TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 03:05:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana,Suplementi i treninzi???  (Pročitano 2559 puta)
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #6 poslato: Novembar 03, 2009, 10:52:32 pre podne »

Zdravo, ja sam Marko 1990. student 95 kg 182 cm visok. Ustajem u 9-10 h .Drug mi je preporucio da se obratim vama, reko mi je da ste zeljni resavanja nekog problema clap.(Niste od onih: vidi klinca nek se nosi...) Drago mi je zbog toga pa sam resio da vam se obratim.

1. 95 kg je za mene previse jel sam imao 85 tako da vas molim da mi kazete sve sto bi moglo da mi pomogne oko skidanja sala: malo na nogama i vise stomaku.....

2.Treba mi malo misici defka, da li da uzmem whey i animal cuts kao sto ovde pisu ili sta vec?

3.Kako da mi izhleda ishrana?(zanima me sve sta treba da jedem a sta ne)

4.Kako da radim u teretani?Koje vezbe? Jer je instruktor u teretani veoma neljubazan...

Eto ko zna vise o ovome nek mi pomogne bicu mu veoma Zahvalan.  ??? ::)

Kombinacija Whey proteina i sagorevaca je dobra,ali bi trebalo da se pre uzimanja
sagorevaca obezbede dosta bitniji saplementi,kao sto su BCAA,Multi-Vitamin,Omega 3,Glutamin.

Naravno,ishrana je osnova i bez sredjene ishrane ti ni jedan preparat nece pomoci,
ovo ovde je oblast foruma koja se bavi saplementacijom,a sva pitanja vezana za ishranu
mozes da postavis ovde,naravno,prvo sedi i citaj,jer najverovatnije vec postoji dosta tema
u koji mozes naci svoje odgovore.
Ovde su ti linkovi za oblasti ISHRANA i KOREKCIJA TEZINE I DEFINICIJA

Aisto vazi i za pitanja vezana za trening,samo u oblasti TRENING,a kako hoces da skidas masti,
ne bi trebalo da zaobidjes ni oblast AEROBNI TRENING
« Poslednja izmena: Novembar 03, 2009, 10:55:25 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Novembar 03, 2009, 10:45:17 pre podne »

Prelistaj malo forum, sigurno ćeš naći puno dobrih informacija koje smo pominjali više puta...

Ukratko....
ishrana - obroci na svaka 2-3 sata, bazirana na proteinima - belance, posni sir, pileće belo meso, tunjevina bez ulja, oslić... kuvano ili sa roštilja ili sa minimum masti, salate bez preliva u neograničenim količinama, kuvano povrće... za doručak može malo ovsenih pahuljica, za ručak dodaj bareni krompir, šargarepu, integralni pirinač... uveče kasno ne jedeš šećere niti bilo kakve ugljene hidrate... ali najvažnije je da izbaciš sve slatko, sve iz pekare, hamburgerije, meka i slično.... izmeĂ°u ostalog i sokove, testenine itd...

Treninzi -  MENJAJ TERETANU pod hitno... može biti ozbiljnih problema ako nema ko da ti pokaže....
pogledaj Markovu temu
http://forum.pansport.rs/index.php?topic=72681.0

O suplementaciji ćemo pričati kada središ klopu... ;)
 Cuts ti ne treba za početak... možda samo vitamini i minerali pred zimu, neki čist protein a sagorevač može da sačeka
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Novembar 03, 2009, 12:17:01 pre podne »

pon-grudi
uto-ledja + trapez
sre-odmor
cet-ramena + listovi           
pet-noge
sub-ruke
ned-odmor

shta mislite o owom splitu??:):)
Moze
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #3 poslato: Novembar 03, 2009, 12:15:06 pre podne »

Mislimo da je ovo podforum o suplementaciji, a za trening idi u odgovarajuci podforum  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Novembar 02, 2009, 11:23:55 posle podne »

IMAS DOSTA SLICNIH TEMA NA FORUMU,PA MALO PRELISTAJ.
U sustini za pocetak izregulisi ishranu,postepeno izbacuj prazne kalorije,za kvalitetne.Pilece belo meso,belanca,riba crveno meso,pirinac,krompir,povrce rasporedjeno u 4 obroka.
Sto se treninga tice idi 4 x nedeljno po 2 misicne partije u kombinaciji sa kardiom,nakon izvesnog vremena ubaci bilo koji whey,bcaa,od sagorevaca bih ti preporucio Charge Labrade za pocetak.
Kada iscitas forum, sto ti ne bude jasno onda pitaj.
Sačuvana
Devin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Novembar 02, 2009, 11:05:04 posle podne »

Zdravo, ja sam Marko 1990. student 95 kg 182 cm visok. Ustajem u 9-10 h .Drug mi je preporucio da se obratim vama, reko mi je da ste zeljni resavanja nekog problema clap.(Niste od onih: vidi klinca nek se nosi...) Drago mi je zbog toga pa sam resio da vam se obratim.

1. 95 kg je za mene previse jel sam imao 85 tako da vas molim da mi kazete sve sto bi moglo da mi pomogne oko skidanja sala: malo na nogama i vise stomaku.....

2.Treba mi malo misici defka, da li da uzmem whey i animal cuts kao sto ovde pisu ili sta vec?

3.Kako da mi izhleda ishrana?(zanima me sve sta treba da jedem a sta ne)

4.Kako da radim u teretani?Koje vezbe? Jer je instruktor u teretani veoma neljubazan...

Eto ko zna vise o ovome nek mi pomogne bicu mu veoma Zahvalan.  ??? ::)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 18 upita.