TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:58:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Prvenstvo Srbije u fitnesu i bodibildingu u organizaciji NABBA federacije  (Pročitano 20622 puta)
kiki_ns
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176

www.stjepanovic.tk
« Odgovor #68 poslato: Oktobar 11, 2007, 07:45:25 pre podne »

Ja prvi s'leva, Zoli, Aca i Mladja






Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #67 poslato: Oktobar 10, 2007, 09:32:38 posle podne »

Evo sutra ja uzimam od druga card reader pa ako liche slike na neshto poshto je sa fona slikano... kachim... pozz
Sačuvana

TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #66 poslato: Oktobar 10, 2007, 03:14:43 posle podne »

Narocito juniore?
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #65 poslato: Oktobar 10, 2007, 12:14:58 posle podne »

ima li jos nekih slika  , nesto malo blize takmicarima
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #64 poslato: Oktobar 10, 2007, 12:11:44 posle podne »

Slazem se u potpunosti ali da nezaboravimo jednu jako bitnu stvar.Ovo je sport koji trazi jako mnogo odricanja i veoma puno para.Bez toga nemoguce je ista uraditi ni kod nas a kamoli u inostranstvu.davne 2000-2002 ja sam se takmicio u inostranstvu i znam o cemu govorim.Bez jakog sponzora koji vas podrzava i razume,koji ce stojati iza vas napredak je nemoguc! Pa i ako ga nadjete ceka vas mukotrpan rad ako zelite napredovati.
To vazi i za devojke i muskarce kod nas.Ne bih bas bio toliko strog prema zenama kao sto je Ceca bila u prethodnom postu jer uveren sam da imamo velikog potencijala ali mora dosta u njih da se ulaze.
Uveren sam i nadam se da ce svake godine nas bb i fitness biti sve bolje prikazivan kroz mnogobrojna takmicenja u nasoj zemlji i samim time da ce privuci veliki deo publike kao i onih ljudi koji ce se oprobati u takmicarskim vodama.
Talenata sigurno ima,samo treba da isplivaju na povrsinu.
Sačuvana
medonjak
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #63 poslato: Oktobar 10, 2007, 09:50:17 pre podne »

Moramo nesto da razjasnimo a to je vid kategorija kod NABBA saveza za zene.Ima veoma mnogo zenskih kategorija.Aerobik fitness,figure fitness,fitness,model fitness,body fitness,bodi bilding i sta ti ja znam vec o tome bi Miki mogao vise reci.Ali ja zelim napomenuti da nisu u svim kategorijama trazene napucane zene-bogu hvala! Vec naprotiv bas ta kategorija gde je bila ksenija cini mi se da je to model fitness traze se upravo takve kakve su i bile.E sada to sto se nekome ne svidja to je druga prica.Meni su na primer one deset puta bolje nego neke napucane zene sa rucerdama i trbusnjacima.
Ali to je stvar licnoga ukusa.Naravno nisu sve zasluzile da budu tamo..ali podjimo od konstatacije da je veoma lako pricati e trebalo je ovako onako i ja bih bolje itd...imate svi priliku pa eto spremite se i izadjite.Tek onda cete videti da i izgled nije sve vec ima tu jos mnogo toga sto utice na uspeh...ali to je neka druga prica.

Kiki je inace u pravu za medije...ovo takmicenje je medijski izuzetno propraceno i to je samo jos jedan ogroman plus za NABBA organizatore,

Nadam se da ce taj medijski deo pozitivno uticati na zainteresovanost zenske populacije za fitnes...

  Svesna sam ja da jos uvek ne moze da se ocekuje neka radikalna promena medju zenama, ali treba priznati da smo daleko od svetskih kriterijuma. U svim ovim kategorijama, koje si naveo, u svetu se takmice zene koje su mnogo kvalitetnije i odgovornije prisle svemu tome. Dok medju vama muskarcima ima mnogo onih koji nas ne bi postideli u svetu.
  Volela bih kada bi treneri i okolina bili iskreniji prema buducim takmicarkama i priznali im da tu ima jos mnogo da se radi i pomogli im u tome. Verujem da ove iste devojke do sledece godine mogu biti vrh! (a da pritom ne budu napucane...)


Upravo tako  ;)
Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 10, 2007, 09:40:07 pre podne »

Evo rezultata takmicenja:

body-building veterani

1. Liska Peter
2. Karanfilović Goran
3. Goršek Niko


body-building visoka
1. Blanuša Milan
2. Simonović Vladimir
3. Nikolić Ivan


body-building srednja

1. ĂDurović Bojan
2. Blanuša Boris
3. Pilipović Vanja


body-building niska

1. Terzo Mirsad (BIH)
2. Simončić Samo (Slovenija)
3. Barakovac Emir (BIH)


body-building juniori

1. Kresojević Milan
2. Prvulović Nemanja
3. Vjetrović Nikola

Apsolutni pobednik u body-building je Blanuša Milan

body- classic juniori

1. Kovačević Dalibor
2. Stojić Aleksandar
3. Vukosavljević Uroš


body-clssic seniori

1. Ilić Goran
2. Mihajlović Nikola
3. Šumarac Darko


body-building žene

1. Zarubica Ilona
2. Zorić Jovana


figure fitness

1. Polšak Mojica
2. Vasiljević Bojana
3. Černjev Tanja


classic fitness

1. Vasiljević Bojana
2. Colić Tijana


aerobic fitness

1. Tolmačev Marisela
2. Lovrić-Caparin Aleksandra


model fitness visoka

1. Šaponja Samanta
2.Mladenović Ivana
3. Minić Ljubica


model fitness niska

1. Lekić Isidora
2. Anna Chavdarova Georgieva
3. Smilevski Sandra
Sačuvana
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #61 poslato: Oktobar 10, 2007, 09:03:17 pre podne »

Moramo nesto da razjasnimo a to je vid kategorija kod NABBA saveza za zene.Ima veoma mnogo zenskih kategorija.Aerobik fitness,figure fitness,fitness,model fitness,body fitness,bodi bilding i sta ti ja znam vec o tome bi Miki mogao vise reci.Ali ja zelim napomenuti da nisu u svim kategorijama trazene napucane zene-bogu hvala! Vec naprotiv bas ta kategorija gde je bila ksenija cini mi se da je to model fitness traze se upravo takve kakve su i bile.E sada to sto se nekome ne svidja to je druga prica.Meni su na primer one deset puta bolje nego neke napucane zene sa rucerdama i trbusnjacima.
Ali to je stvar licnoga ukusa.Naravno nisu sve zasluzile da budu tamo..ali podjimo od konstatacije da je veoma lako pricati e trebalo je ovako onako i ja bih bolje itd...imate svi priliku pa eto spremite se i izadjite.Tek onda cete videti da i izgled nije sve vec ima tu jos mnogo toga sto utice na uspeh...ali to je neka druga prica.

Kiki je inace u pravu za medije...ovo takmicenje je medijski izuzetno propraceno i to je samo jos jedan ogroman plus za NABBA organizatore,

Nadam se da ce taj medijski deo pozitivno uticati na zainteresovanost zenske populacije za fitnes...

  Svesna sam ja da jos uvek ne moze da se ocekuje neka radikalna promena medju zenama, ali treba priznati da smo daleko od svetskih kriterijuma. U svim ovim kategorijama, koje si naveo, u svetu se takmice zene koje su mnogo kvalitetnije i odgovornije prisle svemu tome. Dok medju vama muskarcima ima mnogo onih koji nas ne bi postideli u svetu.
  Volela bih kada bi treneri i okolina bili iskreniji prema buducim takmicarkama i priznali im da tu ima jos mnogo da se radi i pomogli im u tome. Verujem da ove iste devojke do sledece godine mogu biti vrh! (a da pritom ne budu napucane...)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #60 poslato: Oktobar 09, 2007, 08:19:11 posle podne »

Moramo nesto da razjasnimo a to je vid kategorija kod NABBA saveza za zene.Ima veoma mnogo zenskih kategorija.Aerobik fitness,figure fitness,fitness,model fitness,body fitness,bodi bilding i sta ti ja znam vec o tome bi Miki mogao vise reci.Ali ja zelim napomenuti da nisu u svim kategorijama trazene napucane zene-bogu hvala! Vec naprotiv bas ta kategorija gde je bila ksenija cini mi se da je to model fitness traze se upravo takve kakve su i bile.E sada to sto se nekome ne svidja to je druga prica.Meni su na primer one deset puta bolje nego neke napucane zene sa rucerdama i trbusnjacima.
Ali to je stvar licnoga ukusa.Naravno nisu sve zasluzile da budu tamo..ali podjimo od konstatacije da je veoma lako pricati e trebalo je ovako onako i ja bih bolje itd...imate svi priliku pa eto spremite se i izadjite.Tek onda cete videti da i izgled nije sve vec ima tu jos mnogo toga sto utice na uspeh...ali to je neka druga prica.

Kiki je inace u pravu za medije...ovo takmicenje je medijski izuzetno propraceno i to je samo jos jedan ogroman plus za NABBA organizatore,
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #59 poslato: Oktobar 09, 2007, 06:24:15 posle podne »

Naravno da ne treeba ovako da izgleda Devojke nisu bile ni lepe ni zgodne vec uglavnom anoreksicne.Svaka cast Kseniji i jos jednoj devojci ostalo je katastrofa. A tek kategorija preko 168 Zalosno.

Zato bi ti mogla malo na to da se bacis,ali ozbiljno.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
medonjak
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #58 poslato: Oktobar 09, 2007, 05:39:17 posle podne »

Naravno da ne treeba ovako da izgleda Devojke nisu bile ni lepe ni zgodne vec uglavnom anoreksicne.Svaka cast Kseniji i jos jednoj devojci ostalo je katastrofa. A tek kategorija preko 168 Zalosno.
Sačuvana
Ceca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 72

« Odgovor #57 poslato: Oktobar 09, 2007, 03:55:56 posle podne »

Hvala Tasho, sad mi je lakse.
Zamalo da pocnem da umisljam kako u stvari ovako sve i treba da izgleda i kako ja nisam bas pri svesti... ::)
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 09, 2007, 03:27:16 posle podne »

o par spustenih zadnjica i celulitu da i ne govorim
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #55 poslato: Oktobar 09, 2007, 03:12:55 posle podne »

Za devojke stvarno misim,da sad ulicom prosetam nasao bih 10 boljih...ne razumem na osnovu cega se one takmice?Izgledaju kao da teg nisu podigle,trcale...ma nista!Za juniore zamerka sto,bar na ovim slikama,ne vidim ni jednu V figuru bre ljudi!!Pa na ovom forumu ima rekreativaca koji imaju sira ledja i ramena...Mora nesto pod hitno da se uradi na planu popularizacije ovog sporta.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TashaBG
Gost
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 09, 2007, 03:08:35 posle podne »

Ceco ja sam komentar o takmicarkama dala na temi Mrvica
znaci anoreksije koliko volis...

Tuga
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 18 upita.