TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 08:56:08 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Cucanj--klasican----maximum  (Pročitano 23088 puta)
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #90 poslato: Septembar 21, 2009, 05:50:51 posle podne »

Skoro sam naleteo na klinca 94.godiste koji me ubedjuje da radi bench press 120kgx10,i kao samo trenira bench svaki dan pre treninga za basket.Blago sam se iskrivio a da ne sreca bude veca cela ekipa me ubedjuje da je to moguce sta vi mislite?

A ja sam cuo da jedan klinac iz teretane koji je 97god dize iz bendza 163,5kg 12puta, sta vi mislite jel to moguce? JBT
hh
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #89 poslato: Septembar 21, 2009, 05:25:06 posle podne »

Sta ti mislis? :D
Sačuvana
mauzer
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 450

« Odgovor #88 poslato: Septembar 21, 2009, 03:43:49 posle podne »

Skoro sam naleteo na klinca 94.godiste koji me ubedjuje da radi bench press 120kgx10,i kao samo trenira bench svaki dan pre treninga za basket.Blago sam se iskrivio a da ne sreca bude veca cela ekipa me ubedjuje da je to moguce sta vi mislite?
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #87 poslato: Septembar 21, 2009, 01:10:52 posle podne »

Pazi lika jos se i kladi... Jbt LOL! Sta se primate, lik je ili genetski freak ili patoloski lazov - trece nema, a bice da je ovo drugo...
Sledece, tebi treba opet 6 meseci da bi povratio to? Vidis sta ti momci kazu, postoji nesto sto se zove muscle memory i sta sam se i sam uverio x puta, dakle - trebace ti mesec dana, eventualno 2-3 da povratis to "sto si nekada imao"...
« Poslednja izmena: Septembar 21, 2009, 01:13:14 posle podne od strane UrosZlo » Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #86 poslato: Septembar 21, 2009, 11:03:41 pre podne »

HAHAHA SAD oce da razmisli dali oce da usvinji butine...PA NEMORA NESTO DA BI  BILO JAKO da ima preveliki OBIM ....Opala mu butina,neznaci da ti je opala sva ta snaga koju ''imas''..a zatim 6 meeseci???Snaga i muscle memory je dokazano da sa prvobitnim treningom moze da se vrati za mesec -2,i nemoze tako naglo da padne posle godinu dana,brate za 6 meseci TI MOSH ODES U AMERIKU NABAVIS JEB*NI SARM,IGF ,GH i ostala govna i vratis se ovde i otkines sve bodibildere i powerliftere....HAHAHAH AJDe ljudi vise ne odgovarajte na ovakve provokacije...ovo je klasican TROL,batalite muku


@toza FCKING DRUG VALTER  :D :D :D :D :Daaaaaaaa
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #85 poslato: Septembar 21, 2009, 02:45:46 pre podne »

Evo sada sam merio butinu......58 cm....A nisam radio godinu i po dana.....Smanjila se za jedno 15 cm u obimu......otprilike...A sto se opklade tice ja bih neki veci ulog.....recimo 1000 e.....Uz svedoke i ostalo.....Naravno u tom slucaju reci cu ti i ime trenera i takmicara a i otici cemo licno do njih....a potom krece priprema od 6 meseci.....:) Razmisli......
imas moj broj,ugovoreno,u milimetar cu meriti tih 90 stepeni tj paralelu,nema zastajkivanja,odmora ni u jednoj tacki,bec cimanja,inercije 12 cistih ponavljanja polu cucanj 160kg,tvoja tezina ne sme biti veca od 75kg
Samo jos da razmislim da li zelim da opet usvinjim noge ....i to je to....Javljam se za neki dan....povodom opklade ....

samo ti pazi da se ne usvinjis previse 75kg smo rekli,i pazi da ti ne sine jos neki detaljcic tipa,eh stavljao sma tegice ispod pete ili kad kazes 90 stepeni mislis na ugao koji butina zaklapa sa podkolenicom,sto bi ispao osminu cucanj!!! kada kazem polu cucanj paralela je u pitanju da ne bude zabune dakle u to se kladimo
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #84 poslato: Septembar 21, 2009, 02:42:18 pre podne »

Evo sada sam merio butinu......58 cm....A nisam radio godinu i po dana.....Smanjila se za jedno 15 cm u obimu......otprilike...A sto se opklade tice ja bih neki veci ulog.....recimo 1000 e.....Uz svedoke i ostalo.....Naravno u tom slucaju reci cu ti i ime trenera i takmicara a i otici cemo licno do njih....a potom krece priprema od 6 meseci.....:) Razmisli......
imas moj broj,ugovoreno,u milimetar cu meriti tih 90 stepeni tj paralelu,nema zastajkivanja,odmora ni u jednoj tacki,bec cimanja,inercije 12 cistih ponavljanja polu cucanj 160kg,tvoja tezina ne sme biti veca od 75kg
Samo jos da razmislim da li zelim da opet usvinjim noge ....i to je to....Javljam se za neki dan....povodom opklade ....
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #83 poslato: Septembar 21, 2009, 02:35:08 pre podne »

Evo sada sam merio butinu......58 cm....A nisam radio godinu i po dana.....Smanjila se za jedno 15 cm u obimu......otprilike...A sto se opklade tice ja bih neki veci ulog.....recimo 1000 e.....Uz svedoke i ostalo.....Naravno u tom slucaju reci cu ti i ime trenera i takmicara a i otici cemo licno do njih....a potom krece priprema od 6 meseci.....:) Razmisli......
imas moj broj,ugovoreno,u milimetar cu meriti tih 90 stepeni tj paralelu,nema zastajkivanja,odmora ni u jednoj tacki,bec cimanja,inercije 12 cistih ponavljanja polu cucanj 160kg,tvoja tezina ne sme biti veca od 75kg
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #82 poslato: Septembar 21, 2009, 02:09:36 pre podne »

hmmm msm da je oko 64 cm ako se nije povecala 0o
Pa fino.....video sam ti noge na slikama....super su...izdefinisane su....Moje nikada nisu bile tako izdefinisane ali su bile ogromne...pogotovo na moju visinu.....
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #81 poslato: Septembar 21, 2009, 02:07:34 pre podne »

hmmm msm da je oko 64 cm ako se nije povecala 0o
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #80 poslato: Septembar 21, 2009, 02:06:14 pre podne »

lol ja nisam radio noge isto godinu i nesto dana pa mi se smanjlia butina tipa 4-5 cm LOL,a tebi 15 omg :D
20kg proteina omg,ako je tacno to sto si rekao za noge,postoji m.memory tako da bi to povratio za 6 meseci provereno bez hemije ;)
Pa da povratio bih to verovatno.....ja sam od tih godinu i po prva 3 meseca pauzirao, a ostalo vreme nisam pipnuo noge....Uz to sam trcao i jedan period drzao keto dijetu....Nisam uzimao steroide pa cak ni suplementaciju.....pa ti vidi....a kolika je tebi butina?
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1458

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #79 poslato: Septembar 21, 2009, 01:58:44 pre podne »

lol ja nisam radio noge isto godinu i nesto dana pa mi se smanjlia butina tipa 4-5 cm LOL,a tebi 15 omg :D
20kg proteina omg,ako je tacno to sto si rekao za noge,postoji m.memory tako da bi to povratio za 6 meseci provereno bez hemije ;)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 790


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #78 poslato: Septembar 21, 2009, 01:55:33 pre podne »

Evo sada sam merio butinu......58 cm....A nisam radio godinu i po dana.....Smanjila se za jedno 15 cm u obimu......otprilike...A sto se opklade tice ja bih neki veci ulog.....recimo 1000 e.....Uz svedoke i ostalo.....Naravno u tom slucaju reci cu ti i ime trenera i takmicara a i otici cemo licno do njih....a potom krece priprema od 6 meseci.....:) Razmisli......
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #77 poslato: Septembar 21, 2009, 01:40:40 pre podne »

Kao prvo trener je bio prvak stare jugoslavije u seniorima, juniorima i apsolutni.....Ime je nebitno i necu da ga provlacim ovde ......Decko sa kojim se znam je bio treci u kategoriji do 80kg u bb  a od njega sam dizao oko 30 kg vise....Dizao sam skoro isto kao reprezentativac srbije u bb.......A kao sto rekoh za pravu opkladu ponovicu sve to pred clanovima foruma uz video snimanje.....Naravno uz pripremu od 6 meseci.....

a da opklada,evo kreni tri,cetri sad! pripremu,i ja ti se kunem dacu ti 20 kila wheya ako cucnes do paralele sa 75kg telesne tezine 12 uta.Ili pare hoces kakogod,evo za 6 meseci ti kreni odmah pripreme....cujemo se
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #76 poslato: Septembar 21, 2009, 01:38:41 pre podne »

Kao prvo trener je bio prvak stare jugoslavije u seniorima, juniorima i apsolutni.....Ime je nebitno i necu da ga provlacim ovde ......Decko sa kojim se znam je bio treci u kategoriji do 80kg u bb  a od njega sam dizao oko 30 kg vise....Dizao sam skoro isto kao reprezentativac srbije u bb.......A kao sto rekoh za pravu opkladu ponovicu sve to pred clanovima foruma uz video snimanje.....Naravno uz pripremu od 6 meseci.....

JA HOCU IMENA TIH LJUDI DA POTVRDE DA SI TI TO URADIO! COVECE,sa 75 kg tolika kilaza,ti si ond avanzemaljac jbt!!! DAJ SLIKE,VIDEE,IMENA BILO STA
brate jeli ovo neka najezda vanzemaljaca po forumima ovih dana ?
kod nas na x3mu dolazi lik sa 2gr testosterona i 1.5gr trenbolona, ovaj sa 70kg ima bolji cucanj od Johnnie Jacksona :)

Spartakuse,ima ih gomila samo pricaju nigde imena i dela :D hhhhh al jbt 4 grama hemije :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.168 sekundi sa 18 upita.