TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:10:16 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TRIBULUS  (Pročitano 28629 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #37 poslato: Jun 01, 2023, 04:54:15 posle podne »

Jel moguce da ne primecujem nista opet kazem popijem uvece ujutru mlohav a kad ne popijem on stoji kao raketa :))) moram da napomenem da trenerima od svoje 15 godine aktivno teretana probao sam sve moguce steroide omadren sustanon dekadurabolin i naravno nas galenikin testosteron zadnjih dve do tri godine ne treniram i prestao sam svim tim uzeo sam tribulus cisto zbog zdravlja e sad dali je zbog toga sto je slab znajuci sve ono od pre pa sam napravio neki placebo efekat u glavi ne znam ni sam :)))
Onda bi pogotovo trebalo da "radi"!
To svi koriste kada nisu na kuri da bi na prirodan nacin podigli nivo testorena u organizmu!

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
vazi Miki hvala na odgovoru. Nastavicu da pijem ne moze da skodi
Nema na cemu,zato smo tu.
Da skodi ne moze nikako,a moze da ti pomogne.

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről

Sačuvana
Poglavica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #36 poslato: Jun 01, 2023, 04:48:09 posle podne »

Jel moguce da ne primecujem nista opet kazem popijem uvece ujutru mlohav a kad ne popijem on stoji kao raketa :))) moram da napomenem da trenerima od svoje 15 godine aktivno teretana probao sam sve moguce steroide omadren sustanon dekadurabolin i naravno nas galenikin testosteron zadnjih dve do tri godine ne treniram i prestao sam svim tim uzeo sam tribulus cisto zbog zdravlja e sad dali je zbog toga sto je slab znajuci sve ono od pre pa sam napravio neki placebo efekat u glavi ne znam ni sam :)))
Onda bi pogotovo trebalo da "radi"!
To svi koriste kada nisu na kuri da bi na prirodan nacin podigli nivo testorena u organizmu!

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről
vazi Miki hvala na odgovoru. Nastavicu da pijem ne moze da skodi
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #35 poslato: Jun 01, 2023, 04:45:21 posle podne »

Jel moguce da ne primecujem nista opet kazem popijem uvece ujutru mlohav a kad ne popijem on stoji kao raketa :))) moram da napomenem da trenerima od svoje 15 godine aktivno teretana probao sam sve moguce steroide omadren sustanon dekadurabolin i naravno nas galenikin testosteron zadnjih dve do tri godine ne treniram i prestao sam svim tim uzeo sam tribulus cisto zbog zdravlja e sad dali je zbog toga sto je slab znajuci sve ono od pre pa sam napravio neki placebo efekat u glavi ne znam ni sam :)))
Onda bi pogotovo trebalo da "radi"!
To svi koriste kada nisu na kuri da bi na prirodan nacin podigli nivo testorena u organizmu!

Tapatalkkal küldve az én 220333QAG eszközömről

Sačuvana
Poglavica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #34 poslato: Jun 01, 2023, 04:33:19 posle podne »

Jel moguce da ne primecujem nista opet kazem popijem uvece ujutru mlohav a kad ne popijem on stoji kao raketa :))) moram da napomenem da trenerima od svoje 15 godine aktivno teretana probao sam sve moguce steroide omadren sustanon dekadurabolin i naravno nas galenikin testosteron zadnjih dve do tri godine ne treniram i prestao sam svim tim uzeo sam tribulus cisto zbog zdravlja e sad dali je zbog toga sto je slab znajuci sve ono od pre pa sam napravio neki placebo efekat u glavi ne znam ni sam :)))
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27157


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #33 poslato: Jun 01, 2023, 04:20:32 posle podne »

To je nemoguce,zato jer je uopste poznato da nivo testorena povoljno utice na libido.To je sa jedne strane naucno dokazano a sa druge strane tu sam ja koji zbog sporta kojim se bavim(sportovi snage)odavno sam poceo uzimati ovaj preparat,maltene od njegovog pojavljivanja,a sad i zbog godina ga uzimam jer imam 48 godina i hteo bih jos da dizem velike tezine,iako sada vise ne na Svetskim Prvenstvima nego samo amaterski u teretani.
Slobodno mozes koristiti tribulus on ce ti samo pozitivno uticati i na povecanje snage i na libido.😉💪
Sačuvana
Poglavica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #32 poslato: Jun 01, 2023, 05:34:19 pre podne »

E ovako kupio sam tribulus 1500 90%saponins. Cisto da probam zbog zdravlja ne treniram. Merio sam test pre jedno 6 meseci bio je na nekih 16 od 29 sta god to znacilo ova sto radi u labu mi je rekla samo ok si dalje nisam nista pitao :) imam 35 dina. Iskustva su sledeca poceo sam da pijem dve tablete uvece i ujutru kad ustanem nikakva desavanja nema znate svi na sta mislim :) a kad ne popijem on stoji normalno jutarnja erakcija sve po redu.. interesuje me dali je neko imao slicna iskustva i sto je to tako.? Napominjem da to testiram tako vec mesecima naci nisam poceo juce da pijem iskustva su stalno ista kad popijem nista a kad ne popijem sve normalno. Raspitivao sam se po teretanama niko nema odgovor na to osim ti si lud :) drugari su u pitanju.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #31 poslato: Avgust 22, 2015, 10:34:21 pre podne »

Iskreno, ni ne očekujem puno; mislim, ne znam ni šta da očekujem...
:)
Bio je jeftin, pa sam uzeo...
:D

Pa i nema sta posebno od njega da se ocekuje.Pric da on sam cuda cini su preuvelicane i sam nece nesto znacajnije doprineti sem mozda potencije a i to zavisi od doza i coveka.
Da bi on dao neke rezultate dolazi onda tek na kraju kao dodatak osnovnoj suplementaciji.Pa cak i onda je pitanje kako ko reaguje na njega.Uglavnom se koristi posle kure za povratak prirodnog testosterona na normalan nivo.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #30 poslato: Avgust 20, 2015, 05:20:46 posle podne »

U svakom slučaju, javi nam da li je bilo kakvih promena. :)
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #29 poslato: Avgust 20, 2015, 12:13:42 posle podne »

Iskreno, ni ne očekujem puno; mislim, ne znam ni šta da očekujem...
:)
Bio je jeftin, pa sam uzeo...
:D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #28 poslato: Avgust 20, 2015, 12:06:25 posle podne »

Sa tim godinama je ok da uzmes ali ni to ne znaci da ce na tebe delovati kako ocekujes.
Ali u svakom slucaju bolje je od cigara  ;D
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #27 poslato: Avgust 20, 2015, 11:40:02 pre podne »

Čitao sam to da nema potre ako imam manje od 30; imam 33, pa sam kontao da je OK da probam..
:)
Nisam bacio pare, jer ne košta ni koliko sam pre za jedan dan bacio na cigarete...
;D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #26 poslato: Avgust 20, 2015, 09:20:12 pre podne »

Tribulus je totalno bacanje para sem ukoliko nemate preko 30god ili se skidate sa hemije pa se prirodni testosteron vraća u normalu.
Kod prve stavke i tu je sve individualno ali ko ima manje od 30god potpuno je bezveze da ga koristi.Drugu stavku neću da razvlačim jer se na Pansport forumu o tome ne piše samo sa delom skrenuo pažnju.
Inače odnos koji si kupio je veoma dobar samo ako ti je zaista potreban onda je ok.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #25 poslato: Avgust 19, 2015, 01:00:07 posle podne »

1-2 tablete pre ili posle obroka...
:)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #24 poslato: Avgust 19, 2015, 12:56:20 posle podne »

"Ok je"  ;) ...solidan je po sastavu...ako se ne varam po preporuci proizvodjaca stoji da se uzima pre obroka?

Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #23 poslato: Avgust 19, 2015, 12:45:03 posle podne »

Nisam mislio zajedno, nego generalno da li je OK...
:D
Žena je preko neta uzimala šminke neke, pa sam uzeo taj koji može jeftinije da dobije...
Now Foods 1000mg min. 45% Saponina.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 18 upita.