TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 07:35:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Carinici zaplenili testosteron  (Pročitano 34613 puta)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #125 poslato: Avgust 20, 2009, 12:04:44 posle podne »

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #124 poslato: Avgust 20, 2009, 12:00:48 posle podne »

Jedna casa vina, pa jedna casa vina... Dokle cu slusati o jednoj casi vina, o gospode boze... Ajde budi iskren i reci, kada si zadnji put popio JEDNU casu vina i tu se zaustavio??? Ne samo ti, vec svi oni koji zagovaraju tu famoznu i cuvenu jednu casu koja je uvek ustvari jedna flasa... Nemojte se zavaravati ljudi, pa ja ne znam jednog jedinog coveka iz moje okoline koji popije tu jednu casu i tu stane, to su ortodoxne gluposti i to je to... A i ta jedna casa vina je ZLO, sta ce ti to u zivotu? I otrov u malim kolicinama nece izazvati nista u organizmu, ali pij ti otrov svaki dan u izuzetno malim kolicinama, pa ces videti na sta ces se napraviti... SHVATI da je alkohol ko alkohol vece zlo od aas i tu se stavlja tacka i ti to dobro znas da je tako, ali si suvise tvrdoglav da bi priznao i to je to... A bas bih voleo da odradis kompletan test svog zdravlja (krvna slika i ostalo) zajedno sa Filipom, pa da se skenjas ko grlica kad vidis rezultate...  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #123 poslato: Avgust 20, 2009, 11:49:40 pre podne »

@ COOLic:Ako si zavrsio sa ovim postom meni je srce puno jer si totalno promasio i u pravu si nisi me shvatio i neces u skoroj buducnosti jer ocigledno da nemas mogucnost da razlikujes casu vina i litre alkohola pomesano sa raznim lekovima i ostalim drogama koji su izazvali i nastavice da izazivaju nesrece.Stoga ako nekad skupis hrabrost i znanje da shvatis da ja pricam o jednoj,jedinoj casi vina o kojoj pricam vec 3 dana onda se javi a dotle spremaj gradivo za skolu i ostavi nas da diskutujemo na miru.Pozdrav.

@Nitro:Nazalost pravno gledano i statisticki u pravu si,samo sto sam ja uvek govorio da je aas zlo a pri tom sam uglavnom mislio na stetu koju moze da izazove e sad smrt je vec ....Ajde da upotrebu ass od strane rekreativaca koji ne zive od bb okarakterisemo kao nepotreban rizik?Znaci da ponovim rizik,ne mora da dodje do stete ali je vrlo moguce,do pozitivnih dejstva na zdrav organizam ne moze ni u kom slucaju da dodje.
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #122 poslato: Avgust 20, 2009, 11:32:46 pre podne »

Ma zasto se vise prepirete sa covekom???  ??? Posle onog sto sam napisao je trebao da ucuti i da vise ne postuje u ovoj temi, ali za divno cudo, covek je nastavio sa komentarisanjem... Covece, SAMO U PROSLOJ GODINI U SRBIJI 29 MRTVIH  U SAOBRACAJKAMA ZBOG ALKOHOLA!!!!!!!! A vise stotina lakse ili teze povredjeno, verovatno dosta njih i invalida i td... SAMO U PROSLOJ GODINI U SRBIJI!!!! Zamisli koja je cifra u svetu samo za godinu dana! I to su samo saobracajke, a gde su tu tuce, padovi sa nekih visina kao na Exitu i sl, gde su tu razorene porodice, nasilje u porodici i uopste nasilje usled koriscenja alkohola, pa tek onda ciroza jetre, karcinomi jetre i ostala mnogobrojna oboljenja usled ALKOHOLA!!! Ne mozes porediti alkohol i aas, jer jednostavno NISI U PRAVU i alkohol, duvan i droga su NAJVECE ZLO i tu je TACKA! A ti ako postujes posle ovog mog posta sa tvrdnjom da nisam u pravu i da te nisam shvatio na sta si ti mislio, onda ostajem bez texta jer imam posla sa tezim slucajem od onih koje svakodnevno srecem na poslu i sa kojima radim...  ;) Ja sam zavrsio sa ovim postom...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #121 poslato: Avgust 20, 2009, 11:20:57 pre podne »

Pa u sustini sve je tacno,koriscenje diuretica i raznih lekova za smirenje dovodi do zavisti i onda dolazi do povecanja doza i cim trepnes pretvoris se u MJ.Samo sto ja smatram da je koriscenje aas jedan od primera abusa jer tvom organizmu nije potreban,znaci tvoja psiha nije zadovoljna natural limitima i hoce da ih probije a to onda definitivno spada pod abuse jer nemas zdravstvenu potrebu za lekovima vec estetsku.Nekom se ne jave neuspojave nekom se jave,ali treba da budes spreman na rizik,ne zavisi to samo od pravilne upotrebe vec i od organizma nismo svi isti.
Kako god ta rasprava je vecna jer argumenti su na obe strane jaki(po meni su jaci na ovoj strani sto ja podrzavam) tako da mozemo u nedogled tako. ;)

pa brate kad budes mogao da mi das jedan fizicki dokaz da je tako kako ti pricas ja cu ti poverovati i stegnuti ruku.A ja mogu i na sebi i na stotinama drugih da ti pokazem da gresis jbg,steroidi nisu igracka,ali nisu ni ubice.

Mogu da budu ubice,ali cim nisu ubice na svakom primeru coveka ne mozemo da ih karakterisemo kao iste :P
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #120 poslato: Avgust 20, 2009, 02:32:47 pre podne »

Da ali to sto si sada rekao nije isto kao prica koju si pricao u ostalim postovima...
Koji deo?

@TeH FiLiP:Ne mogu da ti dam fizicki dokaz,ne kazem ja da ubijaju ljude redom vec kazem da stete zdravlju cak i ako znas pravilno da ih koristis opterecujes jetru i ostalo da se ne ponavljam.Ma nema veze to je samo moj stav nista bitno.Vreme ce pokazati ne daj boze nesto lose.

@Ognjen:Jesi klikno na one linkove pomucio sam se zbog tebe :)ona prica o pacovima i mozdanom udaru sa 2,3 linka pobada teoriju o pomoru mozdanih celija.Cekam da postavis ti neki link o stetnosti vina u malim kolicinama  ;)I ja tebi zelim lep i zdrav zivot i da 2012 ucestvujes na olimpijadi.
Sačuvana
honda83
Gost
« Odgovor #119 poslato: Avgust 20, 2009, 12:47:42 pre podne »

Sta je Abus???  ;D
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #118 poslato: Avgust 20, 2009, 12:36:39 pre podne »

mene zanima samo jedno...zasto ova tema nije zakljucana ???
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #117 poslato: Avgust 20, 2009, 12:33:58 pre podne »

Sasa, samo ti pi alkohol i mirna Backa... citaj lepotu i zdravlje i budi lep i zdrav  ;) iskreno ti zelim
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #116 poslato: Avgust 20, 2009, 12:32:22 pre podne »

Pa u sustini sve je tacno,koriscenje diuretica i raznih lekova za smirenje dovodi do zavisti i onda dolazi do povecanja doza i cim trepnes pretvoris se u MJ.Samo sto ja smatram da je koriscenje aas jedan od primera abusa jer tvom organizmu nije potreban,znaci tvoja psiha nije zadovoljna natural limitima i hoce da ih probije a to onda definitivno spada pod abuse jer nemas zdravstvenu potrebu za lekovima vec estetsku.Nekom se ne jave neuspojave nekom se jave,ali treba da budes spreman na rizik,ne zavisi to samo od pravilne upotrebe vec i od organizma nismo svi isti.
Kako god ta rasprava je vecna jer argumenti su na obe strane jaki(po meni su jaci na ovoj strani sto ja podrzavam) tako da mozemo u nedogled tako. ;)

pa brate kad budes mogao da mi das jedan fizicki dokaz da je tako kako ti pricas ja cu ti poverovati i stegnuti ruku.A ja mogu i na sebi i na stotinama drugih da ti pokazem da gresis jbg,steroidi nisu igracka,ali nisu ni ubice.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Nitro
Gost
« Odgovor #115 poslato: Avgust 19, 2009, 10:37:41 posle podne »

Da ali to sto si sada rekao nije isto kao prica koju si pricao u ostalim postovima...
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #114 poslato: Avgust 19, 2009, 09:35:24 posle podne »

Pa u sustini sve je tacno,koriscenje diuretica i raznih lekova za smirenje dovodi do zavisti i onda dolazi do povecanja doza i cim trepnes pretvoris se u MJ.Samo sto ja smatram da je koriscenje aas jedan od primera abusa jer tvom organizmu nije potreban,znaci tvoja psiha nije zadovoljna natural limitima i hoce da ih probije a to onda definitivno spada pod abuse jer nemas zdravstvenu potrebu za lekovima vec estetsku.Nekom se ne jave neuspojave nekom se jave,ali treba da budes spreman na rizik,ne zavisi to samo od pravilne upotrebe vec i od organizma nismo svi isti.
Kako god ta rasprava je vecna jer argumenti su na obe strane jaki(po meni su jaci na ovoj strani sto ja podrzavam) tako da mozemo u nedogled tako. ;)
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #113 poslato: Avgust 19, 2009, 09:20:07 posle podne »

Abuse lekova je jako velika stvar i da dodam,to nisu samo painkilleri i diuretici ,vec pro bilderi u zadnjim nedeljama na teskim dijetama su skloni psihoaktivnim lekovima i lekovima za smirenje da bi psihicki sve to izdrzali..nazalost preterana doza moze samo da odvede u lose stvari...jos jedan problem jer jer ti lekovi izazivaju zavisnost i cesto mnogo posle njihove upotrebe ljudi ih koriste pri najmanjim nervozama misleci da ce im pomoci a u stvari oni to sami produkuju da bi sebe uverili kako im treba lek...bas gledam neko izstrazivanje...evo onaj Heath Ledger ,glumac....medicine abuse...jedan bilder,drugi mma borac,treci pevac, cak je i MJ rokao ta sranja i nastradao.. Insulin moze da te ubije ako dozivis Ins shok i ako nema ko da ti pomogne...al to je vecim delom usled licne greske..O indirektnom uticaju AAS MOZEMO da naglabamo i na duze staze se MOZE reci kako oni mogu da imaju smrtonosne posledice,ali cim se to ispoljava kod nekih dok kod drugih nemaju recimo ni jednu aknu a celog zivoa su na AAS ,da globalizujemo nesto nemozemo ama bas nikako!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #112 poslato: Avgust 19, 2009, 06:44:19 posle podne »

Lepo objasnjeno nema sta,nazalost ja sam iz KS tako da ne mozemo zajedno na analize  :-[Vidi slazem se se ja tim sto si izneo u vecini i jeste to tacno ali po meni je je...ni alkohol je manje zlo i treba mu vise vremena i ogromne kolicine da nanese stetu kakvu bi recimo naneli stereoidi duzim koriscenjem i raznim kurama.Ne napadam ja stereoide za mene su oni i dalje lekovi koji nekome bolesnom pomazu a to sto se zloupotrebljavaju to je licni izbor svakog pojedinca.Moj izbor je "ne pipaj to" a sto se ostalih tice nesto ispod ledja me zabole odjednom :DEto Fico tolko od mene i pametan si nemoj i ti da pogresno da shvatis da ja branim upotrebu alkohola ili da sam neki alkos pa idem na analize da vidim kolika je steta od njegove upotrebe.Sto se tice citanja  trenutno citam Novi Zavet pa posle njega ako budem imao volju ja cu da procitam nesto a jos jedna stvar nabrojao si zive bildere jes da je jedan felerican ali nema veze a ovi ostali sto su R.I.P pod prikrivenim okolnostima ;)nema veze samo zapazam.

@ognjen:xm Ognjene nesto si ratoboran i mnogo te pogadjaju neke stvari proispitaj malo ponasanje na forumu i nemoj da obrces tudje reci a to kome je ispran mozak i po cemu zakljucujes to je vec pitanje za strucna lica a ne za nasumicna nagadjanja.


pa druze,ja te uveravam da se vise sjebati mozes od alkohola nego steroida,ti mislis alkohol ne drnda hormone??? ooo da drnda itekako...

a sto se mrtvih bildera tice,99% mrtvih bildera je uglavnom stradalo od lekova koji nemaju veze sa aas pa cak nijedna nije ni od insulina geknuo kolko znam,najvece ubice u BB su diuretici i razni painkilleri koje koriste pro likovi...veruj mi da je tako,daleko od toga da 30 godina na 5 grama hemije nedeljno ne ostecuje organizam ali uveravam te od toga ne umiru,od diuretika zato padaju kao trska
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #111 poslato: Avgust 19, 2009, 04:37:52 posle podne »

a cekaj i da si u pravu ne vidim poentu..ti teras da je aas zlo mi kazemo da nije ..dakle sta trazis ovde? pokusavas da nas pokrstavas il sta? :D
Ma ne vasa stvar ali sam isprovociran,ja sam izneo moje misljenje da je to lose i da nikad ne bih uneo u organizam i onda ste vi skocili kao popareni kako ja gresim i sirim neznanje eto.Znaci kad u nekoj temi kazem "ma svi su napucani,to je lose,gledaj ga jednom nogom u grob od hemije itd"vi preskocite odgovor i nema problem.I ja se mnogo puta ujedem za jezik kad vidim sta ljudi pisu ovde ali precutim.

Ovde trazim razmenu iskustava i misljenja vezano za suplemente,ishranu i trening a od pro i strucnih ljudi trazim savet,ali ucestvujem i u raspravu zato je forum da iznosimo misljenja.Pa nisam ni prvi ni poslednji koji se kolje tu sa vama  :D
Koliko Nitro ima skalpova do sada  :o
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 17 upita.