TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:45:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Carinici zaplenili testosteron  (Pročitano 34542 puta)
tozaNS
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 516

« Odgovor #155 poslato: Septembar 15, 2009, 09:41:21 posle podne »

Decko ti bi ozbiljno trebao da preispitas sebe.....ako stvarno mislis da je alkohol stetniji od steroida....Ozbijno ti kazem....Ja bih ti sve postove ovog tipa izbrisao da sam moderator! Pa sada ce neki klinac koji izlazi i pije poslusati tebe, prestati da pije i uzece aas....A onda idu celavost, bubuljice, ginekomastija, smrad koji izbija iz tebe kada se znojis, nervoza , impotencija....I naravno totalni down kada ti se zavrsi kura..... Ako vec uzimas aas nemoj druge da trujes tom pricom!!!!

Chek da krenem AHAHHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHHAHAHAAHAHAAHAHHAAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAAHHAAHAHAAHHAHAAHAHAAHAHAAHAAHHAHAAAH

Citajuci tvoje treninge,tvoj princip ishrane itd i tvoje savete samo kontam koliko si svez u ovome.Prvo impotencija ?  AHHAHAHHAAHAHHAAHAHH ok upotrebi mozak,da bi toliko supresovao nesto koliko dugo i koliko MG bi trebao da uzimas ? Chekaj koliko takmicara ima decu ? Zatim smrad ???? Celavost ? Bubuljice ? AMAN imao sam vise bubuljica kad sam se hranio nepravilno LoL ! ! ! Drugo pad posle kure ?  ?  ? Jesi nekad uzeo AAS ? Odgovoricu umesto tebe NISI i ne mozes da znas nista od ovoga ! Zatim Na masi sam dobio 13kg od toga mi ostalo 10kg ? ? ? PAD ? Aman ? MOZAK GDE JE TU ? NEMA GA jer si svez u celoj prici.Citaj,nauci,IZUCI koristi daj primere pa onda pricaj ovakve gluposti i ne flame-uj vise majke ti
Ti si bolid.....:))))).....tezak......ako uzimas test verovatno si vrlo potentan....xexexe koje si gluposti ti ovde napricao.....A ima mnogo profi bildera i koji nemaju decu.....Mislio sam na pad u snazi....a da dobijas misice to je tacno....to je inace i svrha uzimanja aas...a ja ih ne uzimam ali to je samo dokaz da za razliku od tebe nemam komplekse i razmisljam na duge staze...toliko...
ako vec ne podrzavas anabolike....nemoj da klepeces o necemu sto ne znash..........i gotovo
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #154 poslato: Septembar 15, 2009, 09:24:05 posle podne »

Decko ti bi ozbiljno trebao da preispitas sebe.....ako stvarno mislis da je alkohol stetniji od steroida....Ozbijno ti kazem....Ja bih ti sve postove ovog tipa izbrisao da sam moderator! Pa sada ce neki klinac koji izlazi i pije poslusati tebe, prestati da pije i uzece aas....A onda idu celavost, bubuljice, ginekomastija, smrad koji izbija iz tebe kada se znojis, nervoza , impotencija....I naravno totalni down kada ti se zavrsi kura..... Ako vec uzimas aas nemoj druge da trujes tom pricom!!!!

Chek da krenem AHAHHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHHAHAHAAHAHAAHAHHAAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAAHHAAHAHAAHHAHAAHAHAAHAHAAHAAHHAHAAAH

Citajuci tvoje treninge,tvoj princip ishrane itd i tvoje savete samo kontam koliko si svez u ovome.Prvo impotencija ?  AHHAHAHHAAHAHHAAHAHH ok upotrebi mozak,da bi toliko supresovao nesto koliko dugo i koliko MG bi trebao da uzimas ? Chekaj koliko takmicara ima decu ? Zatim smrad ???? Celavost ? Bubuljice ? AMAN imao sam vise bubuljica kad sam se hranio nepravilno LoL ! ! ! Drugo pad posle kure ?  ?  ? Jesi nekad uzeo AAS ? Odgovoricu umesto tebe NISI i ne mozes da znas nista od ovoga ! Zatim Na masi sam dobio 13kg od toga mi ostalo 10kg ? ? ? PAD ? Aman ? MOZAK GDE JE TU ? NEMA GA jer si svez u celoj prici.Citaj,nauci,IZUCI koristi daj primere pa onda pricaj ovakve gluposti i ne flame-uj vise majke ti
Ti si bolid.....:))))).....tezak......ako uzimas test verovatno si vrlo potentan....xexexe koje si gluposti ti ovde napricao.....A ima mnogo profi bildera i koji nemaju decu.....Mislio sam na pad u snazi....a da dobijas misice to je tacno....to je inace i svrha uzimanja aas...a ja ih ne uzimam ali to je samo dokaz da za razliku od tebe nemam komplekse i razmisljam na duge staze...toliko...
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #153 poslato: Septembar 15, 2009, 08:28:13 posle podne »

nije poceo sam sa provironom :P
Tako da sad imam peak sa testom :P mozda je zato  ::) ::)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Nitro
Gost
« Odgovor #152 poslato: Septembar 15, 2009, 08:16:33 posle podne »

calm down,poco te radi estro? :P
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #151 poslato: Septembar 15, 2009, 07:54:53 posle podne »

Decko ti bi ozbiljno trebao da preispitas sebe.....ako stvarno mislis da je alkohol stetniji od steroida....Ozbijno ti kazem....Ja bih ti sve postove ovog tipa izbrisao da sam moderator! Pa sada ce neki klinac koji izlazi i pije poslusati tebe, prestati da pije i uzece aas....A onda idu celavost, bubuljice, ginekomastija, smrad koji izbija iz tebe kada se znojis, nervoza , impotencija....I naravno totalni down kada ti se zavrsi kura..... Ako vec uzimas aas nemoj druge da trujes tom pricom!!!!

Chek da krenem AHAHHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHHAHAHAAHAHAAHAHHAAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAAHHAAHAHAAHHAHAAHAHAAHAHAAHAAHHAHAAAH

Citajuci tvoje treninge,tvoj princip ishrane itd i tvoje savete samo kontam koliko si svez u ovome.Prvo impotencija ?  AHHAHAHHAAHAHHAAHAHH ok upotrebi mozak,da bi toliko supresovao nesto koliko dugo i koliko MG bi trebao da uzimas ? Chekaj koliko takmicara ima decu ? Zatim smrad ???? Celavost ? Bubuljice ? AMAN imao sam vise bubuljica kad sam se hranio nepravilno LoL ! ! ! Drugo pad posle kure ?  ?  ? Jesi nekad uzeo AAS ? Odgovoricu umesto tebe NISI i ne mozes da znas nista od ovoga ! Zatim Na masi sam dobio 13kg od toga mi ostalo 10kg ? ? ? PAD ? Aman ? MOZAK GDE JE TU ? NEMA GA jer si svez u celoj prici.Citaj,nauci,IZUCI koristi daj primere pa onda pricaj ovakve gluposti i ne flame-uj vise majke ti
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
nickey
Gost
« Odgovor #150 poslato: Septembar 15, 2009, 07:34:43 posle podne »

...flame...
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #149 poslato: Septembar 15, 2009, 07:02:38 posle podne »

opet cu reci oralni aas prave stetu po jetru ne injekcioni .....
A vise se uzimaju injekcioni nego oralni.....
Ako procitas txt koj sam postavio na pansport stariji clanak gde su ljudi gutali po 100 tableta dnevno DANABOLA ! Pa im nista nije bilo.....
Imas teske bolesnike koji svaki dan uzimaju gomilu lekova ali sa preparatima kao liv52,liver forte itd pomazu jetri da funkcionise i pogodi sta,jetra im funkcionise ne razboljeva.....
opet cu reci oralni aas prave stetu po jetru ne injekcioni .....
A vise se uzimaju injekcioni nego oralni.....
Ako procitas txt koj sam postavio na pansport stariji clanak gde su ljudi gutali po 100 tableta dnevno DANABOLA ! Pa im nista nije bilo.....
Imas teske bolesnike koji svaki dan uzimaju gomilu lekova ali sa preparatima kao liv52,liver forte itd pomazu jetri da funkcionise i pogodi sta,jetra im funkcionise ne razboljeva.....
Dok od alkohola su opste poznate ciroza,rak itd .... AAS jesu lekovi,ali skontaj nijedna studija sa sigurnoscu nije rekla osim nagadjanja,cista nagadjanja usled koriscenja,nema direktnih dokaza,dok za famozni alc ima 1001 dokaz....
Uostalom ti se drzi vina i alkohola,a ja cu se drzati ovoga cega se  sad drzim pa se vidimo za 10tak godina na bazenu,treningu,ili nekim analizama.Srecno ;)
Dok od alkohola su opste poznate ciroza,rak itd .... AAS jesu lekovi,ali skontaj nijedna studija sa sigurnoscu nije rekla osim nagadjanja,cista nagadjanja usled koriscenja,nema direktnih dokaza,dok za famozni alc ima 1001 dokaz....
Uostalom ti se drzi vina i alkohola,a ja cu se drzati ovoga cega se  sad drzim pa se vidimo za 10tak godina na bazenu,treningu,ili nekim analizama.Srecno ;)
Decko ti bi ozbiljno trebao da preispitas sebe.....ako stvarno mislis da je alkohol stetniji od steroida....Ozbijno ti kazem....Ja bih ti sve postove ovog tipa izbrisao da sam moderator! Pa sada ce neki klinac koji izlazi i pije poslusati tebe, prestati da pije i uzece aas....A onda idu celavost, bubuljice, ginekomastija, smrad koji izbija iz tebe kada se znojis, nervoza , impotencija....I naravno totalni down kada ti se zavrsi kura.....:) Ako vec uzimas aas nemoj druge da trujes tom pricom!!!!
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #148 poslato: Septembar 15, 2009, 06:25:15 posle podne »

Probaj da pijes svaki dan bez prestanka alkohol da vidis da li bi izdrzao 4 godine ;)

jok neces izdrzati...aj rokaj svaki dan aas bez prestanka da vidim da li bi izdrzao 4 god

khm,99% takmicara?? :D :D

to be honest ...:D :D :D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #147 poslato: Septembar 15, 2009, 04:15:36 posle podne »

Probaj da pijes svaki dan bez prestanka alkohol da vidis da li bi izdrzao 4 godine ;)

jok neces izdrzati...aj rokaj svaki dan aas bez prestanka da vidim da li bi izdrzao 4 god

khm,99% takmicara?? :D :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
**Dar3**
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1001

myspace.com/dar3_mkd

« Odgovor #146 poslato: Septembar 15, 2009, 11:20:31 pre podne »

Probaj da pijes svaki dan bez prestanka alkohol da vidis da li bi izdrzao 4 godine ;)

jok neces izdrzati...aj rokaj svaki dan aas bez prestanka da vidim da li bi izdrzao 4 god
Sačuvana
Kada bi batine nekoga naucile pameti,najpametniji bi bili bikovi...a to sam JA!
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #145 poslato: Avgust 20, 2009, 07:31:50 posle podne »

...a ako pozovete odmah dobicete i ovaj fantastican ulozak za patike pomocu kojeg ce te uspeti da skinete 2+ kg nedeljno.


LOCK this thread pls :\\
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
Nitro
Gost
« Odgovor #144 poslato: Avgust 20, 2009, 07:25:11 posle podne »

Aha to je ono na foru clanci, Ljudi koji hrchu kad spavaju izgube jedan kg godisnje vise od ljudi koji ne..ili ono...Jedite sto vise voca a sto manje mesa uz ovu dijetu i izgubice te  5kg nedeljno!???  :D :D
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #143 poslato: Avgust 20, 2009, 06:56:28 posle podne »

Nije problem hocu i ja da citam prave forume ako ne smes da napises ovde zbog reklamiranja ti pusti na pm.
Lepotu i zdravlje cita moja majka ja gvirnem po malo e da i Blic zenu  :D
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #142 poslato: Avgust 20, 2009, 05:28:42 posle podne »

Ozbiljne forume koji pricaju ono sto zelis da cujes,kazi mi jedan ozbiljan forum gde mogu da procitam neko strucno lice koje ne konzumira ni jedno ni drugo,pa da cujem sta imaju da kazu???

ne nisam ja kao ti da trazim to sto hocu da cujem...znam ja da su aas mac sa 2 ostrice...ali isto tako je i alkohol..cigare...

a ti druze...jbg..neko cita ozbiljne forume i postove od pravih znalaca..a neko lepotu i zdravlje...i zivi u zabludi
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #141 poslato: Avgust 20, 2009, 04:55:44 posle podne »

Ozbiljne forume koji pricaju ono sto zelis da cujes,kazi mi jedan ozbiljan forum gde mogu da procitam neko strucno lice koje ne konzumira ni jedno ni drugo,pa da cujem sta imaju da kazu???
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 17 upita.