TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 06:59:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MAX GAIN PLUS vs. CREA. PH-X+TRIB.TERRESTRIS  (Pročitano 13546 puta)
dmaxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 06, 2009, 09:22:13 posle podne »

Ma mogu da mi kupe ali nece,kazu da za gluposti ne daju velike pare...a ja ocajnicki hocu jos mase sto pre...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 06, 2009, 10:06:54 pre podne »

Pod 1 tribulus ni pod razno...

pod 2 kreatin moze ali ne mora za pocetak pod obavezno.

pod 3  Max gain plus je da kazem, maltene cista dekstroza... umesto toga uzmi obicnu dekstrozu koja kosta 130 din/kg, i uzmi kvalitetan protein kao  npr  Elite whey, Twinlab, Scitec... i oko ostalog ne brini, sem da se kvalitetno hranis i fino treniras... i onda nema da ne napredujes po pitanju mase i snage... snaga se ne moze povecati sama od sebe, za to je potreban jak trening i dobra ishrana
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 06, 2009, 10:03:31 pre podne »

Pa ni ovaj Hypermass što si hteo ti nije ništa jeftiniji od whey-a, čak kad preračunaš izaĂ°e ti i skuplji (praktično istu cenu plaćaš za 50x24gr. proteina ih Hypermass-a i 70x24gr. proteina iz Elite whey-a)... mislim da ti je to bolja opcija, ako se već odlučuješ za suplemente...
Kažem ti, ta jedna kanta od 5000 dinara može da ti traje 4 meseca ako bi koristio jednu mericu posle treninga... a whey ti je osnovni suplement, od toga polaziš a ostale suplemente kupuješ samo ako imaš pare... tebi sa 16 godina ovaj tribulus bi trebalo da bude na poslednjem mestu...

Kapiram da ti je ograničen budžet, ali za 1500 dinara stvarno praktično nikakav suplement ne možeš da uzmeš... jebiga, takve su cene i šta da se radi...


Zato, kad ti je već ograničen budžet, batali suplemente... nećeš se ti nabildovati ni od jednog od ovih suplemenata, oni ti služe samo kao dodaci ishrani a ne kao neki moćan prašak koji će ti za mesec-dva-tri nabiti ne znam kakve mišiće... to zaboravi...
ali pazi, čak i da imaš budžet od 10.000 mesečno, pa uzmeš whey, glutamin, bcaa, kreatin i sl, ništa od toga nećeš imati ako ne povedeš računa o ishrani...
nije smak sveta i ako nemaš pare za suplemente, već se posveti ishrani, čitaj dosta o tome šta da jedeš, kad, kako, koliko i sl.
ako već tvoji ne mogu da ti kupuju whey, mogu da ti kupuju meso, jaja, ribu i sl...
a to će ti biti dosta za početak, veruj mi... samo malo čitaj o tome...
« Poslednja izmena: Oktobar 06, 2009, 10:06:25 pre podne od strane filips_85 » Sačuvana
dmaxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 06, 2009, 09:28:22 pre podne »

Ja u februaru punim 17god. i jos uvek zavisi od roditelja koliko cu para da dobijem,a elit whey je 5070d. a za to oni nece dati te pare...1500d. je max koji mogu da dobijem,da li imate nesto da mi preporucite za te pare???
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 05, 2009, 09:32:01 posle podne »

Neki likovi sto su koristili C.PH-X kazu da su zadovoljni sa dobitkom snage...a da za masu uzmem Hypermass 5000???


Ne treba ti nikakav Hypermass i slične gluposti...
Premalo proteina, previše šećera.

Evo ti taj Hypermass 5000 pa pogledaj...
Pogledaj dole sastav - na 100 grama praha imaš 24,6 grama proteina. Premalo! Ostalo su ti šećeri...
Znači, imaš 50x24,6 = 1230 gr proteina za 4830 dinara!

Ako uzmeš Elite protein, tu za maltene istu cenu (5070 dinara) imaš 70 merica od po 24 grama proteina, znači 1680 gr proteina!


Da ne pominjem da imaš i ekonomičnijih pakovanja od ovog od 2,3 kg, a da je uopšte glupo porediti Biotech i Dymatize!




Znači... uzmi whey i dekstrozu i ne komplikuj...
Posle treninga ti je dovoljna i jedna merica proteina, znači ova kanta Elite-a od 70 merica može da ti potraje 17,5 nedelja odnosno cela 4 meseca, ako bi trenirao 4 puta nedeljno...
Baci se pre svega na dobru klopu jer bez toga nemaš ništa, džabe ćeš bacati pare na praškove ako ne jedeš kako treba...
« Poslednja izmena: Oktobar 05, 2009, 09:34:19 posle podne od strane filips_85 » Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 05, 2009, 06:49:32 posle podne »

Moras imati u vidu da ce ti svaki gainer sto je inace i Hipermass 5000 dati vise telesne tezine a ne misicne mase,pa ti vidi zelis li to.Ako ti je cilj cista misicna masa idi na visokoproteinske preparate
Sačuvana
Be Happy!!!
dmaxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 05, 2009, 06:41:49 posle podne »

Neki likovi sto su koristili C.PH-X kazu da su zadovoljni sa dobitkom snage...a da za masu uzmem Hypermass 5000???
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 05, 2009, 06:02:52 posle podne »

Slazem se ,sva 3 su ti totalno bespotrebna a i plus ta firma je jako jako losa
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 05, 2009, 05:59:00 posle podne »

Ništa od navedenog.
Preporučujem ti da pojačaš kvalitetnu klopu, a od suplemenata whey+dex.
Sačuvana
dmaxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 05, 2009, 05:45:10 posle podne »

Ja bi da povecam snagu i masu...sta mi od gore navedenih preparata preporucujete,sva tri su od BIOTECH-a??????
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 17 upita.