TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 03:57:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Umro Majkl Džekson!!!  (Pročitano 19697 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #33 poslato: Jun 28, 2009, 07:19:19 posle podne »

I ja sam isto mislio da je hteo da baci dete, ne bukvalno ali da ga je doveo u opasnost ali kada sam video snimak pre neki dan samo ga je izneo da ga pokae fanovima, na sekund, nista ozbiljno...

Za pedofiliju vec nikako ne mogu znati :)
Sačuvana
miletich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


therockarolla
« Odgovor #32 poslato: Jun 28, 2009, 05:51:39 posle podne »

Michael Jackson je bio najveca zvezda koja je pogodila zemlju... bio i ostao kralj Pop/Rock muzike...
Losi glasovi mogu da pricaju sta hoce.
Uostalom ko nezna kako izgledaju njegovi koncerti
http://www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU
http://www.youtube.com/watch?v=iPSkurGQj-M&feature=related

R.I.P. Peter Pan


Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #31 poslato: Jun 28, 2009, 03:57:15 posle podne »

...ne vredi....    :-\ :-\ :-\
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #30 poslato: Jun 28, 2009, 10:58:05 pre podne »

pa dobro Nitro pokazivao ga fanovima ali zar je bas morao kroz prozor  :)  i ono sto im je stavljao maske kojekakve na glavu da ih neko ne vidi mislim da je ipak malo bilo preterivanje ali to je u njegovom stilu  ;)
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #29 poslato: Jun 28, 2009, 10:50:53 pre podne »

Ja samo mogu da ti kazem da si loshe obavesten o svemu i to je to....a to dete je pokazao fanovima i uneo ga u kucu...ali nema sta njega opravdavati...on je uradio ono sto niko drugi nece i tu vise nema govora :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #28 poslato: Jun 28, 2009, 10:12:24 pre podne »

Moguce da gresim...kako god bilo i sta god da je istina kao sto sam i pre rekao to nikako ne umanjuje njegov rad kao muzicara i svu dobrobit sto je uradio.Samo sam hteo skrenuti paznju da je i pored svega bio covek koji je gresio,ali gresimo svi.To je bila poenta moga posta.Neka mu je laka zemlja,o mrtvima sve najbolje.
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #27 poslato: Jun 28, 2009, 02:04:45 pre podne »

Козма, то све што си навео, или си прочитао у новинама или ти је неко испричао, јер то нема везе са истином! Погледај снимак поново, јер се јасно види да не држи дете за ногу...  ;)

Мајкл није хтео да баци дете нити да га повреди на било који начин, што се може видети и на снимку (можете погледати на youtube). Све се то догодило у једном хотелу у Берлину, а да ли ико зна шта је он радио у Берлину!?!

О тим оптужбама за педофилију... мислим, како да не... ево дај нам 20 милиона па ће нас проћи туга!?!? Па се после јавио још један родитељ, чија је туга већа чим је тражио 30 милиона...  
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1651


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #26 poslato: Jun 28, 2009, 01:48:56 pre podne »

Ono sto je na mene dosta uticalo je kada sam cuo da je dosta dosta novca ulozio u humanitarni rad.. Respect za to i za finu muziku.. A sve sto je lose radio, radio je sebi tako da...
Rip M.J.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #25 poslato: Jun 27, 2009, 11:48:35 posle podne »

Sto se tice bacanja deteta (svog) kroz prozor bio je snimak na svim skoro televizijama kao i u novinama slike.Mislim da je to bilo u jednom hotelu.Ne bih ni ja verovao da nisam video snimak.Drzao je dete za nogu na balkonu dok su ocevidci vristali i molili ga da to ne cini.Posle tog dogadjaja mi se smucio na neki nacin.A o njegovim kompleksima...ko da ih samo on ima i sada treba svi koji imaju para da uzimaju lekove i budu crni ili beli..to ga ne opravdava uopste.
Sto se muzike tice bio je i ostao jedinstven,ali ponasanje njegovo nije za primer uvek bilo.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #24 poslato: Jun 27, 2009, 08:51:47 posle podne »

Zoli svako moze da pusti pricu o bilo kome?inace gde si to video da je on hteo da baci dete kroz prozor?pogresno si protumacio taj dogadjaj...a to sto je on zeleo da bude belac...e pa o tome necu ako se ne razumes u njegovu biografiju..recicu samo da je imao lose detinjstvo ..jako jako lose...komplexi su ga pojeli ali su ga napravili onim sto jeste...a to je legenda...i nikad niko nece moci da napravi ono sto je on JEDNOM Napravio
...a to je pop i baza SVAKE DANASNJE MUZIKE>...

inace njegov najveci tribut majstor je suleman mirza ,cisto koga zanima mozete pogledati...jako talentovan imitator ...ali JEDNA JE LEGENDA!!

evo par imitatorskih

http://www.youtube.com/watch?v=InuKqKy9Nm0

http://www.youtube.com/watch?v=zaBsshIYT2w


« Poslednja izmena: Jun 27, 2009, 08:54:37 posle podne od strane Nitro » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Jun 27, 2009, 06:03:56 posle podne »

cuven je i po svom humanitarnom radu

Tako je. Ko zna koliko miliona dolara je poklonio. A to se ne pominje tako često.
U svakom slučaju, o njemu sudim kao o vrsnom pevaču i plesaču. Kao takvog sam ga dobro upoznao jer sam veliki njegov obožavalac, i to je njegov javni život. A o njegovom privatnom životu mogu suditi samo oni koji ga i privatno znaju. Sve ostalo ide pod "rekla-kazala", a u to nikada ne ulazim.  Takve ocene nisu realne.

Barem smo se na forumu susreli sa tim kada se priča o suplementima - koliki procenat populacije misli da su štetni jer su ČULI takve priče i zbog toga što se nisu LIČNO susreli sa preparatima. Na osnovu toga, da se uradi neka globalna anketa, rekao bih da bi 80-ak posto ljudi reklo kako misli da su štetni. Znači, u ogromnoj većini su. A da li je to realna ocena?  Znači, sve potiče od onog "rekla-kazala".

Jackson je bio pevač - ocenjujmo ga kao takvog, jer ga drugačijeg i ne poznajemo. ;)

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #22 poslato: Jun 27, 2009, 12:49:48 posle podne »

Bio je velika zvezda -jeste!
ali budimo i realni malo..imao je toliko ispada da je to strasno.Hteo je dete da baci kroz prozor,optuzili ga za pedofiliju i ko zna sta sve jos...ne kazem neke stvari mozda su mu namestene ali da je svetac daleko od toga.
Ja mu najvise zmeram sto je uzimao terapije da bude belac - budalastina! zato se i raspadao.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #21 poslato: Jun 27, 2009, 08:09:45 pre podne »

Bez obzira sto i nisam neko ko toliko uziva u toj vrsti muzike kao vi,ali daleko od toga da je nikad ne slusam,zaista je nedopustivo reci i osporiti njegovu karijeru,muziku,talente i sve sto je ucinio za muziku i u muzici...
Kao muzicara sam ga od uvek cenila,kao licnost iskreno nikada iz mnogo,mnogo razloga...ali juce sam rano ujutru cula vest o njegovoj smrti i iskreno mi je bilo zao,jer je ipak neko ko je ostavio traga,duboki trag

A vi se pomirite sa tim da ce takvi velikani uvek imati armiju svojih fanova,ali i bosti oci jenom malom delu koji ce ga mrzeti.Ali zasto se sada i vi ponsate bas isto tako kao oni koje kritikujete???

Neka pociva u miru
Sačuvana
Be Happy!!!
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #20 poslato: Jun 27, 2009, 08:05:41 pre podne »

cuven je i po svom humanitarnom radu

RIP

respect
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3424


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #19 poslato: Jun 27, 2009, 05:35:02 pre podne »

I ja sam cesto rekao da buzkvalno nema losu pesmu.
Bio je i ostace najveca muzicka zvezda svih vremena,i
neverujem da ce skoro builo ko da obori neki njegov rekord.
Sačuvana
   
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.136 sekundi sa 18 upita.