TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 03:44:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Umro Majkl Džekson!!!  (Pročitano 19689 puta)
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #18 poslato: Jun 27, 2009, 12:19:23 pre podne »

Ја се синоћ баш скењао... што се песама тиче, пробајте да неђете неку која вам се неће свидети!  ;)  ја пробао синоћ и једноставно - НЕМА!

Нитро, будала је било и увек ће их бити, не вреди се нервирати.... Гледам идиоте на фејсу како га омаловажавају, називају именима (нећу цитирати),... јботе његов живот, његова ствар!!! Нико се од тих неандерталаца није сетио добрих дела која је урадио за свет...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #17 poslato: Jun 26, 2009, 09:17:09 posle podne »

Pa ja se joinovo u grupe "moje omiljeno vodenicarsko blago", "Umro/umrla sam vec 342 puta jer nisam slao/la dalje lancane mejlove/sms-ove" " J**E NAM SE GDE STE BILI SINOC I GDE IZLAZITE VECERAS !!!", "I rade bicycle becouse girls are hot"... treba li dodavati nesto :) smesno...

Moram se joinovati u ellu  :)

Earth song je :) Kako nece biti ekstra spot kada je jedan od najskupljih u istoriji, gledao sam na youtube-u i pise da 31. najskuplji...
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #16 poslato: Jun 26, 2009, 08:57:47 posle podne »

Pa ja neznam sta na Face-u nema, sve moguce grupe postoje i za i za protiv svega, gluposti :)
mislim da ima Ella sir fan grupa.... :D

jbga dobre se i MJ drzao posle svih tih operacija...
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #15 poslato: Jun 26, 2009, 08:34:42 posle podne »

ufff dirty diana....sad mi je na give in to me najace....a world song je objasnio i spot i pesma....jednom recju genije :(((

da nije mozda earth song :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 508

« Odgovor #14 poslato: Jun 26, 2009, 08:21:39 posle podne »

Majkl je bas bio gotivac :((
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1206


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #13 poslato: Jun 26, 2009, 08:01:51 posle podne »

Samo treba napraviti razliku izmedju stare dobre narodne muzike iz 70-tih i 80-tih godina i ovog smeca koje ljudi danas nazivaju narodnom muzikom...  ;)  Stara dobra se moze slusati i 24h, a ovo smece danas ne mogu ni sekund da slusam...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #12 poslato: Jun 26, 2009, 07:33:14 posle podne »

:) Dobro, naravno da je to u zanru bilo, nista ozbiljno :)
To, ne obrazovani i manjak inteligencije, sa tim i ide i ljubav prema odredjenoj muzici... Kako zdrav pametan covek moze (osim u ekstremnim situacijama - pijancenje i slicna seljacenja  :D) da slusa ordinarnu narodnu muziku... ja kada nekog cujem da ujutru ili u podne to slusa (komsije u kvartu nekad pojacaju) ja ne verujem, ne mogu to da pojmim...
Ali da ne skrecemo sa teme, ti ljudima sto spore njegovo muzicko stvaralastvo i talenat za igru treba samo reci "O.K."... t.j. treba se drzati poznate recenice, cini mi se Vidgenstajna "Ne raspravljaj se sa glupljim od sebe, izgubices"  :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #11 poslato: Jun 26, 2009, 07:09:11 posle podne »

:D D: vidi ga ognjen hejter  ;D ;D :D :D xD to si dobro rekao...bravo...al ne bih ih vredjao,nisu stoka samo su glupi i ne obrazovani ...i bez sluha
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #10 poslato: Jun 26, 2009, 07:00:20 posle podne »

Pa ja neznam sta na Face-u nema, sve moguce grupe postoje i za i za protiv svega, gluposti :)
Niko nemoze da porekne da je bio neprikosnoven u tome sto je radio i to je to... Sta zna stoka koja odrasta na narodnjacima :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #9 poslato: Jun 26, 2009, 05:45:07 posle podne »

Ma roknuli su ga i to je to...a ko nije odgledao spot i pocuo pesmu The World song molio bih da ne komentarise gluposti na njegov racun...jer sad po fejsu gledam kojekakve budale koje pljuju po njemu ,a da izvinete ne znaju gde su suplji i veze sa muzikom nemaju...al takvi ljudi su sami sebi teret sta da se radi....


a sto se raka koze tice to nisam znao...al posle onog kroz sta je prosao ne bi me cudilo... :( jbg
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Jun 26, 2009, 04:25:40 posle podne »

Opšte poznata stvar je da se godinama bori sa rakom kože. Zasad, kao nezvanično saopštenje stoji da je umro usled prestanka rada srca.

E, sad, počinju da se vode i špekulacije da je za njegovu smrt više ili manje odgovoran i bodibilder Lou Ferigno, koga je Michael nedavno angažovao kako bi ušao u formu. No, ne zna se da li su oni već počeli sa treninzima ili ne.
« Poslednja izmena: Jun 26, 2009, 04:28:08 posle podne od strane Robert » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Jun 26, 2009, 04:19:29 posle podne »

navodno sumnjaju i na rak koze, sto me bas i ne cudi...

u svakom slucaju...  :(
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Jun 26, 2009, 02:53:09 posle podne »

Ma, kada sam gledao pozing Kai Greena, nisam znao u čemu više uživam - u njegovom fantastičnom pozingu ili Džeksonovoj pesmi. Ima strašan ritam i "jake" reči. :)

Doduše, njegova pesma koja po meni ima najbolju muziku je Black or White, a text mi je najjači u We Are The World.

Mada, teško je kod njega bilo šta izdvajati. Sve je to FANTASTIČNO.
U poslednje vreme najviše uživam u ovom njegovom nastupu iz 2001: http://www.youtube.com/watch?v=kOG8lwvVSmo

Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #5 poslato: Jun 26, 2009, 02:25:33 posle podne »

haha kai ga jos i imitira xD
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #4 poslato: Jun 26, 2009, 02:23:17 posle podne »

ufff dirty diana....sad mi je na give in to me najace....a world song je objasnio i spot i pesma....jednom recju genije :(((
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.153 sekundi sa 18 upita.