TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:21:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MAX GAIN PLUS vs. CREA. PH-X+TRIB.TERRESTRIS  (Pročitano 13545 puta)
dmaxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #40 poslato: Oktobar 12, 2009, 07:14:07 posle podne »

Koristio sam 100% c. monoh. od biotech-a i ukus je grozan pa ne bi da mi se to desi i sa ovima...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 12, 2009, 06:24:26 posle podne »

U našoj ponudi ne postoje, a nisam siguran ni da li uopšte postoje.
Sačuvana
dmaxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #38 poslato: Oktobar 12, 2009, 04:34:23 posle podne »

A jel postoje UNIVERZAL CREATIN i HARDCORE CREATIN u tableticama ili je to samo u prahu??
Sačuvana
dmaxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #37 poslato: Oktobar 12, 2009, 04:27:51 posle podne »

Citat
Ako imas obrok tako neposredno pred trening,onda bi ti bilo bolje i lakse da kreatin uzimas
ujutro cim ustane,jer ti je stomak tada sigurno prazan,
i odmah,u samoj teretani posle treninga,a kada dodjes kuci mozes da jedes,sa tim da
treba da razmak od uzimanja kreatina do obroka bude oko 15-30 min

A ako ga budem uzimao cim ustanem,da li cu imati snage na treningu kao i kad bi ga pio neposredno pred trening???
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 12, 2009, 08:13:11 pre podne »

Ja jedem pola sata pre trninga i odmah nakon treninga.Kako sam razumeo,kada uzmem kreatin jedem sat vremena pre treninga,kada prodje tih sat vremena onda popijem kreatin i treniram.Zanima me da li posle treninga da popijem kreatin i da odmah jedem ili da sacekam neko vreme pa tek onda da jedem???

Ako imas obrok tako neposredno pred trening,onda bi ti bilo bolje i lakse da kreatin uzimas
ujutro cim ustane,jer ti je stomak tada sigurno prazan,
i odmah,u samoj teretani posle treninga,a kada dodjes kuci mozes da jedes,sa tim da
treba da razmak od uzimanja kreatina do obroka bude oko 15-30 min
Sačuvana
   
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 12, 2009, 08:03:32 pre podne »

Posto se preporucuje "faza punjenja" jel mogu da dobijem odgovor ZASTO to treba raditi i sta se dobija time, odnosno koja je dobra strana toga ako je uopste ima?

To je preporuceni nacin upotrebe kreatina kako bi se u sto kracem roku
povecala koncetracija kreatina u misicu,a ujedno i preporucen nacin upotrebe
od strane skoro svih proizvodjaca,pa ga zatoi mi kao njihovi distributeri preporucujemo.
Naravno,da to nije i jedini niti obavezni nacin upotrebe.
I molim te samo da za ovakva i slicna pitanja vezana za kreatin koristis temu Kreatin za početnike!
kako ne bi skretali i pokretali raspravu koja nema veze sa samom temom.
Hvala
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2009, 08:09:14 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #34 poslato: Oktobar 11, 2009, 07:57:51 posle podne »

Neposredno pre treninga i odmah posle treninga pijes creatin.
Sačuvana
dmaxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #33 poslato: Oktobar 10, 2009, 07:32:17 posle podne »

Ja jedem pola sata pre trninga i odmah nakon treninga.Kako sam razumeo,kada uzmem kreatin jedem sat vremena pre treninga,kada prodje tih sat vremena onda popijem kreatin i treniram.Zanima me da li posle treninga da popijem kreatin i da odmah jedem ili da sacekam neko vreme pa tek onda da jedem???
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #32 poslato: Oktobar 09, 2009, 10:33:10 posle podne »

Preporucuje se,sto ne znaci da je i obavezno.Znaci moze a i ne mora.
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #31 poslato: Oktobar 09, 2009, 07:49:56 posle podne »

Posto se preporucuje "faza punjenja" jel mogu da dobijem odgovor ZASTO to treba raditi i sta se dobija time, odnosno koja je dobra strana toga ako je uopste ima?
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 09, 2009, 10:55:44 pre podne »

Ako je proslo dve nedelje kako uopste nisi uzimao kreatin,onda bi trebalo
da uradis ponovo punjenje.
Moj licni favorit od ta dva je definitivno Hardcore,ali neces pogresiti koji
god uzmes jer su oba kvalitetna.
Sačuvana
   
dmaxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #29 poslato: Oktobar 09, 2009, 10:06:16 pre podne »

Kad dobijem od keve pare,uzecu ili HARDCORE C. ili UNIVERZAL C. ove sto mi je naveo PANS.URED. Ja sam pre oko dve nedelje prestao da koristim 100% C. MONOH. od BIOTECH-a i prosao sam fazu punjenja sa njim,jel to znaci da ne treba da je prodjem i sa jednim od ova dva koja uzmem??? E i,koji je po vama bolji CREATIN od ova dva???
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 09, 2009, 08:32:23 pre podne »

Ja moram da primerim i da ti zameri-zasti malo ne izdvojis vremena,i zbog sebe licno,
temeljno iscitas delove foruma o ishrani i o kreatinu,jer iskreno,da si to uradio,vec
bi znao i imao odgovore na sva pitanja koja si postavio ovde.a tvoja izjava:
Moja keva redovno kuva tako da uvek jedem prirodno,bez onih preradjevina...a moj drug je koristio univerzal kreatin i kaze da je od toga postao impotentan,da li je to moguce???
je jasan pokazatelj da si bas totalno ne upucen.

A sada,od kreatina se nemoze ostati impotentan,unosis ga celoga zivota kroz meso i tvoj
organizam ga sam stvara,tako da bi bio odavno impotentan.
Sto kaze filip,kada kazemo kvalitetna ishrana,mislimo na pravilan unos nutrijenata-proteina,ugljenih hidrata i
maste,a da li je nesto iz baste ili kupovnoprskano ili neprskano....bitno je i to,ali se mi time
ovde nebavim

« Poslednja izmena: Oktobar 09, 2009, 08:35:18 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
dmaxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #27 poslato: Oktobar 08, 2009, 08:40:46 posle podne »

Citat
nije stvar u tome da ti ne verujem, već u tome što jesti "prirodno" ne znači odmah da možeš reći da ti je ishrana sreĂ°ena...
pogotovo "mamina kuhinja" ne spada u kvalitetnu, jer znam kako ta kuhinja izgleda u većini naših kuća... znači masna, pržena, pohovana, previše začinjena hrana, pogrešno tempirana... hleb, testo, razne pitice, gibanice, kiflice, sarmice, musakice, kajmak, sirevi, mleveno meso, tortice, kolačići, itd...
sve to spada u "prirodnu" i "zdravu" hranu u našim krajevima, znam to vrlo dobro... ali to nije dobra hrana za rezultate u ovom sportu...

Pa,od te hrane jedino ja imam ispod 90kg...svi muskarci su teskasi...ma ne zameram ti ja nista i shvatam da hocete svi da mi pomognete,ali ja pitam za ono sto ne znam i ono sto mi nije jasno...i hvala vam sto mi pomazete...
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #26 poslato: Oktobar 08, 2009, 11:31:12 pre podne »

Pa taj lik mi je rekao da je postao impotentan,otkud ja znam dal je to istina...

Citat
čuj, jede prirodno bez preraĂ°evina

sta je,ne verujes mi...kad sam napisao prirodno nisam mislio da jedem sve sto nadjem u prirodi nego ono sto keva sadi u bašti...


nije stvar u tome da ti ne verujem, već u tome što jesti "prirodno" ne znači odmah da možeš reći da ti je ishrana sreĂ°ena...
pogotovo "mamina kuhinja" ne spada u kvalitetnu, jer znam kako ta kuhinja izgleda u većini naših kuća... znači masna, pržena, pohovana, previše začinjena hrana, pogrešno tempirana... hleb, testo, razne pitice, gibanice, kiflice, sarmice, musakice, kajmak, sirevi, mleveno meso, tortice, kolačići, itd...
sve to spada u "prirodnu" i "zdravu" hranu u našim krajevima, znam to vrlo dobro... ali to nije dobra hrana za rezultate u ovom sportu...

osim, ako tvoja kuća i mamina kuhinja ne spada u onih 0,001% u Srbiji gde su drugačiji običaji... u tom slučaju, svaka čast...
u tom slučaju, blago tebi, jer onda ako se dobro hraniš treba samo malo da pojačaš ishranu ako vidiš da ti ova sadašnja ne daje rezultate...

i nemoj da se ljutiš i da budeš tvrdoglav, jer ljudi ovde samo pokušavaju da ti pomognu a ti i dalje teraš po svome...


kupi šta si naumio, ja ti ovo kažem samo da ne kažeš posle kako si samo bacao pare na suplemente a nikakve rezultate nisi imao... dao sam ti savet da otvoriš temu na podforumu Ishrana, jer se tu definitivno nalazi problem zbog izostanka rezultata... ;)



a ovaj lik ili te laže, ili je medicinski fenomen jer prvi put čujem za slučaj da je neko ostao impotentan od kreatina, a znam mnogo, mnogo ljudi koji ga koriste... :)
« Poslednja izmena: Oktobar 08, 2009, 11:33:02 pre podne od strane filips_85 » Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.