hrane.Sta se dogadja popijem bcaa npr. oko 18h nakon toga sve sto pojedem biva izbaceno negde oko 6h ujutru tako reci citavo onakvo kako sam pojeo(da izvinete na gadosti).Ista stvar je sta tribulusom stim sto su komplikacije grcevi zeludca nakon 2 nedelje uzimanja...Neka neko razjasni ovo ako moze i zna....Hvala p.s.uzimao sam aas bez ikakvih problema i komplikacija(redovno sam pohodio lekara i pratio razvoj dogadjaja)
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #6 poslato: Jun 06, 2009, 10:46:38 posle podne »

i samo da dodam...to sto znam sam procitao MNOGO PRE nego sto je napisano u maxu i to odavno,da ne bude kako me je MAXX prosvetlio...casopis je dobar ,ali to je sve

sorry za off ..

Ontopic ...TEcne amino za vreme treninga >prah gledajte da izvor nije zelatin ili neki kolagen sta vec znam eto,ako nista drugo uzmite Hidroizolat whey i to je dobra varijanta...
« Poslednja izmena: Jun 06, 2009, 10:48:56 posle podne od strane Nitro » Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.061 sekundi sa 17 upita.