TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 02:44:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Carinici zaplenili testosteron  (Pročitano 34638 puta)
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #110 poslato: Avgust 19, 2009, 04:20:52 posle podne »

Pokusava da istera djavola iz nas  :D :D :D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #109 poslato: Avgust 19, 2009, 04:06:00 posle podne »

a cekaj i da si u pravu ne vidim poentu..ti teras da je aas zlo mi kazemo da nije ..dakle sta trazis ovde? pokusavas da nas pokrstavas il sta? :D
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #108 poslato: Avgust 19, 2009, 01:44:35 posle podne »

Drugar Coolic vredjaj vredjaj dzabe ti je,znas zapitam se malo sto te stavise u tu skolu umesto u normalnu ali to je vec stvar rezije ;)Koji bre ljudi mi objasnjavaju???pa meni da treba ohrabrenje za to zlo ja bih otisao na drugo mesto da pitam strucne ljude,sta ja znam ko je iza ekrana vidim samo avatare,tako da moze i ceo forum da pise dzabe.AAS ZLO.

googggggle http://www.gluvarenje.com/index.php?option=com_content&task=view&id=174&Itemid=2
                 
                 http://www.gradnis.net/zdravlje-i-lepota/alkohol-ne-mora-uvek-da-bude-stetan-po-zdravlje-%29/5/?wap

                 http://www.okradio.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=26&func=view&id=1793&catid=62

                 I STA SAD GOOGLAM I JA I TI I GOOGLAMO SVI I SVI NADJEMO ONO STO NAMA ODGOVARA.sTO BI JA TEBI VEROVAO
                 VIDIS DA IMA I DRUGI STRUCNIJI OD TEBE KOJI KAZU DA JE VINO ZDRAVO I DELOTVORNO  :D
                                         odnosi se na Ognjena i sve kojki kazu da vino nije zdravo
« Poslednja izmena: Avgust 19, 2009, 01:46:45 posle podne od strane sasa037 » Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #107 poslato: Avgust 18, 2009, 09:55:13 posle podne »

Ma on je vec otupeo, samo je to doslo do tog stadijuma da toga nije ni svestan...  :D
A ja se pitam sve vreme kako je moguce da ne shvata sta mu ljudi objasnjavaju, a odgovor nam je bio pred nosom...
Jedna casa vina ili casica sljive is the answer  :D :D :D
« Poslednja izmena: Avgust 18, 2009, 10:00:41 posle podne od strane COOLic » Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #106 poslato: Avgust 18, 2009, 09:39:11 posle podne »

Sasa, samo jedna stvar, shvati, CASA VINA NIJE ZDRAVA, ni jedna, ni hiljadu, pojmis li sta ti pricam...
I nikako da shvatis da sam totalno out of theme sto se tice aas, i da ni u jednom trenutku nisam povezivao tvoju i njihovu pricu... Za razliku od tebe u ono sto se ne razumem, ne pisem nista... aas su mi totalno strani, skoro da nista ni neznam u vezi njih i zato ni ne zelim da komentarisem o tome...
Moj prvi post je i bio osvrt na te male kolicine o kojima ti pricas, a za koje ja tvrdim da nisu zdrave... Ali ovako mozemo da porekosutra, pokusao sam da ti objasnim, a ti veruj tim studijama... Daleko od toga da ce tebi nesto da bude od case vina, ali isto tako i daleko da ces imati poboljsanje... A sto se tice nervnih celija, konstatnim uzimanje m i manjih kolicinu, vidno ces otupeti  :D
Sačuvana
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #105 poslato: Avgust 18, 2009, 09:26:38 posle podne »

Pusticu ga da malo izgugla i trazi na netu neke debilne textove kako bi pokazao koja su pozitivna dejstva case vina ili casice sljivovice ujutru...kako je pre napisao. :D
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #104 poslato: Avgust 18, 2009, 09:18:30 posle podne »

:)Masis poentu kao sto rekoh jedna casa vina ima pozitivna dejstva pise dole da ne ponavljam a aas nema nego samo stetna i to je vrlo zalosna istina.Poredis eurokrem i aas  :-\ znaci pecenica ima nekvalitetne masti rokajmo kokain  :-X.

Nabroj mi pozitivna dejstva case vina? cisto me zanima....

A da mu napises da postoje pozitivna dejstva od aas koja su cak i dokazana, mislio bi da ima posla sa ludacima...  :D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Nitro
Gost
« Odgovor #103 poslato: Avgust 18, 2009, 09:14:37 posle podne »

A da ti si pricao jedno vreme da rekreativcima ne treba aas a sad razmisljas polako na tu temu i cak branis upotrebu,uveravas sebe da nema negativnih posledica.Ha upao si umasinu drugar nisi ni prvi ni poslednji ali nema veze te kompanije moraju da zaradjuju pare.

Kompanije cega?testa?...ako galenika zaradi ista ja neznam,pola para moraju da daju strancima jer vecinu deonica valjaju upravo oni...da ne pricam to sto kompanije suplemenata zaradjuju basnoslovno vece pare od farmaceutskih kompanija makar bile minorne velicine
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #102 poslato: Avgust 18, 2009, 09:12:03 posle podne »

Ja idalje ne nisam pristalica koriscenja aas niti cu ih ikada koristiti...  ;)
Ali kada dodju neki buzdovani koji pricaju da su steroidi otrov, a alkohol u malim kolicinama lek jbt, LEK, e onda moram da prokomentarisem i kazem sta ja mislim o tome... Ja idalje ne mogu da verujem koliko si ti ogranicen i koliko ne zelis da prosiris svoje znanje, makar ih nikada i ne koristio, nije lose da konacno PROCITAS nesto o materiji, pa onda da dajes komentare...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
The Mickey
Only rage gives me strenght!!!
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3817


Oculus ex Inferni

eXplode FORUM!!!
« Odgovor #101 poslato: Avgust 18, 2009, 09:09:42 posle podne »

:)Masis poentu kao sto rekoh jedna casa vina ima pozitivna dejstva pise dole da ne ponavljam a aas nema nego samo stetna i to je vrlo zalosna istina.Poredis eurokrem i aas  :-\ znaci pecenica ima nekvalitetne masti rokajmo kokain  :-X.

Nabroj mi pozitivna dejstva case vina? cisto me zanima....
Sačuvana
"In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti"
Dark Angel....Maybe dark but still Angel
       
     
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #100 poslato: Avgust 18, 2009, 08:45:53 posle podne »

A da ti si pricao jedno vreme da rekreativcima ne treba aas a sad razmisljas polako na tu temu i cak branis upotrebu,uveravas sebe da nema negativnih posledica.Ha upao si umasinu drugar nisi ni prvi ni poslednji ali nema veze te kompanije moraju da zaradjuju pare.
Sačuvana
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #99 poslato: Avgust 18, 2009, 08:42:54 posle podne »

Ima mi pomoci,daj mi 100 000 evra da pocnem privatni biznis :D

Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #98 poslato: Avgust 18, 2009, 08:39:12 posle podne »

Ti si ocigledno izgubljen slucaj i tebi nema pomoci druze moj...   :-X
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
sasa037
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 350


« Odgovor #97 poslato: Avgust 18, 2009, 08:36:30 posle podne »

 :)Masis poentu kao sto rekoh jedna casa vina ima pozitivna dejstva pise dole da ne ponavljam a aas nema nego samo stetna i to je vrlo zalosna istina.Poredis eurokrem i aas  :-\ znaci pecenica ima nekvalitetne masti rokajmo kokain  :-X.
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #96 poslato: Avgust 18, 2009, 08:27:51 posle podne »

Pa mala sansa postoji i kad jedes eurokrem da se otrujes od istog, KAKO NE SHVATAS POENTU??????????????? A koja to POZITIVNA DEJSTVA na ljudski organizam ima alkohol, zivota ti??? Pa da li je moguce da si u tolikoj zabludi, i da ti sve sto ti je predoceno do sada ti ne razumes??? Ja stvarno odustajem ako je tako, jer stvarno imam osecaj kao da razgovaram sa tarabom jbt...
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.