TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:37:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Umro Majkl Džekson!!!  (Pročitano 19667 puta)
Nitro
Gost
« Odgovor #93 poslato: Jul 02, 2009, 10:02:25 posle podne »

takodje
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #92 poslato: Jul 02, 2009, 09:57:26 posle podne »

Ja na ovu temu mogu da kazem samo jos RIP Majkl i to je to od mene
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #91 poslato: Jul 02, 2009, 07:49:17 posle podne »

U pravu si al ja kad sam to reko za Dzek dzona (rofl my ass off XD) ssam imao 17god i nisam znao nista...:PP a i dalje smatram da je po meni najbolje gradjen covek..i veruj mi ima mnogo onih koji mu zavide na izgledu XD  ne kazem da si to ti itd ali znam da ima...

a sto se MJ-a Tice..ja ti opet kazem Ja pratim i njegov life odavno i muziku...ali me niciji privatni zivot nije interesovao toliko...I brate ko je ovde reko da se ljudi javljaju jer im je zao njegovog zivota...mozda im je zao jer je upravo kao sto ti kazes umro muzicar...neznam iz kog kontexta si bangovo da svi zale njegov zivot... koji i jeste za zaljenje...Vecina zali to sto je sa scene otisao veliki muzicar...ja zalim i muzicara i licnost i to je licna stvar i ti nemas veze sa tim i ne mozes suprotno da me ubedis...a ko fake-uje odjednom ko sto ti kazes ja necu da ulazim u to ja govorim licno misljenje....
neznam iz kog kontextra si izvuko da ga svi zale kao LICNOST...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #90 poslato: Jul 02, 2009, 05:57:58 posle podne »

Da hans al ti trazis argumente a upadas u krajnost...Eto naveo si da ga volis muziku,igranje itd...i sta si LEPO rekao povodom toga...obzirom sta si RUZNO sve pricas vezano sa njegovu smrt...ako vec si toliko neutralan navedi jednu lepu stvar koju mislis o njemu,zbog cega osim opsesije svojim pozingom...a da ga najvise slusas ne bih rekao jer da je tako istina ovako ne bi pricao u svakom slucaju....



jos jednom,ko god ga proziva bez razloga i cinjenica ----->> kad ovo napravi nek se javi http://www.youtube.com/watch?v=rIJHaQ8EGn0

a isto tako nek se javi kad razume jer za brainless ljude sasvim je normalno da nece nista skapirati vec ce reci samo nesto tipa gej,pedofil,itd....i dont care anymore...kad se naucite da malo zivite kroz muziku drukciji su vidici...

Meni podju suze kad god gledam spot "Earth Song" od MJ-a :((( ETO REKAO SAM.....ETO!!!!


hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh GYNO!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #89 poslato: Jul 02, 2009, 05:57:36 posle podne »

Da hans al ti trazis argumente a upadas u krajnost...Eto naveo si da ga volis muziku,igranje itd...i sta si LEPO rekao povodom toga...obzirom sta si RUZNO sve pricas vezano sa njegovu smrt...ako vec si toliko neutralan navedi jednu lepu stvar koju mislis o njemu,zbog cega osim opsesije svojim pozingom...a da ga najvise slusas ne bih rekao jer da je tako istina ovako ne bi pricao u svakom slucaju....



jos jednom,ko god ga proziva bez razloga i cinjenica ----->> kad ovo napravi nek se javi http://www.youtube.com/watch?v=rIJHaQ8EGn0

a isto tako nek se javi kad razume jer za brainless ljude sasvim je normalno da nece nista skapirati vec ce reci samo nesto tipa gej,pedofil,itd....i dont care anymore...kad se naucite da malo zivite kroz muziku drukciji su vidici...


al brate sad ga branis ko sto si onomad branio ovog kak s ezove jbt dzek dzon ovaj na tvom avataru,pricao si ma vi ste ljubomorni jer ne izgledat etako,covek je savrsen,ne uzima hemiju jer je radnik blabla...a skoro si reko bas je smesan hemicar blabla...ok ako ga volis voli ga,ja ti smao djaem moje argumnte zasto mislim DA NIJEDAN NORMLAAN COVEK NE TREBA KRENUTI TAKIM PUTEM,jer opet,ako je potrebno deformisati sebe,raditi sve bolesne stvari koje je on radio i njegove zene i veze i njegova deca i tudja deca i tako dalje da bih napravio jebeni EARTH SONG onda neka fala radije cu ziveti bez plastike u sebi ne-pedogay nacinom zivota i necu napraviti EARTH SONG koji jeeeeeeeee tooooooooko toga promenio na jebenom svetu da nemam reci.Ako s eja pronadjem u pesmi,to znaci da sam ja prvi doziveo nesto i da pesma slucajno ocrtava slicne emocije,to ne znaci da ja zivim kroz jebenu pesmu ili d aona postje OH deo mog zivota.Moj zivot je moj zivot,ni keva ni majkl ni heath ni niko mi nije idol jer mi idol kao takav ne treba,kada recimo hvalim heatha,hvalim ga zbog muskulature ne zbog toga kakav je covek.Idol znaci slusati bez pogovora,toga u mom zivotu nema jer NIKO NIJE DOVOLJNO SAVRSEN DA SE SA SVIME U NECIJIM OSTUPCIMA SLAZEM!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #88 poslato: Jul 02, 2009, 05:54:50 posle podne »

Da hans al ti trazis argumente a upadas u krajnost...Eto naveo si da ga volis muziku,igranje itd...i sta si LEPO rekao povodom toga...obzirom sta si RUZNO sve pricas vezano sa njegovu smrt...ako vec si toliko neutralan navedi jednu lepu stvar koju mislis o njemu,zbog cega osim opsesije svojim pozingom...a da ga najvise slusas ne bih rekao jer da je tako istina ovako ne bi pricao u svakom slucaju....



jos jednom,ko god ga proziva bez razloga i cinjenica ----->> kad ovo napravi nek se javi http://www.youtube.com/watch?v=rIJHaQ8EGn0

a isto tako nek se javi kad razume jer za brainless ljude sasvim je normalno da nece nista skapirati vec ce reci samo nesto tipa gej,pedofil,itd....i dont care anymore...kad se naucite da malo zivite kroz muziku drukciji su vidici...

Meni podju suze kad god gledam spot "Earth Song" od MJ-a :((( ETO REKAO SAM.....ETO!!!!
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #87 poslato: Jul 02, 2009, 05:49:30 posle podne »

brate slusam metallicu svaki dan pa opet mislim da je hamet narkomancina i latentni,Hetfild alkos,lars mali besni kepec :D to sta oni rade mene ne zanima,ja slusma muziku.Zato slusajte muziku i ne pricajte o njegovom privatnom zivotu jer ZAISTA nema nsita lepo da se nauci iz toga sto bih rekao detetu svom e ovako i ti jednog dana da budes na televizor...Nisam nista lepo rekao jer opet kazem,kada ga pljuju ja cu se umesati i pitati zasto,kada ga tolko hvale ja cu opet kontra...equillibrium ppl :D i hold the balance
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #86 poslato: Jul 02, 2009, 05:35:48 posle podne »

Da hans al ti trazis argumente a upadas u krajnost...Eto naveo si da ga volis muziku,igranje itd...i sta si LEPO rekao povodom toga...obzirom sta si RUZNO sve pricas vezano sa njegovu smrt...ako vec si toliko neutralan navedi jednu lepu stvar koju mislis o njemu,zbog cega osim opsesije svojim pozingom...a da ga najvise slusas ne bih rekao jer da je tako istina ovako ne bi pricao u svakom slucaju....



jos jednom,ko god ga proziva bez razloga i cinjenica ----->> kad ovo napravi nek se javi http://www.youtube.com/watch?v=rIJHaQ8EGn0

a isto tako nek se javi kad razume jer za brainless ljude sasvim je normalno da nece nista skapirati vec ce reci samo nesto tipa gej,pedofil,itd....i dont care anymore...kad se naucite da malo zivite kroz muziku drukciji su vidici...
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #85 poslato: Jul 02, 2009, 04:03:53 posle podne »

Citat
posmrtno nabio onu stvar u usta

nekrofilu  ;D ;D

spreman si za gornju toponicu..imam tamo neke veze..primice te preko reda  ;D ;D ;D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 930


« Odgovor #84 poslato: Jul 02, 2009, 03:45:58 posle podne »

Ja volim Nirvanu Sex Pistolse... ali su ti likovi za mene debilčine prave i nikada ih nebi branio a naročito ne želim da branim MJ jer sam video njegov, način razmišljanja...čovek je puko i žao mi ga je bilo bez obzira što on verovatno je tad sedeo i razmišljao "Bože kako je nekome velika para 1 000 000 :)  )Hoću reći da ga je bolela ki.a za mene, ali da je od takvih pojedinaca kao ja živeo.
E kad se u meni rodila trunka sumnje da je pedofil + sam video koliko je pukao i da je to vrlo vrlo moguće, sad kažem da bi mu posmrtno nabio onu stvar u usta da znam da je 100% tačno.
Sad mogu da izlaze razni članci da jeste ili nije mene to više ne zanima jer ko je on u mom životu sem VRHUNSKOG pevača, igrača...?
Nebih da ulazim i analiziram njegov život, meni je važno samo ono u šta sam 100% siguran, da je vrhunski pevač/plesač da je poremećena ličnost, da je ušao u istoriju...

Ali ako su one optužbe tačne neka mu Bog podari mesto koje zaslužuje ;)
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #83 poslato: Jul 02, 2009, 03:22:30 posle podne »

al hans ga voli.. :D

hahahahahahha
koja tema jbt..

nesto sam se smorio

hahahha
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #82 poslato: Jul 02, 2009, 03:19:49 posle podne »

OPET PONAVLJAM JA verovatno ovde najvise i slusam njegove pesme jer su odlicne za pozing :D svidja mi se kako igra,glas itd al da je on menjao zivote i planetu...nigga please ^^

Da umre Hetfild i da krenu sad price jao kako je dobar i plemenit bio,ja bih odma upao a to sto je bio pijandura i sto je lecen alkos i sto je tukao zenu je ok??Kada pricate o tim velikanima pricajte vezano za njihovu sferu bavljenja,pricajte o muzici a ne jao al je dobar bio majkl ovo ono jer tad MORAM da se umesam
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #81 poslato: Jul 02, 2009, 03:04:00 posle podne »

au brate

STA JE ON URADIO ZA TEBE TO TE JA PITAM!!!!!




... naucio sam moonwalk i verovatno mnogi od vas (ili su bar probali)

Uostalom nije on decu ostavio bez prebijene pare, dug je oko 200mil. $ a vrednost lika M.J. je bar 1000 puta veca.

a moonwalk je promenio tvoj zivot kako :D kao da kazem naucio sam da balansiram jaje na celu!!!Nije lako,al se moze!

ma naravno,lik majkla dzeksona vredi 10 puta vise od federalnih rezervi zlata i platine US??
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
miletich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


therockarolla
« Odgovor #80 poslato: Jul 02, 2009, 02:47:01 posle podne »

au brate

STA JE ON URADIO ZA TEBE TO TE JA PITAM!!!!!




... naucio sam moonwalk i verovatno mnogi od vas (ili su bar probali)

Uostalom nije on decu ostavio bez prebijene pare, dug je oko 200mil. $ a vrednost lika M.J. je bar 1000 puta veca.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #79 poslato: Jul 02, 2009, 10:11:00 pre podne »

istina je to sto kaze hans..svi sad nesot laprdaju zao im je..seku vene ljudi zbog njega..ubijaju se..to su sve kreteni..slusao sam nesto malo njegovu muziku..extra je..spotovi su mu jos bolji..igra stvarno najbolje..ali to nije razlog gde god sad da idem moram da slusam o njemu..umro covek rip al prekinite vise da smarate sa tim..ko da je tito pa da svi zale :D

bubim vas sve :*


:*** jao miiiicaaa pametna XD
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 18 upita.