TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:49:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Umro Majkl Džekson!!!  (Pročitano 19670 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #63 poslato: Jul 01, 2009, 09:03:49 posle podne »

p.s. opet,meni s esvidja kako on igra meni taj stil skroz lezi,svidja mi s ekako peva i sve to super ali COME ON GUYS ovoliko nisu zalili za budom,isusom i megatronom zajedno....
  Isus se pise velikim slovom..


ma isus jisus kakogod ne verujem ni u isusa ni u budu ni bozic batu :D sve volim da ih hejtujem redom ne zavisim ni od cije milosti :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3806


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #62 poslato: Jul 01, 2009, 08:38:39 posle podne »

Vi jos uvek raspravljate oko ovoga....aaaaaaaaaaaaaaaa!!!

ne vidim poentu rasprave??
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 508

« Odgovor #61 poslato: Jul 01, 2009, 08:07:58 posle podne »

p.s. opet,meni s esvidja kako on igra meni taj stil skroz lezi,svidja mi s ekako peva i sve to super ali COME ON GUYS ovoliko nisu zalili za budom,isusom i megatronom zajedno....
  Isus se pise velikim slovom..
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #60 poslato: Jul 01, 2009, 07:45:24 posle podne »

p.s. opet,meni s esvidja kako on igra meni taj stil skroz lezi,svidja mi s ekako peva i sve to super ali COME ON GUYS ovoliko nisu zalili za budom,isusom i megatronom zajedno....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #59 poslato: Jul 01, 2009, 07:43:54 posle podne »

?Vise placu za njim nego za teslom
teslom ko? sta?
jbga filipe to nije bas bas bilo ko vec najprodavaniji izvodjac do sada...


Pa nije bilo ko,al sta sad treba da zalim za likom koji je svoju decu ostavio bez prebiejne pare( o kompleksima koje im je nametnuo i traumama koje ta deca imaju od nosenja maski i paranoja njihovog oca necu ni da pocinjem) jer je trosio po 60miliona iz cuga na cupove od platine i vozice za decu???


e majke mi otvaram temu UMRO HITLER da malo zalimo :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #58 poslato: Jul 01, 2009, 07:40:57 posle podne »

au brate :D pa jesma ja reko da bih plakao za gardianima da se rasture il pocrkaju je roni pevaju o ckeicima i sotoni??

STA JE ON URADIO ZA TEBE TO TE JA PITAM!!!!!

Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #57 poslato: Jul 01, 2009, 06:05:01 posle podne »

Jbg filipe nemaju svi smisla za muziku :) a nemogu svi ni da je osecaju...nije to samo drndanje par rifova i pevanje o cekicjima,zmajevima,sotoni il hood-u i gangsta boyz..ali ne vredi dok covek sam ne svati...


kad budes teo ima te naucim da sviras dzitru da budes fucking massive gitarist ki nash Keva Levra  ;D
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #56 poslato: Jul 01, 2009, 05:08:34 posle podne »

?Vise placu za njim nego za teslom
teslom ko? sta?
jbga filipe to nije bas bas bilo ko vec najprodavaniji izvodjac do sada...
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #55 poslato: Jul 01, 2009, 03:56:01 posle podne »

Ono sto je on napravio za svog zivota vi mozete da sanjate...da imate i gomile plasticnih hirurga,gh ,testosterona, i tako dalje :)  ::) ::) ::)
a on nije unistio kozu i ten ...nego ga je unistio vitiligo ondnosno lupus..pa posto nije imao izlaza isao je sve dalje i dalje misleci da ce moci da se popravi al se nazalost unistio..zato mozete videti koliko je u pocetku normalno izgledao tj posle prvih operacija.. drugarica mi je nedavno umrla od lupusa tako da sam upucen koliko je teska stvar...


http://www.youtube.com/watch?v=ACPsfcsg4ZE


sta je ucnio exactly???Vise placu za njim nego za teslom
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #54 poslato: Jul 01, 2009, 03:48:10 posle podne »

Ono sto je on napravio za svog zivota vi mozete da sanjate...da imate i gomile plasticnih hirurga,gh ,testosterona, i tako dalje :)  ::) ::) ::)
a on nije unistio kozu i ten ...nego ga je unistio vitiligo ondnosno lupus..pa posto nije imao izlaza isao je sve dalje i dalje misleci da ce moci da se popravi al se nazalost unistio..zato mozete videti koliko je u pocetku normalno izgledao tj posle prvih operacija.. drugarica mi je nedavno umrla od lupusa tako da sam upucen koliko je teska stvar...


http://www.youtube.com/watch?v=ACPsfcsg4ZE
« Poslednja izmena: Jul 01, 2009, 03:53:22 posle podne od strane Nitro » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #53 poslato: Jul 01, 2009, 03:38:46 posle podne »

jao evo ga jos jedan od onih pametnih poznavalaca muzike  ::) ::)

 :D :D Где сам ја рекао да сам познавалац музике. Само сам рекао да је та срања што је радио са својом кожом, својим целим телом је далеко од нормалног.

Сад ће одмах неко да да предлог да постане светац као Тоше.  ::)


ma svi u holivudu su plastika i GH,on jeste poster boy za neuspele operacije al nie jedini
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #52 poslato: Jul 01, 2009, 03:37:04 posle podne »

Cekaj filipe?pa prvo ovo nije muzicki forum...niti je bila tema za muziku da ja sad moram da pisem...a ko god da me je licno pitao za njega ili sta slusam rekao bih bez problema...to je isto kao da poredis to sto ti ne pominjesh da slusash hammerfaill eto dada  ;) ;)


al ja sma bar stotinak puta pisao imena bendova koje slusam :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #51 poslato: Jul 01, 2009, 01:45:53 posle podne »

e a sto niste za ovih kolko godina koliko postoji forum IJEDNOM njega pomenuli ili napravili neku temu nego odjednom kad umre onda su svi JAOOOOO UMROOO JEEEEEEE MOJEEE SRCEEE JE MRTVOOOOOOOOO!!!!!Ma svuda tako,na svim forumima,fejsbukovima...ja se divim njegovom doprinosu humoru jer da nije onakav kakav je bio epizoda south parka The Jeffersons ne bi postojala a to bi bila steta...

Hahahahhaha..e nasmejao si me nemas pojma sa delom o south parku.Verovatno si mislio na onaj deo kada se raspada i spopada decicu  uz cuvenu recenicu ( I wanna play)  :) epizoda je legendarna.Sorry za off ali morao sam :)
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #50 poslato: Jul 01, 2009, 01:20:28 posle podne »

jao evo ga jos jedan od onih pametnih poznavalaca muzike  ::) ::)

 :D :D Где сам ја рекао да сам познавалац музике. Само сам рекао да је та срања што је радио са својом кожом, својим целим телом је далеко од нормалног.

Сад ће одмах неко да да предлог да постане светац као Тоше.  ::)
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #49 poslato: Jul 01, 2009, 09:20:45 pre podne »

Cekaj filipe?pa prvo ovo nije muzicki forum...niti je bila tema za muziku da ja sad moram da pisem...a ko god da me je licno pitao za njega ili sta slusam rekao bih bez problema...to je isto kao da poredis to sto ti ne pominjesh da slusash hammerfaill eto dada  ;) ;)
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 18 upita.