TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:22:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kartice  (Pročitano 18629 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 19, 2009, 10:09:18 pre podne »

A izraz "fercera" mi nije poznat,pa se nadam da sam dobro odgovorio.

Fercera = fer. :D  :D
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #29 poslato: Oktobar 19, 2009, 09:53:44 pre podne »

Kada smo vec kod kartica....Je l ima neko iz bga ko hoce da uzmemo zajedno preparate i tako dobijemo srebrnu karticu...? Tj. da spojimo novac i dodjemo do te cifre od 13-15 000...
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 19, 2009, 09:38:42 pre podne »

Citat
Čekaj PeĂ°a ajmo polako...
Naručim npr zlatnu, tj trebam kupiti da bih ostvario uslov za zlatnu, pa doĂ°e sa suplementima i kartica sledeći put nemogu kupovati sa tom karticom NPR u KG već opet moram da naručujem preko telefona iz BG pa čekam da doĂ°e sa putnim troškovima?
Jel to tako fercera?

Da,tako je.
Sa ispravkom,da se roba salje iz Novoga Sada kao i da
se za porucivanje zove nasa centrala u Novome Sadu.
A izraz "fercera" mi nije poznat,pa se nadam da sam dobro odgovorio.

Sačuvana
   
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 19, 2009, 09:24:13 pre podne »

Citat
Ali opet sa tom karticom ne mogu da kupujem u KG-u tako da zasto bi se cimao i stalno narucivao itd...

Nazalost,u pravu si i potpuno te razumem.
Sačuvana
   
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #26 poslato: Oktobar 15, 2009, 09:49:58 posle podne »

za sva pitanja  kontaktirajte menadzera prodaje 021 820 245

Čekaj koja je sad ovo fora?
Mi sad trebamo da zovemo i da kažemo " Kezo daj i nama u Kg, Užicu, Čačku..." kartice ?
Pobogu Monika pa Vi valjda trebate da prenesete mišljenja sa foruma, članova/kupaca a ne samo da kažeš "evo Vam broj pa se vi cimajte".
Daj ti si bliža svemu tome i Valjda imate svi vi iz Pansorta uticaja i možete da prenesete to Kezi.
VERUJTE mi na kraju svako ima svoju "šemu" za nabavku supsa jeftinije nego u PANU.
Ja npr 90% Vaših proizvoda nalazim -20% nižoj ceni, ali to možda nebih radio da PAN dopusti kartice i u ostalim gradovima, na kraju PAN gubi...verujte mi.
:D :D :D
stvarno smesno... U PS jedino kupim dextrozu i tako nesto kada sam u prolazu :D A kada bi imao karticu mozda bi i nekada svratio da pogledam nesto i sl... No dobro, 90% ljudi ne mogu da nadju supse 15-20%  jeftinije nego u PS-u. Zato nece ni da uvedu kartice u malo manjim gradovima jer postoje dve radnje ili cak jedna u gradu i konkurencije nema tako da zasto bi tu dali kartice kada ne moraju :D Inace ovakva poslovna strategija je za pohvalu  ::)
Добро размишљаш.
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Oktobar 15, 2009, 01:55:54 posle podne »

A i krajnje je vreme da otvorite radnju u Leskovcu, da se ne mlatim cak do Nisa za supse  ;D
Meni prvo rekli oce, pa posle nece. Ni oni ne znaju sta pricaju :D

polako! nije tako jednostavno kao sto mislite... ali i ja se nadam da ce biti
Sačuvana
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #24 poslato: Oktobar 15, 2009, 12:41:21 posle podne »

Inace bas je bedno sto kartice mogu samo da se izvade u Bg-u i Ns-u i samo tu koriste  ::) ::) :-X

Inace bas je bedno sto kartice mogu samo da se izvade u Bg-u i Ns-u i samo tu koriste  ::) ::) :-X

STVARNO !
Koji je to fazon da ih nema u Kg? Razmišlja li se u tom pravcu, da se i u ostalim gradovima omoguće kartice?

Postoji resenje za to.
Bilo da imate,ili hocete da otvorite neku od kartica,
sve mozete da obavite telefonom i da vam se putem
kurirske sluzbe isporuci na vasu adresu.
Telefon je 021 820 245

Čekaj PeĂ°a ajmo polako...
Naručim npr zlatnu, tj trebam kupiti da bih ostvario uslov za zlatnu, pa doĂ°e sa suplementima i kartica sledeći put nemogu kupovati sa tom karticom NPR u KG već opet moram da naručujem preko telefona iz BG pa čekam da doĂ°e sa putnim troškovima?
Jel to tako fercera?
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #23 poslato: Oktobar 15, 2009, 12:40:03 posle podne »

Inace bas je bedno sto kartice mogu samo da se izvade u Bg-u i Ns-u i samo tu koriste  ::) ::) :-X

Inace bas je bedno sto kartice mogu samo da se izvade u Bg-u i Ns-u i samo tu koriste  ::) ::) :-X

STVARNO !
Koji je to fazon da ih nema u Kg? Razmišlja li se u tom pravcu, da se i u ostalim gradovima omoguće kartice?

Postoji resenje za to.
Bilo da imate,ili hocete da otvorite neku od kartica,
sve mozete da obavite telefonom i da vam se putem
kurirske sluzbe isporuci na vasu adresu.
Telefon je 021 820 245
Ali opet sa tom karticom ne mogu da kupujem u KG-u tako da zasto bi se cimao i stalno narucivao itd...
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #22 poslato: Oktobar 15, 2009, 11:41:23 pre podne »

A i krajnje je vreme da otvorite radnju u Leskovcu, da se ne mlatim cak do Nisa za supse  ;D
Meni prvo rekli oce, pa posle nece. Ni oni ne znaju sta pricaju :D
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 15, 2009, 10:15:01 pre podne »

Inace bas je bedno sto kartice mogu samo da se izvade u Bg-u i Ns-u i samo tu koriste  ::) ::) :-X

Inace bas je bedno sto kartice mogu samo da se izvade u Bg-u i Ns-u i samo tu koriste  ::) ::) :-X

STVARNO !
Koji je to fazon da ih nema u Kg? Razmišlja li se u tom pravcu, da se i u ostalim gradovima omoguće kartice?

Postoji resenje za to.
Bilo da imate,ili hocete da otvorite neku od kartica,
sve mozete da obavite telefonom i da vam se putem
kurirske sluzbe isporuci na vasu adresu.
Telefon je 021 820 245
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2009, 10:19:19 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #20 poslato: Oktobar 15, 2009, 10:02:31 pre podne »

Nisu daleko povoljniji, ali povoljniji jesu  ;) I neki se ovdebore da tih popusta ima u SVIM prodavnicama po Srbiji i to je kritika... Npr. u Nisu u jednoj radnji ima srebrnih cena, u drugoj nema wtf??? To mi je recimo totalno nelogicno. A i krajnje je vreme da otvorite radnju u Leskovcu, da se ne mlatim cak do Nisa za supse  ;D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
JovanR
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 180


Follow the Ruhls!

« Odgovor #19 poslato: Oktobar 15, 2009, 01:58:05 pre podne »

Ja bih samo da pohvalim momke koji rade u YUBC-u jer su bili jako usluzni i ljubazni. Otisao sam tamo i pazario robu za preko 20000, dobio silver karticu i sledece cene za ove proizvode:
Dymov elite 4,54 : 7510 din.
Animal Cuts : 3640 din.
Animal Pak x 2 : 6120 din.

Kada se sve sabere popust na ovu kolicinu je bio preko 15% i ja sam prezadovoljan.

PS generalno ima vece cene od konkurencije ali su daleko povoljniji kada se pazari na ovaj nacin.
Sačuvana
Mlaz0r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #18 poslato: Oktobar 14, 2009, 10:13:27 posle podne »

Znachi Bice iso-100-a jeftinije za sve ,cak i za nas iz ''unutrasnjosti''  :D ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 14, 2009, 02:03:13 posle podne »

Svesni smo te naše mane i zato imamo u planu da uvedemo kartice u svim gradovima sa našim maloprodajnim objektima. Trenutni sistem nam to ne dozvoljava ali, kao što rekoh, radimo na tome i biće. ;)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 14, 2009, 01:33:46 posle podne »

Ja se potpuno slazem sa ovom dvojicom, ja npr. nisam nikada nista kupio u Pansportu jer sam sve to isto imao jeftinije kod konkurencije, ali sam sada uzeo puno stvari odjednom pa sam dobio srebrne cene i tu sam prosao mozda 5% jeftinije nego na mestima gde sam do sada uzimao supse  ;) Razmislite o tome, ovako ne razmisljamo samo nas nekoliko, vec ogromna vecina ljudi na forumu  ;) A i srebrna kartica "obavezuje" redovnu kupovinu i time ste SAMO VI na dobitku, pa razmislite malo bolje... Pozz!
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 18 upita.