TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 10:22:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Carinici zaplenili testosteron  (Pročitano 34600 puta)
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #170 poslato: Septembar 16, 2009, 02:23:05 posle podne »

ok , da znam da narucim od azbesta sprave :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #169 poslato: Septembar 16, 2009, 01:51:00 posle podne »

Markoni spalicu ti gym ;D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #168 poslato: Septembar 16, 2009, 12:47:14 posle podne »

cuj ovog ...  :D
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #167 poslato: Septembar 16, 2009, 10:49:21 pre podne »

junky rage :D :D
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #166 poslato: Septembar 16, 2009, 10:09:45 pre podne »

FItja se mucenik ubi pisuci a ja neznam sto jednostavno ne iskulira XD ovde se samo vatra pali...  ;D ;D :D :D
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #165 poslato: Septembar 16, 2009, 09:18:35 pre podne »

Dasso nemoj da kvaris topic  :D
tako je sasa!!!! ;)
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #164 poslato: Septembar 16, 2009, 01:00:51 pre podne »

Dasso nemoj da kvaris topic  :D
Sačuvana
dassa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 20

« Odgovor #163 poslato: Septembar 15, 2009, 11:38:53 posle podne »

Ovi zaplenili na Madjarskoj,jer ide u Bugarskoj prodaja, blizu mi granica... :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #162 poslato: Septembar 15, 2009, 11:23:31 posle podne »

Decko ti bi ozbiljno trebao da preispitas sebe.....ako stvarno mislis da je alkohol stetniji od steroida....Ozbijno ti kazem....Ja bih ti sve postove ovog tipa izbrisao da sam moderator! Pa sada ce neki klinac koji izlazi i pije poslusati tebe, prestati da pije i uzece aas....A onda idu celavost, bubuljice, ginekomastija, smrad koji izbija iz tebe kada se znojis, nervoza , impotencija....I naravno totalni down kada ti se zavrsi kura..... Ako vec uzimas aas nemoj druge da trujes tom pricom!!!!

Chek da krenem AHAHHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHHAHAHAAHAHAAHAHHAAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAAHHAAHAHAAHHAHAAHAHAAHAHAAHAAHHAHAAAH

Citajuci tvoje treninge,tvoj princip ishrane itd i tvoje savete samo kontam koliko si svez u ovome.Prvo impotencija ?  AHHAHAHHAAHAHHAAHAHH ok upotrebi mozak,da bi toliko supresovao nesto koliko dugo i koliko MG bi trebao da uzimas ? Chekaj koliko takmicara ima decu ? Zatim smrad ???? Celavost ? Bubuljice ? AMAN imao sam vise bubuljica kad sam se hranio nepravilno LoL ! ! ! Drugo pad posle kure ?  ?  ? Jesi nekad uzeo AAS ? Odgovoricu umesto tebe NISI i ne mozes da znas nista od ovoga ! Zatim Na masi sam dobio 13kg od toga mi ostalo 10kg ? ? ? PAD ? Aman ? MOZAK GDE JE TU ? NEMA GA jer si svez u celoj prici.Citaj,nauci,IZUCI koristi daj primere pa onda pricaj ovakve gluposti i ne flame-uj vise majke ti
Ti si bolid.....:))))).....tezak......ako uzimas test verovatno si vrlo potentan....xexexe koje si gluposti ti ovde napricao.....A ima mnogo profi bildera i koji nemaju decu.....Mislio sam na pad u snazi....a da dobijas misice to je tacno....to je inace i svrha uzimanja aas...a ja ih ne uzimam ali to je samo dokaz da za razliku od tebe nemam komplekse i razmisljam na duge staze...toliko...


druze jel vezbas da bi dobio misice??Dakle kompleksash si i to veliki cim stavljas svoju sliku ovde,DAKLE ISTI SI KO MI :O joj boze misli malo pobogu i zaboga


a potentnost studiras medicinu???Pa jbt jel si ti i izokola normalan z aimpotenciju bre?? pa u sebi imas 7-8 puta test vise od normale,jbt sta mislis kakav to efekat ima na potenciju ? :D mozda jedno 4-5 puta vise erekcija? :D ne razmisljas druze izvini na primedbi al tako je...pozz
Pa imas vise testa dok uzimas i potentan si....Ali ja pricam o trenutku kada budes batalio da ih uzimas.....Nema smisla polemisati o ovome jer ste vi duboko zagrizli sa time.....I ne postoji nacin da vas ubedim u suprotno....niti vi mene....


druze evo ja vec mesec dana nisam ni na cemu,prelaz nisam osetio!!! zasto??jer nisam napaljeni klinac koji nezna sta unosi i kako da se oporavi.Svati da pojava hipogonadizma jeste uvek prisutna,ali opet SVATI da to nije smanjenje od 90% to je 5-10% manje,pa se sve vrati u normalu 2 nedelje po prestanku uzimanja!!!Covece pricam ti iz svog iskustva ne trabunjam na osnovu govorkanja i mitova.


99,99% NEGATIVNIH EFEKATA IMA VEZE ISKLJUCIVO SA PREVELIKIM DOZAMA I PREDUGIM UZIMANJEM BEZ PAUZE! CINJENICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ako kazes da nije tako,ja ocekujem bar neki opipljiv dokaz,nalaze,istrazivanja na ljudima,mrtve ljude i slicno,jer ja mogu svakog dana da ti pokazem stotinu novih zrtava alkoholizma od kojih je 10% mladje od 16 GODINA!!!!!! niko ovd ene govori uzimajte deco steroide,NEGO NE UZIMAJTE NI NJIH I MANITE S EALKOHOLA NIJE TO ZA BUDALE!
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #161 poslato: Septembar 15, 2009, 11:17:35 posle podne »

Decko ti bi ozbiljno trebao da preispitas sebe.....ako stvarno mislis da je alkohol stetniji od steroida....Ozbijno ti kazem....Ja bih ti sve postove ovog tipa izbrisao da sam moderator! Pa sada ce neki klinac koji izlazi i pije poslusati tebe, prestati da pije i uzece aas....A onda idu celavost, bubuljice, ginekomastija, smrad koji izbija iz tebe kada se znojis, nervoza , impotencija....I naravno totalni down kada ti se zavrsi kura..... Ako vec uzimas aas nemoj druge da trujes tom pricom!!!!

Chek da krenem AHAHHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHHAHAHAAHAHAAHAHHAAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAAHHAAHAHAAHHAHAAHAHAAHAHAAHAAHHAHAAAH

Citajuci tvoje treninge,tvoj princip ishrane itd i tvoje savete samo kontam koliko si svez u ovome.Prvo impotencija ?  AHHAHAHHAAHAHHAAHAHH ok upotrebi mozak,da bi toliko supresovao nesto koliko dugo i koliko MG bi trebao da uzimas ? Chekaj koliko takmicara ima decu ? Zatim smrad ???? Celavost ? Bubuljice ? AMAN imao sam vise bubuljica kad sam se hranio nepravilno LoL ! ! ! Drugo pad posle kure ?  ?  ? Jesi nekad uzeo AAS ? Odgovoricu umesto tebe NISI i ne mozes da znas nista od ovoga ! Zatim Na masi sam dobio 13kg od toga mi ostalo 10kg ? ? ? PAD ? Aman ? MOZAK GDE JE TU ? NEMA GA jer si svez u celoj prici.Citaj,nauci,IZUCI koristi daj primere pa onda pricaj ovakve gluposti i ne flame-uj vise majke ti
Ti si bolid.....:))))).....tezak......ako uzimas test verovatno si vrlo potentan....xexexe koje si gluposti ti ovde napricao.....A ima mnogo profi bildera i koji nemaju decu.....Mislio sam na pad u snazi....a da dobijas misice to je tacno....to je inace i svrha uzimanja aas...a ja ih ne uzimam ali to je samo dokaz da za razliku od tebe nemam komplekse i razmisljam na duge staze...toliko...


druze jel vezbas da bi dobio misice??Dakle kompleksash si i to veliki cim stavljas svoju sliku ovde,DAKLE ISTI SI KO MI :O joj boze misli malo pobogu i zaboga


a potentnost studiras medicinu???Pa jbt jel si ti i izokola normalan z aimpotenciju bre?? pa u sebi imas 7-8 puta test vise od normale,jbt sta mislis kakav to efekat ima na potenciju ? :D mozda jedno 4-5 puta vise erekcija? :D ne razmisljas druze izvini na primedbi al tako je...pozz
Pa imas vise testa dok uzimas i potentan si....Ali ja pricam o trenutku kada budes batalio da ih uzimas.....Nema smisla polemisati o ovome jer ste vi duboko zagrizli sa time.....I ne postoji nacin da vas ubedim u suprotno....niti vi mene....
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #160 poslato: Septembar 15, 2009, 11:06:21 posle podne »

Decko ti bi ozbiljno trebao da preispitas sebe.....ako stvarno mislis da je alkohol stetniji od steroida....Ozbijno ti kazem....Ja bih ti sve postove ovog tipa izbrisao da sam moderator! Pa sada ce neki klinac koji izlazi i pije poslusati tebe, prestati da pije i uzece aas....A onda idu celavost, bubuljice, ginekomastija, smrad koji izbija iz tebe kada se znojis, nervoza , impotencija....I naravno totalni down kada ti se zavrsi kura..... Ako vec uzimas aas nemoj druge da trujes tom pricom!!!!

Chek da krenem AHAHHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHHAHAHAAHAHAAHAHHAAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAAHHAAHAHAAHHAHAAHAHAAHAHAAHAAHHAHAAAH

Citajuci tvoje treninge,tvoj princip ishrane itd i tvoje savete samo kontam koliko si svez u ovome.Prvo impotencija ?  AHHAHAHHAAHAHHAAHAHH ok upotrebi mozak,da bi toliko supresovao nesto koliko dugo i koliko MG bi trebao da uzimas ? Chekaj koliko takmicara ima decu ? Zatim smrad ???? Celavost ? Bubuljice ? AMAN imao sam vise bubuljica kad sam se hranio nepravilno LoL ! ! ! Drugo pad posle kure ?  ?  ? Jesi nekad uzeo AAS ? Odgovoricu umesto tebe NISI i ne mozes da znas nista od ovoga ! Zatim Na masi sam dobio 13kg od toga mi ostalo 10kg ? ? ? PAD ? Aman ? MOZAK GDE JE TU ? NEMA GA jer si svez u celoj prici.Citaj,nauci,IZUCI koristi daj primere pa onda pricaj ovakve gluposti i ne flame-uj vise majke ti
Ti si bolid.....:))))).....tezak......ako uzimas test verovatno si vrlo potentan....xexexe koje si gluposti ti ovde napricao.....A ima mnogo profi bildera i koji nemaju decu.....Mislio sam na pad u snazi....a da dobijas misice to je tacno....to je inace i svrha uzimanja aas...a ja ih ne uzimam ali to je samo dokaz da za razliku od tebe nemam komplekse i razmisljam na duge staze...toliko...


druze jel vezbas da bi dobio misice??Dakle kompleksash si i to veliki cim stavljas svoju sliku ovde,DAKLE ISTI SI KO MI :O joj boze misli malo pobogu i zaboga


a potentnost studiras medicinu???Pa jbt jel si ti i izokola normalan z aimpotenciju bre?? pa u sebi imas 7-8 puta test vise od normale,jbt sta mislis kakav to efekat ima na potenciju ? :D mozda jedno 4-5 puta vise erekcija? :D ne razmisljas druze izvini na primedbi al tako je...pozz
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #159 poslato: Septembar 15, 2009, 11:03:31 posle podne »

ma ne zna taj sta je andol,a ne AAS
Pa ne znam iz iskustva ali studiram medicinu tako da znam mnogo vise o tim lekovima nego ti!!!!!Pogotovo o sporednim efektima! Sto se tebe tice dobro je da toliko pazis i nadam se da ti je kura pazljivo pripremjena kako ne bi imao nezeljenih efekata...Iako me nerviraju tvoje izjave ne zelim ti zlo.....


druze,dodji na pm,da ti dam broj moje devojke da popricate o mojoj impotenciji :D :D :D molim te ne lupaj gluposti dok sam ne probas ili dok neko tebi jako blizak ne proba,mani me teorije i mitova molim te...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #158 poslato: Septembar 15, 2009, 10:08:51 posle podne »

ma ne zna taj sta je andol,a ne AAS
Pa ne znam iz iskustva ali studiram medicinu tako da znam mnogo vise o tim lekovima nego ti!!!!!Pogotovo o sporednim efektima! Sto se tebe tice dobro je da toliko pazis i nadam se da ti je kura pazljivo pripremjena kako ne bi imao nezeljenih efekata...Iako me nerviraju tvoje izjave ne zelim ti zlo.....
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #157 poslato: Septembar 15, 2009, 10:02:11 posle podne »

ma ne zna taj sta je andol,a ne AAS
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #156 poslato: Septembar 15, 2009, 09:57:48 posle podne »

Ajmo sad jos jedna runda, stigao je novi prosvetitelj  :D :D :D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Stranice: [1] 2 3 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.125 sekundi sa 18 upita.