TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395000 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 12:32:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Otvoreno prvenstvo Vojvodine Elemir - NABBA  (Pročitano 8320 puta)
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #12 poslato: Avgust 29, 2007, 07:27:46 posle podne »

Pre svega cestitke svima koji su se pojavili na bini u Elemiru.

Dobro je i sto u poslednje vreme ima sve vise takmicenja tako da to povlaci i vise takmicara koji se spremaju za nastup, sto ce vremenom doneti i veci kvalitet istih.

Ono sto mi se najmanje dopada je obnovljena netrpeljivost dve BB Federacije kod nas, NABBA-e i IFBB-a. Umesto da svi budu zadovoljni sto ce imati vise takmicenja, takmicara i publicitet, prave se dva Drzavna prvenstva istog dana 6-og oktobra.

Odlicno,ko bude otisao u NS bice neprijatelj NABBA-e i obrnuto, ko se pojavi u BG-u radi protiv IFBB-a.Najveca glupost.

Dok je vremena jos, dogovorite se na vreme vi celni ljudi u Savezima inace nam ode sport koji volimo u k....

Zadnja recenica je bila grubo izrecena samo i razloga da skrene paznju dok je vreme.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Avgust 28, 2007, 06:51:56 posle podne »





Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: Avgust 28, 2007, 06:51:30 posle podne »







Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Avgust 28, 2007, 06:51:03 posle podne »







Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Avgust 28, 2007, 06:50:37 posle podne »







Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Avgust 28, 2007, 06:49:49 posle podne »

Evo slika sa takmicenja.





Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Avgust 28, 2007, 11:30:06 pre podne »

Hvala na cestitkama.Miki je u pravu...bio sam treci u clasiku a prvi u visokoj.
Moje vreme sto se clasica tice je proslo jer sam isuvise velik za njih.Radicu jos na kvalitetnoj masi kako bih u visokoj uvek bio medju boljima.
Slike su stigle i uskoro ih postavljam.
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #5 poslato: Avgust 28, 2007, 08:35:55 pre podne »

Nisam bio u Elemiru ali ako sam dobro razumeo Mikija pobednik u clasic-u je Fanatic.

Ako je tako onda sve cestitke Fanatic.

Dajte sto pre rezultate ako vec nema slicica 


U clasic kategoriji Fanatic je bio treci dok je u kategoriji BB visoka bio prvi!
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #4 poslato: Avgust 27, 2007, 07:59:53 posle podne »

Nisam bio u Elemiru ali ako sam dobro razumeo Mikija pobednik u clasic-u je Fanatic.

Ako je tako onda sve cestitke Fanatic.

Dajte sto pre rezultate ako vec nema slicica 
Sačuvana
Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #3 poslato: Avgust 27, 2007, 02:48:59 posle podne »

Sve cestitke i od mene!
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #2 poslato: Avgust 27, 2007, 12:33:44 posle podne »

Fanatic je obajsnio sustinu dogadjanja u Elemiru i svakako da uvek moze bolje. To bolje i to MNOGO, MNOGO BOLJE videcete na DRZAVNOM PRVENSTVU U BEOGRADU NABBA2007 oktobra meseca!

Ocekujemo do sada najveci broj takmicara koji se ikada do sada pojavio na nasim takmicenjima (ovo je uvek bila odlika svih NABBA takmicenja jos iz vremena SFRJ). Omasoviti ovaj sport je nas najveci zadatak!

Svojim aktivnim ucescem u nardenim organizacijama mogu ovde javno obecati da cu uloziti svoje znanje i trud kako biu ovaj sport konacno dobio svoje zasluzeno mesto u porordici ostalih sportova.

Za Elemir nemam sta odati osim da prvo mesto koje su osvojili u svojim kategorijama nick Fanatik i moja sticenica Ksenija.

Ovom prilikom iskrene cestitke!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #1 poslato: Avgust 26, 2007, 01:01:32 posle podne »

 Zavrsilo se takmicenje, jos smo svi pod utiscima a ja cu ovde izneti svoje misljenje kako sam ga ja doziveo.Sto se tice same organizacije veoma je lako naci neki propust ali tako je to kod svih pa i onih najvecih.Medjutim ne treba traziti dlaku u jajetu jer moramo svi mi biti iskreni prvenstveno prema sebi i reci: - Lako je pljuvati,hajmo ga sami organizovati!
Ako podjemo od te konstatacije i budemo imalo posteni, razumecete poentu onoga sto sam hteo reci.
-Elemir je malo mesto,kao i klub gladijator koji je bio organizator takmicenja.Ali to nikako nije umanjivalo njegovu draz,vec naprotiv pokazalo je da se i u malim mestima mogu desiti velika zbivanja.
O samome takmicenju:
-Na opste moje iznenadjenje takmicara je bilo veoma mnogo i ono sto me je posebno obradovalo je odziv takmicara iz Zrenjanina,N.Sada,Beograda,mesta iz juzne Srbije kao i iz R.Srpske i Bosne.Sta vam to drugo govori sem same cinjenice da za NABBA federaciju pocinje vldati sve vece interesovanje.
Verujte mi da sam u jednom trenutku imao utisak kao da sam na drzavnom prvenstvu,veoma je lepo kada znate da ce borba za svaku medalju biti teska i veoma zanimljiva.Oni koji su bili znaju o cemu govorim.
O samoj spremnosti takmicara mogu reci da je kao i na svakom takmicenju bilo i onih spremnih i onih manje ali svi su se veoma srcano borili.
Sve cestitke ucesnicima i pobednicima!
Jos za kraj kada saberem utiske rekao bih da sam zadovoljan kako je NABBA to odradila, naravno da je moglo bolje! Uvek moze bolje! Ali moramo imati u vidu da je ova federacija tek pocela ponovo da funkcionise na nasim prostorima pa zato budimo fer i dajmo im malo vremena a ja sam uveren da ce oni to vremenom opravdati i biti jos mnogo bolji.

Samnom je isao i moj fotograf koji je ispucao oko 250 slika pa za koji dan cu ih postaviti da vam docaramo barem delom atmosveru sa takmicenja.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.