TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 11:29:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mala pomoc  (Pročitano 5963 puta)
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 28, 2009, 12:14:00 pre podne »

 8) 8) 8)

E ljudi hvala vam na odgovorima,nesto mi internet nije radio u poslednjih sedam dana tako da nisam mogao da vam odgovorim...Shvatam da je ishrana najvaznija i trudicu se da je sto bolje da sredim,pa onda da narucim suplemente :)
DYM-BURN,pise da se ne preporucuje ispod 18 godina :) ima li to bas kakve veze?

zvanicno da,ali nezvanicno ne  :)
e sad,da se ne ponavljam da su sagorevbaci samo malena ispomoc u celome
procesu mrsavljenja i da su klopa i trenbinzi na prvome mestu,kao i da se mora
krenuti od dosta bitnijih saplemenata  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
Gradimir
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44


« Odgovor #18 poslato: Oktobar 27, 2009, 10:41:45 posle podne »

E ljudi hvala vam na odgovorima,nesto mi internet nije radio u poslednjih sedam dana tako da nisam mogao da vam odgovorim...Shvatam da je ishrana najvaznija i trudicu se da je sto bolje da sredim,pa onda da narucim suplemente :)
DYM-BURN,pise da se ne preporucuje ispod 18 godina :) ima li to bas kakve veze?
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #17 poslato: Oktobar 19, 2009, 06:39:19 posle podne »

Napisah....6-8 CAPS MIN....mslim da cap ima 1g fats...ali treba gledati EPA I DHA jer neznam kakve su ovde u srbiji u opticaju...ja sam uzimao od NOW foodsa i Chempion nutrishn
Hvala na misljenju....
Sačuvana
Mlaz0r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 19, 2009, 06:13:09 posle podne »

Napisah....6-8 CAPS MIN....mslim da cap ima 1g fats...ali treba gledati EPA I DHA jer neznam kakve su ovde u srbiji u opticaju...ja sam uzimao od NOW foodsa i Chempion nutrishn
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #15 poslato: Oktobar 19, 2009, 05:17:36 posle podne »

VERUJ MI SPARTAK-Keto dijete vecina radi sa orasima bademima itd..I ONDA UBACI 4 CAPS OMEGA 3. :-\ :-\..ja i jos neki ljudi kada smo to radili IZADJE JAKO PUNO para,ali ako nakupujes na veliko isplati se !JESTE velika cifra u pitanju,ali DEJSTVO je vise nego zapanjujuce!Naravno nikom ne preporucujem te doze ko je rekrativac ...ZBOG ZDRAVLJA I PSIHE DZEPA HHHEHHE...a sada isto tako smtram da ispod 8 CAPS/day JE MALO!treba ih razbiti po obrocima tokom dana...oSIM POST WARKOUT,a najpozeljnije su zadnjih par vecernih OBROKA  i U PRVOM JUTARNJEM...
Koliko omega 3 u gramima mislis da je potrebno za obicne smrtnike?
Sačuvana
Mlaz0r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 19, 2009, 04:08:55 posle podne »

VERUJ MI SPARTAK-Keto dijete vecina radi sa orasima bademima itd..I ONDA UBACI 4 CAPS OMEGA 3. :-\ :-\..ja i jos neki ljudi kada smo to radili IZADJE JAKO PUNO para,ali ako nakupujes na veliko isplati se !JESTE velika cifra u pitanju,ali DEJSTVO je vise nego zapanjujuce!Naravno nikom ne preporucujem te doze ko je rekrativac ...ZBOG ZDRAVLJA I PSIHE DZEPA HHHEHHE...a sada isto tako smtram da ispod 8 CAPS/day JE MALO!treba ih razbiti po obrocima tokom dana...oSIM POST WARKOUT,a najpozeljnije su zadnjih par vecernih OBROKA  i U PRVOM JUTARNJEM...
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #13 poslato: Oktobar 19, 2009, 12:55:50 posle podne »

Generalno ukoliko zeli u normalnim dozama da unosi nije mu skupo da kupi omega 3.....takoreci dz...:)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 19, 2009, 12:53:47 posle podne »

Naravno da ne mora u tolikim kolicinama, Mlazor je spomenuo u ekstremnoj takmicarskoj situaciji...

I 2 g dnevno i te kako koristi, tako da koliko uspe... Natrolovu kupi i ne razmislja, to mu uopste nece biti trosak u odnosu na ostalo, a kao sto ste i naveli, vise nego korisno...
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #11 poslato: Oktobar 19, 2009, 12:30:14 posle podne »

Ako hoce omega mislim da mu je najidealnija varijanta orah! sa 100g dnevno oraha u dve uzine to mu dodje 2 g omega 3 i oko 33g omega 6 kiselina....
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #10 poslato: Oktobar 19, 2009, 12:22:29 posle podne »

ja se slazem da su velike doze omega 3 od ogromnog benefita za dijetu i zdravlje, ali to sto mlazor kaze-60gr omega3 u toku dana, ako mislis samo iz liquicaps, onda moras da znas DA CE MU TREBATI BLIZU 200 EURA SAMO ZA 2-MJESECNU DOZU OMEGA3 !!  (i to sam racunao cijenu po kojoj ih ja dobijam od ultimate nutritiona 5eura 100caps). Mislim da bi ipak trebalo u keto dijeti napraviti balans izmedju unosa ribe,polinezasicenih masti,mononezasicenih,ulja iz lana,bundeve,omega3 suplementa a ne se krcati iskljucivo omega3 !
Sačuvana
two more...no matter what...!
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 19, 2009, 10:51:29 pre podne »

whey....:)
Sačuvana
Mlaz0r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 19, 2009, 10:49:07 pre podne »

OMGEA 3 -NAJ stvar koju mozes da uneses u sebe..ja je ni ne rachnunam kao suplement...to je deo ishrane! da vidis stari sta radi na keto i to u GIGA DOZAMA od po 60-70g  :o i to sa mnogo glut ,bcaa ,i porteina....nema katabolizma ni blizu!..al to jedino kad je bas ostra pred takmicarska!
« Poslednja izmena: Oktobar 19, 2009, 10:50:42 pre podne od strane Mlaz0r » Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 19, 2009, 10:47:56 pre podne »

Slazem se za sagorevace....To mu apsolutno nije potrebno.....Uz sredjenu ishranu mrsavice odlicno.....I tu dodati omegu i neki why po misljenju bi bilo idealno!
Sačuvana
Mlaz0r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 19, 2009, 10:41:18 pre podne »

BOJAN,momak,vidi ja nemam nekad vremena kad kucam da razmisljam dal je ukljucen kaps il ne...kome smeta...ako oce moze da zaobidje ili neko da obrise,u svakom slucaju nisam video!  :) :o

VI i dalje vidim terate staru pricu....dzabe to sto momak nista pstici nece sa tolikim linkovima koji ga mame da qpuje stvari koje mu pola posle nece zavrsiti...jer iz ovoga sto vidim on nema ni sredjenu ishranu! ali toliko BOSTI OCI sa neptrebnim reklamama je stvarno ...glupo....a da mu bcaa i omega 3 treba to je tacno...ali to se podrazumeva i o tome nema sta! sagorevaci nikakvi njemu netrebaju,a po mom misljenju netrebaju nikom,jer ima svega par koji vrede nesto!
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 19, 2009, 10:20:57 pre podne »

Hteo sam da narucim SUPERIOR AMINO 2222 ,GLUTAMIN (500g) i Liquid L-Carnitine pa me zanima da li ovo uopste valja?Da li valja uopste ova kombinacija?
Visok sam 186cm,86kg...Idem u teretanu nesto vise od jedne godine,ali imam i sala...da li bi ovo bilo dovoljno za sagorevanje masti i dobitka na misicnoj masi?


Imaj u vidu da je kod skidanja masti nabitnija ishrana,pa bi bilo dobro da nam malo vise kazes o njoj,
Izbor preparata za definicuju je ispravan,ali moze biti daleko bolji.
Umesto SUPERIOR AMINO 2222 ,bolja bi opcija bile ciste BCAA DYM,ili BCAA PRIMAFORCE,ili BCAA SCI
ili BCAA SNI,jer su to Amino Kiseline koje ce te najbolje zastititi od katabolizma tokom dijete.

Sto se tice sagorevaca,uvek bih prednost dao termogenim sagorevacima,kao sto su DYM-BURN,
Charge ASF ili UNIDYNE.

I svakako,ne bi trebalo zaobici ni Multi-Vitamin,kao sto je Take One™,kao ni neku omegu-3,kao
sto je Omega-3 Fish Oil

« Poslednja izmena: Oktobar 19, 2009, 10:34:50 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 17 upita.