TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:03:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kritika foruma  (Pročitano 31091 puta)
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #121 poslato: Avgust 31, 2015, 11:34:20 pre podne »

Ironman, ako misliš na korisnika Maxim Gorki, to je isti korisnik kojeg smo nedavno banovali (barem po IP adresi koliko smo utvrdili).
Sredićemo.

Hvala na komentaru.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #120 poslato: Avgust 29, 2015, 01:09:26 posle podne »

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=167941.new#new

Dokle više?
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Sanja Ostojic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #119 poslato: Maj 02, 2015, 06:57:19 pre podne »

Ovo je ludilo sad me uloguje kao Sanju Ostojic  sta je ovo ???????Nikako da me uloguje kao Milorad Senkovic!!!!
Sačuvana
Dejan Bregovljanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #118 poslato: April 25, 2015, 07:18:35 pre podne »

sta je pobrljavio forum logijeme na tudje ime ja sam Milorad Senkovic a ne ovaj Dejan???????????
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #117 poslato: April 10, 2015, 12:05:42 pre podne »

bolje da nema tema o hemiji nego da istu koriste ljudi koji ne razlikuju ml od mg i intramaskularno od intravenskog etc...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #116 poslato: April 09, 2015, 10:59:44 posle podne »

Nije ni bitno šta je na drugim forumima već šta se ovde dešava. Ako već nije u pitanju hemija onda ne vidim problem, ako nekog nešto zanima neka pokrene temu o tome pa da diskutujemo i razmenimo mišljenja :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #115 poslato: April 09, 2015, 10:43:49 posle podne »

Tamo su sve Mr.Olimpije, ko pije mleko majka da mu umre, ne dao Bog batak neki da pojede, samo file kuvani ;)
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #114 poslato: April 09, 2015, 09:59:16 posle podne »

@ Stefan Nema potrebe da pocinjes pricu iz pocetka oko tog glutamina kad sam ti na temi vec odgovorio, a takodje i kopirao odgovore Adonija i Draskovica.
Stvar je razjasnjena vec odavno.

Extreme forum je klasicna sekta na celu da debilom.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #113 poslato: April 09, 2015, 09:52:16 posle podne »

Tema se zove kritika foruma tako da ovde i treba da napiše šta mu se ne dopada ali mislim da ne gleda celokupnu sliku onoga što se ovde radi. Ovde se ne priča samo o prodaji suplemenata, ovaj forum većinom posećuju početnici i njima sigurno znače saveti u vezi treninga i ishrane, a pored toga tu su i doktori koji je posavetuju u vezi povreda ili nekih drugih problema :)
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #112 poslato: April 09, 2015, 09:44:23 posle podne »

Treći put već pišeš pozzz. Ako ti se ne sviĂ°a forum jednostavno je O D E Š.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #111 poslato: April 09, 2015, 09:42:34 posle podne »

Ode prica na hemiju a o tome i nije bilo reci...jednom je nisam pomenuo.

Svi citaju i pisu oni sto oni vide,tj sto bi zeleli da vide...no nema veze.


Ko je skapirao sve mu je jasno ko nije nema ni veze,ko da je ustvari i bitno,jedem ja govna,mlatim praznu slamu.



20 g glutamina,20 g BCAA,5 g kreatina...sve sjajno i svi srecni.


Pozz
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #110 poslato: April 09, 2015, 09:07:09 posle podne »

BIli su pre par godina ozbiljni ljudi koji imaju ozbiljno znanje o hemiji (jer sam na pansportu jako dugo)..Tako da su svi otisli i napravili pare na drugom mestu jer to ovde nisu uspeli, i to je cela poenta price.. Kod Pedje Petrovica na forumu ima dosta znalaca o hemiji i tako dalje, pa ne znam ko brani ljudima ako zele o tome da saznaju nesto vise da odu tamo.. sta imamo od hejta pansporta koji prodaje i mlati pare :D Jednostavno kome se ne svidja ovde ode i resi prob..prosto ;)

I naravno, svaka prava kura i guru koji o tome dosta zna se placa ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #109 poslato: April 09, 2015, 07:56:10 posle podne »

Ja ne znam ko je ranije bio na forumu ni ko savetuje na ostalim forumima i koliko oni znaju o tome. Al iz nekog svog iskustva i racionalnim razmišljanjem ti koji najviše pišu i dele savete o tome na forumima nemaju pojma o hemiji ili daju neke površne savete. Kao što sam ispod napisao oni koji znaju o tome ne dele savete ni uživo a ne na forumima. Ako običan personalni trener kojeg plaćaš 15e po treningu  sa tobom odradi najobičniji trening sa par saveta kako da se hraniš možeš da zaključiš koliko bi neko naplatio znanje o hemiji.

A posmatraj to i na taj način da mi iz Pansport tima pišemo pod svojim imenom i u ime firme, a da na ostalim forumima savete o hemiji daju pera detlić, marko kraljević,....I sutra kada se nekom detetu desi nešto i završi u bolnici njegova majka će prstom uperiti u mene,moje kolege i pansport i optužiti nas da smo ga savetovali da koristi steroide i ugrozili njegov život.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #108 poslato: April 09, 2015, 07:46:01 posle podne »

A Dule, ko na ovom forumu ima DOBRO znanje o hemiji, da bi uopste mogao da ga deli i garantuje neke rezultate ? Ovde nema takvih od aktivnih...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #107 poslato: April 09, 2015, 07:40:47 posle podne »

Čitam postove u nazad i ne mogu da skapiram šta tebi konkretno smeta na forumu ?
Nisam primetio da iko forsira priču o suplementima i da nameće novim forumašima kupovinu istih. Dobiju neke informacije o treningu i ishrani koje ne bi mogli da prikupe na drugi način jer u teretanama obično nema trenera koji bi ih uputio i ako ima to košta veoma puno. A onaj ko ima znanje o hemiji sigurno ga neće deliti na forumu već će to dobro naplatiti spremajući druge sportiste :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 20 upita.