TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 03:17:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol u ledjima  (Pročitano 15266 puta)
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #3 poslato: Avgust 22, 2007, 12:44:29 pre podne »

Kod mene je bio kao neki čvorić, baš u tom delu ispod plaćke ( desne). I sva sreća da u teretani imamo "super baku" Jelisavetu koja ga je "odvezala" u roku od 10 sekundi. U tih 10-tak sekundi sam osetio kao da mi neko nabija nož na bolno mesto i udara maljem po glavi! A posle toga, prava milina!  ;D

Proveri PM za broj...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #2 poslato: Avgust 21, 2007, 10:39:02 posle podne »

Jesi pitao doktora za savet?
Mene ponekad ziga u donjem delu ledja,ali to vise kad malo istegnem misic...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Ogi
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249

« Odgovor #1 poslato: Avgust 21, 2007, 09:11:11 posle podne »

GODINAMA me vec bole ledja u jednoj jedinoj tacki, sa desne strane ispod plecke! Znaci to nije kicma vec osecam da je tkivo, zgrceni misic, nerv, sta god ali sigurno ije kostani deo... pocinje da me boli skoro SVAKI put nakon "duznje" setnje, znaci posle sat vremena sasvim sigurno... nekada mi se cini da me ne boli ali evo ovih dana od kako sam poceo da vezbam a i nesto sam hodao dosta toliko me boli da ne mogu da hodam a ni da sedim... mislim mogu ali boli... sutra ujutru me nista ne boli i bol se vraca posle duzeg hodanja... desi se i da me boli od treniranja... Je l' zna neko sta bi to moglo da bude? Inace imam skoliozu jos od osnovne skole, nije to nesto sto se vid na oko, nisam  kriv ne daj Boze ili tako nesto ali mozda je i zbog toga nesto... a mozda i nije... osecam da mi je potrebna ZESCA masaza... Da li neko zna nekog dobrog masera u Beogradu? Ali da to ne bude samo relaksacione nego vise medicinska masaza?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.063 sekundi sa 17 upita.