TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:56:47 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kartice  (Pročitano 18632 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #60 poslato: Januar 17, 2013, 10:55:13 pre podne »

Da ne ponavljam ono što si već i sam zapazio, a što i dalje važi, već samo ono što si propustio. :)

Kada ostvariš srebrnu karticu, da bi je održavao, uslov je da na dvomesečnom nivou praviš min. 15.000 din(ne mora sve na jednom računu).

Osim pomenute radnje, po povlašćenim cenama možeš kupovati i u jednoj radnji u Nišu, Novom Sadu i Subotici. Sve zavisi odakle si. Naravno, uvek je najlakše naručiti telefonom ili preko sajta. :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #59 poslato: Decembar 12, 2011, 04:04:19 posle podne »

Da da, to sam vec skontao :)

Bice sada od nove godine ^^


Pozdrav!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #58 poslato: Decembar 12, 2011, 03:50:36 posle podne »

U rumenachkoj novi sad. Mozhda nisam dobio zato shto sam potroshio odvojeno, potroshio sam 12000 pa sam doshao posle 2-3 sata i potroshio josh 10 000 xD

Nisam hteo da kupujem protein ali kad sam video svoj divni nitro gold kako visi na polici, morao sam <3

Tako je. Nisi dobio zato sto su to 2 odvojena racuna, odnosno, na jednom racunu mora biti preko 15000 za ostvarivanje srebrnih cena.
Sledeci put kupi sve odjednom, steta je da nemas popust ako vec dvomesecno kupujes za tu sumu.

Pozdrav
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #57 poslato: Decembar 07, 2011, 03:16:27 posle podne »

Pa nije nego iskreno malo mi je glupavo sada ovako :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #56 poslato: Decembar 07, 2011, 03:12:59 posle podne »

Samo ti meni prosledi podatke. Ne odbijaš valjda tek tako 15-20% uštede? :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #55 poslato: Decembar 07, 2011, 03:07:41 posle podne »

Ma nije frka stvarno, iovako bar jednom u 2 meseca se debelo opremim :) Ne morash da se cimash! Veliko hvala! :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #54 poslato: Decembar 07, 2011, 02:54:19 posle podne »

Hmm... Videću da li mogu da uradim nešto za tebe. Pošalji mi svoje podatke na pp.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #53 poslato: Decembar 07, 2011, 02:36:39 posle podne »

U rumenachkoj novi sad. Mozhda nisam dobio zato shto sam potroshio odvojeno, potroshio sam 12000 pa sam doshao posle 2-3 sata i potroshio josh 10 000 xD

Nisam hteo da kupujem protein ali kad sam video svoj divni nitro gold kako visi na polici, morao sam <3
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #52 poslato: Decembar 07, 2011, 01:12:05 posle podne »

Ja tek sada vidim ovo za srebrnu karticu... Potroshio sam pre oko mesec dana 23 000 i nishta :D

U kojoj radnji si kupovao? Ne mogu se u svakoj koristiti/ostvariti srebrne cene.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #51 poslato: Decembar 07, 2011, 01:03:06 posle podne »

isplati ti se onda da otvoriš srebrnu, ali moraš i da je održavaš, tj da imaš dvomesečni promet od 15000 po srebrnim cenama :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #50 poslato: Decembar 07, 2011, 09:29:29 pre podne »

Ja tek sada vidim ovo za srebrnu karticu... Potroshio sam pre oko mesec dana 23 000 i nishta :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #49 poslato: Maj 17, 2011, 11:33:08 pre podne »

Ja već dva meseca kupujem po cenama srebrne kartice al nisam dobio tu srebrnu karticu i taj cenovnik, jel to stiže na kućnu adresu?
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
bojanh66
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #48 poslato: Januar 04, 2011, 12:12:05 posle podne »

OK,nazvacu taj broj pa cu da pitam sve sto me zanima :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #47 poslato: Januar 04, 2011, 12:05:56 posle podne »

Kad ostvariš pravo na srebrne cene(dobiješ karticu), dobićeš i cenovnik po tim cenama, tako da možeš videti koliko te sve košta za buduće narudžbine(dok ne doĂ°e do promene cena).
Platio bi po srebrnim cenama ali moraš da se o svemu tome dogovoriš prilikom naručivanja robe. Zato mislim da je ipak bolje da okreneš onaj broj telefona i dobiješ informacije iz prve ruke.

Ipak, u mojoj radnji ovde važe samo maloprodajne cene, pa da negde ne pogrešim prilikom objašnjavanja oko srebrnih.
Sačuvana
bojanh66
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #46 poslato: Januar 04, 2011, 11:52:47 pre podne »

Hvala.
Da li bi bio ljubazan da mi samo malo detaljnije pojasnis kako to ide oko srebrnih cena?

Recimo ja narucim 2 kante od 5kg Scitec 100% Whey,cija je cena 9400 dinara,dakle 2 kante izadju 18800 dinara.

Da li ja placam toliko kad mi stigne na kucnu adresu,posto sam daleko od beograda,ne mogu licno da dodjem,ili placam negde oko 15-16 hiljada ukoliko dobijem te srebrne cene i srebrnu karticu ?

Ovo me mnogo interesuje kako tacno dobiti tu karticu i koliko placam te 2 kante kad mi stignu :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.