TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 05:23:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bundeva - otkrice meseca :)  (Pročitano 17216 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 19, 2009, 11:44:40 pre podne »

Bojane, mislis u ostalih 99 g posto sam naveo da su gram seceri :)...

Ostali hidrati, ne seceri... mada samo 5 g... Minerali, aminokiselinski sastav odlican sa obzirom da je bundeva :D i td... voda...

Nebitno, bitno da se jede :) Ni ja je pre nisam hteo ni pogledati kada sam bio mali ali sada mi je prava poslastica
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 19, 2009, 08:34:29 pre podne »

Ja bundevu zaista obozavam,extra stvar.A i odavno znam da nudi i mnogo korisnih sastojaka pa tako volim kad mi se poklopi da nesto stoo volim da jedem bude ujedno i korisno.Posto obicno zna da bude obrnuto ::)

Sačuvana
Be Happy!!!
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 19, 2009, 07:12:49 pre podne »

Bravo Ognjene za savet.....! A sta je u ostalih 90g te tikve? :) Stvarno je dobra namirnica....Odlicna i za dijete.....Osim sto meni licno ukus ne prija....
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 18, 2009, 08:25:32 posle podne »

Da, nista vise! Samo stavis da se pece na kori, isecena na komade i to je to

Uopste ne mora da znaci da mora da obiluje mastima, sve zavisi kako napravis  ;)

Nickey, 3 plusa petica?
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 18, 2009, 08:24:42 posle podne »

+1 Stojanovicu, i za bundevu, i za pitu..

Sačuvana
Viljuska
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 270

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 18, 2009, 08:19:29 posle podne »

Др Даниела је раније говорила баш о овоме.Значи само ставим бундеву у рерну са кором и пустим да се пече?А та бабина пита :D можда нема шећера али зато масти на претек.
Sačuvana
'''Оћу ја да изјавим нешто за дневник.Ономад сам гледао на телевизору,је л' знаш бре ти несрећо да су Срби најстарији народ?Док су Шваба и Енглез и Американац пре 600 година јели свињу с рукама,ми смо имали ово.Па лепо виљушком боц,на српском двору ми с виљушком боц а Шваба с рукама уста га ..бем''
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 18, 2009, 07:45:13 posle podne »

Ispekao sam u rerni pola bundeve danas posle podne (samo isekao i stavio u tacnu, bez iceg i ostavio jedno 20 - 30 min u rerni da se pece) i palo mi sada na pamet da pogledam kompletan nutrition info, jer vec duze vreme me zanima tacan sastav i slicno i tako da sam pogledao sad, i prosto otkrio da je bundeva neverovatno dobra :) http://www.nutritiondata.com/facts/vegetables-and-vegetable-products/2601/2

GL 3!!! Bez masti, holesterola, 1 g secera na 100 g... Najaveca ocena za weight loss i optimum health... I sto je najvaznije, meni je extra ukusna, prava poslastica...

Takodje baba (da, opet ista baba :)) mi cesto pravi pitu od bundeva bez secera, sa jako malo meda... tek to sto je dorbo... kakve palacinke sa nutelom, kakvi bakraci...

Uzivajte  ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 17 upita.