TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 07:41:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja oko suplementacije  (Pročitano 5003 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 05, 2009, 08:52:01 pre podne »

Pozzzz..treba mi mala pomoc,interesuje me koji od ova dva suplementa bolji za nabacivanje mase DYMATIZE MEGA SHAKE??ili DYMATIZE HIGH PROTEIN MEGA GAINER???I koji je Zdraviji..hvala unapred..

I jedno i drugo je extra, mega gainer ima vise ugljenih hidrata u odnosu na mega shake, ako si jako mrsav i slabije jedes (sto nije preporucljivo) onda je to bolja opcija..
mega shake je opet odlican mrp tj zamena za obrok,  sa dodatkom vitamina minerala i dobrih masti tako da i sa njim neces pogresiti...

naravno dobra ishrana je predusvlov za bilo koji rezultat
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #15 poslato: Oktobar 03, 2009, 06:35:59 posle podne »

razlgo različitim odgovrima je što je suština mase ishrana tj dovoljno klope tokom dana!
nećeš pogrešiti ni sa jednim suplementom ali ne zaboravi na hranu
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 03, 2009, 08:36:20 pre podne »

Pozzzz..treba mi mala pomoc,interesuje me koji od ova dva suplementa bolji za nabacivanje mase DYMATIZE MEGA SHAKE??ili DYMATIZE HIGH PROTEIN MEGA GAINER???I koji je Zdraviji..hvala unapred..

Elite whey dymatize ;D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Oktobar 02, 2009, 10:56:00 posle podne »

Zdrava su oba  :)  a za masu je mega gainer.
hvala ti puno druze!!:)

Nema na cemu,pozdrav!
Sačuvana
Gosa
Gost
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 02, 2009, 10:51:42 posle podne »

Zdrava su oba  :)  a za masu je mega gainer.
hvala ti puno druze!!:)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Oktobar 02, 2009, 10:47:58 posle podne »

Zdrava su oba  :)  a za masu je mega gainer.
Sačuvana
Gosa
Gost
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 02, 2009, 10:09:01 posle podne »

Pozzzz..treba mi mala pomoc,interesuje me koji od ova dva suplementa bolji za nabacivanje mase DYMATIZE MEGA SHAKE??ili DYMATIZE HIGH PROTEIN MEGA GAINER???I koji je Zdraviji..hvala unapred..
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #9 poslato: Septembar 24, 2009, 07:35:59 pre podne »

Zahvaljujem se na savetima.Ok jos samo jedno pitanje.
Pretpostavljam da ne mogu da pogresim ako uzmem bilo koji whey 100% od bilo kog proizvodjaca.Ja to pre nikada nisam koristio pa se pitam da li uopste ima neke velike razlike medju proizvodjacima i kvalitetu robe ili je to "standard" koji su svi dostigli.Cene variraju ,ali cena nije uvek merilo kvaliteta.Kakva su iskustva sa California Fitness whey-om..upravo sam njega poceo da koristim  posle treninga i pre spavanja obavezno.kao i BCAA.pre spavanja i ujutru  posto treniram u pre podnevnim terminima
.Hvala puno ekipo PANSPORTa

U pravu si da su u pitanju nijanse,ali proizvodi od Californie Fitness,American Muscle i
Bio Tech-a su nizeg kvaliteta od ostalih na nasem trzistu,i preporuka bi bila da se
odlucis za bilo kojeg drugog.
Posto se radi na misicnoj masi,ja bih ti preporucio da sto pre ubacis i kreatin u
svoju saplementaciju.
Sačuvana
   
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #8 poslato: Septembar 22, 2009, 07:31:12 pre podne »

slažem se da cena nije uvek merilo kvaliteta, ali u suplementima ipak jeste.. naime treba samo pogledati sastav prepoarata da je jasno da ovi skuplji zaista imaju svoje opravdanje...
po meni dilema je koji od brojnih kvalitetnih proizvoĂ°ača odabrati.. sad je u pansportu zaista velik izbor..
često ni mi ne možemo da posavetujemo jer psotoje individualne razlike u reakciji na odreĂ°ene suplemente
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Septembar 15, 2009, 12:02:01 posle podne »

CF nije bas nekog zavidnog kvaliteta ali kada si vec uzeo koristi ga do kraja.Neka ti neke od sledecih proteina budu: whey profesional od scitec,twinlab whey,elite whey... imaju lepe ukuse kao i rastvorljivost a kvalitet je zadovoljavajuci.
Sačuvana
Rade80
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #6 poslato: Septembar 14, 2009, 10:50:34 posle podne »

Zahvaljujem se na savetima.Ok jos samo jedno pitanje.
Pretpostavljam da ne mogu da pogresim ako uzmem bilo koji whey 100% od bilo kog proizvodjaca.Ja to pre nikada nisam koristio pa se pitam da li uopste ima neke velike razlike medju proizvodjacima i kvalitetu robe ili je to "standard" koji su svi dostigli.Cene variraju ,ali cena nije uvek merilo kvaliteta.Kakva su iskustva sa California Fitness whey-om..upravo sam njega poceo da koristim  posle treninga i pre spavanja obavezno.kao i BCAA.pre spavanja i ujutru  posto treniram u pre podnevnim terminima
.Hvala puno ekipo PANSPORTa
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Septembar 10, 2009, 12:39:40 posle podne »

Pocetnicima ili rekreativcima je sasvim dovoljan kvalitetniji protein.Nema potrebe da uzimaju iso 100,dok oni napredniji i takmicari bi trebalo da ga koriste.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Septembar 10, 2009, 08:23:47 pre podne »

delim misljenje u potpunosti, i svakako mislim da je cist protein prioritetniji u odnosu na gejner kojim ces uneti dosta ugljenih hidrata... njih je lako uneti, protein vec malo teze...

ISO 100 je odlican, da kazem savrsen nakon treninga, ali mozes i bilo koji whey u kombinaciji sa bcaa, glutaminom...

i svakako vitamini i minerali i omega 3 riblje ulje... 

Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #3 poslato: Septembar 08, 2009, 11:56:13 pre podne »

Sto se tice aminokiselina,izmedju ostalih i BCAA i glutamina koje su najpriioritetnije,njih nikad dosta niti previse.Obzirom da si pocetnik mogu ti dosta pomoci u oporavku posle treninga,laksem podnosenju upala i sl. Tako da ih definitivno mozes ubaciti.

Sto se tice gainera mislim da ti je nepotreban,jer kad budes sredio ishranu kako treba vec ces unositi dovoljno UH pa nema potrebe da ih dodatno unosis preko gainera a proteine ces vec imai iz whey proteina.Slozicu se sa Markom da ti je za pocetak bolje da uzmes neki drugi whey tipa Elitte whey,SCI 100% whey prot. profesional,TW 100% whey i td a kasnije kada budes doveo u red ishranu i trening mozes preci i na te kvalitetnije proteine koje ces tada moci potpuno da iskoristis onako kako treba

I moja preporuka uvek i neki od kompleksa vitamina i minerala obavezno,narocito ako imas previse obaveza  u toku dana
Sačuvana
Be Happy!!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Septembar 08, 2009, 11:35:32 pre podne »

ISO 100 je najbolja opcija,ali mislim da ti je za pocetak bolje bilo koji whey u kombinaciji sa glutainom i bcaa.Akcenat prvo stavi na kvalitetnu ishranu.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.