TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 05:56:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Glumci i steroidi  (Pročitano 9915 puta)
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 19, 2009, 08:02:51 posle podne »

Нисам филмофил....али по мом  мишљењу Расел Кроу одличан глумац и добро је грађен.
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 19, 2009, 07:23:52 posle podne »

Cage mi se sviĂ°a kako je bio graĂ°en u Letećoj tamnici.
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 19, 2009, 07:17:37 posle podne »

Ma nema sta da se pitas ....Steroidi sigurno....Svi oni koji si naveo....Pogotovo cage!!!!Ah taj me uvek slatko nasmeje..Narocito u takvim filmovima...Dobar glumaca koji je poceo sa snima s---nja...:)
Sačuvana
Mlaz0r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #13 poslato: Oktobar 19, 2009, 06:57:24 posle podne »

TEbRA....STEROIDI !>:(
Sačuvana
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 19, 2009, 06:53:46 posle podne »

pa dobro sad, ne verujem da bas svi uzimaju steroide... ima fino uradjenih likova tipa nicholas cage i will smith (mada i oni su mi sumnjivi, cage je u ghost rideru izdefinisam do maximuma a solidno je mator, a kad vidim kakav je smith u princu sa bel era i u Aliju zapitam se. moguce da koriste jake sagorevace... ne bih znao... stvarno bi voleo da popricam sa nekim trenerom tih glumaca... verovatno je i sarcev spremao neke od njih). bred pit je uvek lepo izgledao i drzao formu, ali onda je za troju nabacio doooosta kvalitetne mase... svi oni izgledaju bolje od cak norisa koji je za njih, sto se treninga tice, cale :) a postavio sam pitanje, jer vidim da likovi odlicno izgledaju (pgotovo za svoje godine) a poznato je da  holivudski glumci uzivaju u carima kokaina i alkohola, i onda sam se zapitao da li je to podizanje forme za 3-4 meseca moguce bez uzimanja steroida
Sačuvana
Mlaz0r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #11 poslato: Oktobar 19, 2009, 06:30:18 posle podne »

A sta je to tacnije najkvalitetnije i najbezbednije? kao prvo americka AAS scena je 90% deep Underground jer legalne farmaceutikalije je jako tesko nabaviti.A o uvezenim paper, i designer steroidima da ne govorim..raspitaj se pre nego sto grunes ...please  :) !
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 19, 2009, 04:42:05 posle podne »

I da se razumemo oni ne koriste ovaj sljam do hemije nego najkvalitetnije i naj bezbednije i sve to prate strucna lica, i potpuno ih razumem,ko ima pare moze da napravi transformaciju kakvu pozeli!
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #9 poslato: Oktobar 19, 2009, 04:36:13 posle podne »

pa kada su toliki honorari , naravno da uzimaju sve samo da budu spremni za ulogu
Sačuvana
Mlaz0r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 19, 2009, 04:18:39 posle podne »

Kad se setim dvojke...kad ona riba mu umire....

-''RAAAMBO -DO YU LOVE ME''
-''YEAAAAAH''

kad se togasetim \hahahaha :D :D :D
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 19, 2009, 11:21:57 pre podne »

Pazi da ti kazem nesto,hemije tu ima zaista dosta i to je u nekim slucajevima toliko ocigledno.
Ali ja njih razumem po tom pitanju.Oni zive od te glume i zaradjuju ogromne sume novca od toga,ako je uslov za to da se uvek bude u dobroj formi i lepom izgledu,pa zasto da ne?Ne razumem klince koji se pucaju hemijom za banbadava bez takmicarskih ambicija i svega,a njih brate razumem
Apsolutno se slazem! Pa Stalone npr. je celu karijeru izgradio tome i naravno svom mozgu.....A i za klince se slazem mada ovde na forumu imamo takodje odrasle klince koji to rade....U svakom slucaju imaju pravo na svoj izbor....
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 19, 2009, 11:04:27 pre podne »

Pazi da ti kazem nesto,hemije tu ima zaista dosta i to je u nekim slucajevima toliko ocigledno.
Ali ja njih razumem po tom pitanju.Oni zive od te glume i zaradjuju ogromne sume novca od toga,ako je uslov za to da se uvek bude u dobroj formi i lepom izgledu,pa zasto da ne?Ne razumem klince koji se pucaju hemijom za banbadava bez takmicarskih ambicija i svega,a njih brate razumem
Sačuvana
Be Happy!!!
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 19, 2009, 11:00:08 pre podne »

Da! Oni treninzi jesu debilni!Ma svi su oni na steroidima...Samo ako si citao mens health video si onaj deo gde pise o periodu posle ....Prestanak uzimanja aas ga je skroz upropastio.....:) Nije izgleda dobio dobre savete za to....izgleda da rezisere nije briga sta ce biti sa njima posle snimanja....samo da uzmu repa a posle kud koji mili moji i onda ovaj upadne u depresiju! :)
Sačuvana
Mlaz0r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 19, 2009, 10:47:09 pre podne »

TO sto pise Mens helt i slicni dblni casopisi je glupost...kakve serije od 300! veruj mi on je radio klasican split program a onda da bi napravio pokrice sa to ''over koriscenje''je kao snimio par segmenata kako gura neke gume od traktora...! ali pazi TO je Trening za ramenaa bio! kukala majka,to da neko kod nas U SELU VIDI,pomslice da moze da bude NAPUCAN ZBOG TOGA EHEHEH..gledma ga u zadnjem filmu..sad izglda ko da trenira zongliranje sa praznim flasama,ali bitno je da mu dobro stoji smoking....ma svi ti oni idu pod mega doze,znam prijatelja sa takmicenja koji je trenirao par glumaca u jednom periodu!....veruj mi prijatelju mega doze i klopa ,i sto je najbitnije sve to obezbedjeno od sponzodra.A ZAMISLI ONDA HOLIVUD!
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 19, 2009, 07:16:32 pre podne »

Definitivno sva tri...a sigurno aas! Pa pogledaj onog sto je glumio u 300! Zivotinja! Radio je neke setove sa 300 ponavljanja koje osoba koja ne uzima aas moze samo da sanja.....
Sačuvana
Mlaz0r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 18, 2009, 06:23:29 posle podne »

To su ti sva 3 navedena ...
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 18 upita.