TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:40:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kritika foruma  (Pročitano 31092 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #76 poslato: Januar 26, 2012, 01:42:11 pre podne »

Imam ja jednu kritiku-sugestiju...Vidim nagradjuju se neki clanovi koji dodju na forum jednom u mesec dana,pitaju koliko grama BCAA i to je to,i za mesec dana opet tako,a MI koji smo duzi period tu i to stalno,svaki dan bar po pola sata,kao da ne postojimo,plus sto (ovo govorim u svoje ime) kupujem iskljucivo kod vas u PS i to bar 8000 do 10 000 din mesecno,pa puta 20 meseci (pre toga 2 godine ne racunam,jer sam pio samo Whey malu kutiju) pa vidite koliko je to...Eto ovo mi lezi na dusi vec duze vremena,pa sam morao da kazem...Ne trazim ja da dzabe dobijem kantu Wheya od 5 kg niti nesto slicno,ali mogli ste napraviti nesto i za redovne clanove foruma,cisto kao znak paznje,jer Biochemo,Fiki,BojanLeet,Galleryst...i ostali redovni clanovi sigurno zasluzuju da im se na taj nacin oda priznanje sto su tu. :) ;D

A Sladza?! Rachunamo samo dechake, m? Ccccc... :P

Slazem se ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #75 poslato: Januar 25, 2012, 11:11:31 posle podne »

Da, stvarno je smor sto je default da idu poruke od pozadi... :) Bolje da je default normalno, pa kome smeta nek menja :D

Btw, i nije bas kritika foruma al dotakoste se slicne teme... Vratite zlatne kartice :)))
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #74 poslato: Januar 25, 2012, 11:01:05 posle podne »

Pa dobro,ukusi su razliciti,ali mene je smaralo da otvaram stranicu,da idem skroz do dna,pa da krenem da citam...:) Mada,kako kome odgovara...
Umesto da skroluješ točkićem, samo pritisneš taster "End" i odmah si na kraju strane. ;)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #73 poslato: Januar 25, 2012, 03:24:44 posle podne »

ma apsolutno. ;)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #72 poslato: Januar 25, 2012, 03:21:17 posle podne »

Pa dobro,ukusi su razliciti,ali mene je smaralo da otvaram stranicu,da idem skroz do dna,pa da krenem da citam...:) Mada,kako kome odgovara...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #71 poslato: Januar 25, 2012, 02:51:57 pre podne »

Nervira me samo jedna stvar na ovom forumu : poruke ne idu od prve strane ka zadnjoj,nego k'o na islamskim sajtovima,unazad...:D Malo je zapetljano...Eto,to je jedan minuscic,po meni...:)

Iskreno i nije. Postova je gomila i ako pratiš neku temu ili u istoj učestvuješ, kad otvoriš temu baca te tamo gde želiš da budeš. Našao sam ja opciju odavno (jer mi je smetalo) ali sam je vratio brzo jer je stvarno zgodno.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #70 poslato: Januar 25, 2012, 01:00:52 pre podne »

Hvala na sugestiji, preneću je odgovornima. :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #69 poslato: Januar 25, 2012, 12:32:50 pre podne »

Imam ja jednu kritiku-sugestiju...Vidim nagradjuju se neki clanovi koji dodju na forum jednom u mesec dana,pitaju koliko grama BCAA i to je to,i za mesec dana opet tako,a MI koji smo duzi period tu i to stalno,svaki dan bar po pola sata,kao da ne postojimo,plus sto (ovo govorim u svoje ime) kupujem iskljucivo kod vas u PS i to bar 8000 do 10 000 din mesecno,pa puta 20 meseci (pre toga 2 godine ne racunam,jer sam pio samo Whey malu kutiju) pa vidite koliko je to...Eto ovo mi lezi na dusi vec duze vremena,pa sam morao da kazem...Ne trazim ja da dzabe dobijem kantu Wheya od 5 kg niti nesto slicno,ali mogli ste napraviti nesto i za redovne clanove foruma,cisto kao znak paznje,jer Biochemo,Fiki,BojanLeet,Galleryst...i ostali redovni clanovi sigurno zasluzuju da im se na taj nacin oda priznanje sto su tu. :) ;D
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #68 poslato: Januar 25, 2012, 12:10:20 pre podne »

Fala ti buraz...:) Nasao sam...Sad je vec mnogo bolje! +
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #67 poslato: Januar 24, 2012, 11:37:07 posle podne »

Način prikaza podešavaš na svom profilu. Podesiš onako kako ti odgovara. Ideš na "Profil", pa na "Izgled foruma". ;)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #66 poslato: Januar 24, 2012, 10:17:57 posle podne »

Nervira me samo jedna stvar na ovom forumu : poruke ne idu od prve strane ka zadnjoj,nego k'o na islamskim sajtovima,unazad...:D Malo je zapetljano...Eto,to je jedan minuscic,po meni...:)
Sačuvana
Dominator
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #65 poslato: Mart 24, 2011, 12:01:29 pre podne »

Ne mogu da verujem, kako da pogledam SVE teme koje su pokrenute od strane odreĂ°enog člana?!
Nema te opcije kada se ode na profil tog korisnika, a da gledam najnovije postove, trebalo bi 2 nedelje da pronaĂ°em sve..
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #64 poslato: Mart 04, 2011, 01:47:28 posle podne »

Fali da se svi malo vise ukljuce u razgovor i u konstruktivne diskusije.
Koliko vidim, za poprilicno tema, pitanja, nedoumica, ako se nesto pita, dobija se odgovor od jedne od strucnijih osoba, dok ostali cute i ne ukljucuju se, a ima dosta iskusnih sportista na ovom forumu.
Zatim desi se da bude po nekada i neka izjava koja nema bas mnogo veze sa stvarnoscu i niko na to ne reaguje i ne ulazi u diskusiju.
Sve u svemu, neki moj opsti utisak je da ima dosta njih koje jednostavno mrzi da pisu i da se ukljucuju u razgovor ili kao da ne zele da se zamere svom kolegi iako misle drugacije, sto uopste nije konstruktivno ni za forum ni za clanove i posetioce foruma.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #63 poslato: Mart 04, 2011, 09:10:03 pre podne »

i manje saradnika koji postavljaju slike i klipove :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #62 poslato: Mart 04, 2011, 07:24:30 pre podne »

Fali vam onaj " :S " smajli.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 18 upita.